Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.15
Parametry2.43
Cena2.21
Obsługa klienta1.77
Niezawodność2.18

UPC Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • Tomasz / 2015-04-25 23:17
  Jezeli jestes masochista, ten internet jest dla Ciebie. Jezeli jak ja jestes fanem
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry1
  Cena5
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Jezeli jestes masochista, ten internet jest dla Ciebie. Jezeli jak ja jestes fanem stałego 300 pingu i braku mozliwosci obejrzenia filmu na youtube w 1080p mimo internetu 120mb/s serdecznie polecam.

  Tomasz Kurzyński.
  ZaletyPrzystępna cena.
  WadySzybkość a raczej jej brak
  Okres użytkowania i cenaRok, za jakieś grosze.
 • ulox / 2015-04-24 16:46
 • ufo / 2015-04-24 15:51
  To jest firma, która działa jak P.P. Poczta, Telegraf, Telefon z czasów komuny.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.25
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta4
  Niezawodność1
  To jest firma, która działa jak P.P. Poczta, Telegraf, Telefon z czasów komuny. Zamówiłem w ich punkcie (M!-Bytom) instalację internetu. Pani Patrycja bardzo sprawnie mnie załatwiła (nawet uzyskałem zniżkę za instalację za 1 zł.), ale dała mi ofertę, która była o 10 zł/mieś. droższa od oferty, która była dostępna przy zamówieniu przez -net. Pod koniec uzgodnionego terminu, z dokładnością do 2h był Wielki Piątek) przyszedł instalator i stwierdził, że nie poprowadzi kabla bo klatka schodowa jest po remoncie i może odpaść farba z pomalowanych korytek i on musi mieć dokument, że nie będzie musiał przywracać "stanu poprzedniego" w przypadku uszkodzenia malatury. W adm spółdzielni popatrzyli na mnie jak na idiotę i zaproponowali napisanie pisma do działu technicznego o treści "Proszę o zgodę na instalację internetu kablowego przez firmę UPC" co uczyniłem. Po kilku dniach zadzwonił do mnie kierownik tego działu z pytaniem o co mi chodzi, przecież oni mają zgodę spółdzielni (mają w bloku własną infrastrukturę - blok ma 110 mieszkań/11 kondygnacji). Moich wyjaśnień słuchał z niedowierzaniem. Jest rzeczą oczywistą, że złożyłem skargę na instalatora (byle gnój nie może decydować o polityce tak dużej firmy) i dostałem maila potwierdzającego mi to co powiedział instalator (z wyglądu przypominał kablarza telefonicznego z czasów komuny). Tego maila wysłałem jako FW do ww. kier. w spółdzielni. Agentka UPC, która sporządziła zamówienie bardzo naciskała na założenie mi tego netu, nawet załatwiła mi możliwość podpisania umowy na warunkach oferty netowej "online". Wszystko na nic. Na spotkanie zainicjowane przez spółdzielnię, na której był obecny kierownik działu technicznego spółdzielni i inspektor nadzoru budowlanego adm budynków mojego osiedla (a więc osoby funkcyjne) przyszedł tylko robol (instalator) z firmy, która wykonuje instalację na zlecenie UPC). Jest rzeczą oczywistą, że nie będę malować/pokrywać kosztów uszkodzeń poza lokalem do, którego mam tytuł prawny. Szczerze mówiąc to boję się wpuścić tego instalatora do domu - a co będzie jak przy wierceniu dziury w ścianie uszkodzi przewód instalacji elektrycznej (brak światła w domu)? Powie "sorry Winnetou - napraw sobie sam - to nie moja wina, że on tam był).
  Zaletybrak
  Wadybrak informacji przy zamawianiu o dodatkowych warunkach jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zamówienia
  Okres użytkowania i cenaprodukt nie został mi dostarczoany
 • alinek / 2015-04-21 12:51
  Bardzo dobry internet. Z telewizją coraz lepiej. Zaskoczony dekoderem horizon i jego
  [...] pokaż całą opinię ↓ Bardzo dobry internet. Z telewizją coraz lepiej. Zaskoczony dekoderem horizon i jego innowacyjnoscia. co jakis czas ale sporadycznie zdarzy sie jakis problem ale z jakim urzadzeniem nie . Na tle innych produkt jak najbardziej na tak.
  Zaletyinternet, dekoder Horizon
 • SKARGI na UPC / 2015-04-16 11:10
  Po skargach do uokik@uokik.gov.pl, uke@uke.gov.pl natychmiast zaczynają szanować klienta
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Po skargach do uokik@uokik.gov.pl, uke@uke.gov.pl natychmiast zaczynają szanować klienta
  ZaletyDo czasu podpisania umowy przemili, potem gehenna i chamstwo.
  WadyCałkowita ignorancja klienta przez BOK
  Okres użytkowania i cenaRozwiązuję umowę
 • 1897 / 2015-04-14 16:57
  Internet mają spoko mam już z 5 lat, ale to co wyprawiają z telewizja cyfrową to jest
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Internet mają spoko mam już z 5 lat, ale to co wyprawiają z telewizja cyfrową to jest złodziejski bandytyzm. Jest tragedia,szachuja umowami tylko naliczaja kary.Jak chcesz wziąść telewizję ze względu na sport to weź sobie lepiej nc+, będziesz miał chociaż nsport bo Te parafialny nie potrafią nic załatwić
  Zaletyinternet
  Wadyzłodzieje
 • Eugeniusz Kotek / 2015-04-14 11:37
 • Mieczysław / 2015-04-13 10:38
  W grudniu 2014 roku zgłosiłem rezygnację z HBO. Mimo wyrażonej zgody (DO KOŃCA
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  W grudniu 2014 roku zgłosiłem rezygnację z HBO. Mimo wyrażonej zgody
  (DO KOŃCA 03.2015 r), przez UPC do tej pory nie wykonano blokady.W to miejsce W DRODZE tak WYMUSZONEGO ,,PRODUKTU" dalej przesyłany jest
  rachunek z opłatą za HBO!
  ZaletyDuże
  Wadyj.w.
  Okres użytkowania i cena6 miesięcy
 • Joa / 2015-04-13 10:01
  Po skandalicznej podwyżce na internet (bez mojej zgody) postanowiłam zrezygnować z ich
  [...] pokaż całą opinię ↓ Po skandalicznej podwyżce na internet (bez mojej zgody) postanowiłam zrezygnować z ich usług. Oddałam sprzęt przed terminem i nie chciałam mieć z nimi nic wspólnego. Po pewnym czasie przychodzi rachunek za nieterminowe oddanie sprzętu i uszkodzenie!!! Skandal. To jest normalne wyłudzanie pieniędzy. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.Żadne ustalenia w tej firmie nie obowiązują. W biurze klienta ustala się co innego a oni i tak tego nie uwzględniają. Skandaliczna firma!!!
  Zaletybrak
  Wadyliczne
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • Tomek / 2015-04-10 10:22
 • Joasia / 2015-04-08 13:18
  UWAGA!!!uważajcie na nowy dekoder HORIZON wielka porażka, nie wiem co pisać co jest
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  UWAGA!!!uważajcie na nowy dekoder HORIZON wielka porażka, nie wiem co pisać co jest złe bo generalnie wszystko jest nie do przyjęcia. Zawiesza się nie działa wiele rzeczy a miało być lepiej nowocześniej niż przy starym dekoderze a jest tylko drożej a reszta to wielkie oszustwo, nie dajcie się na to namówić. Wciąż dzwonimy do obsługi a ich odpowiedź to że wprowadzą poprawki to jest śmiechu warte.
  Zaletynie ma
  WadyHorizon do śmieci
 • tc / 2015-04-06 19:30
  MOJA MATKA SKORZYSTAŁA Z UPC.PRZYSZEDŁ INSTALATOR ,PODŁĄCZYŁ KABLE I WYSZEDŁ Z DOMU
  [...] pokaż całą opinię ↓ MOJA MATKA SKORZYSTAŁA Z UPC.PRZYSZEDŁ INSTALATOR ,PODŁĄCZYŁ KABLE I WYSZEDŁ Z DOMU ZOSTAWIAJĄC MATKĘ Z KANAŁAMI ROZRZUCONYMI PO CAŁYM PAŚMIE.PO TYGODNIU OKAZAŁO SIĘ,ŻE Z 29 KANAŁÓW POZOSTAŁO 8.KOLEJNA WIZYTA NIEDOMYŁA Z UPC ZAKOŃCZYŁA SIĘ PODANIEM KODU ID ,KTÓRY 86 LETNIA KOBIETA MIAŁA SOBIE SAMA WPISAĆ I UŁOŻYĆ PROGRAMY.OCZYWIŚCIE DRANIE POLICZYLI ZA WIZYTĘ 50 ZŁ MIMO, ŻE ZAPŁACILIŚMY ZA PODŁĄCZENIE TV UPC NA SAMYM POCZĄTKU.PO ZŁOZENIU REKLAMACJI OCZYWIŚCIE OLALI NAS ZWALAJĄC CAŁĄ WINĘ NA MATKĘ!!!ZACHĘCAM DO BOJKOTU TEJ FIRMY,KTÓRA ABONENTA MA MOCNO W D...E A O PANIACH W BIURZE WSPOMNE ŻE ŁADNE I NIC POZA TYM. TA FIRMA TO TOTALNE DNO .
  ZaletyKOSMICZNE DRANIE
  WadyCAŁY WÓR
  Okres użytkowania i cena6M-C 29 ZŁ
 • Radek / 2015-04-05 00:29
  Najgorszy internet jaki mógł powstać w Polsce. Masakryczna obsługa klienta.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Najgorszy internet jaki mógł powstać w Polsce. Masakryczna obsługa klienta. Codziennie nie mam internetu między 23 a północą i gdy przyszedł technik to niby z mojej winy. słaba jakość łącza internetowego i NIE POLECAM jak tam jesteś to UCIEKAJ. Dodam tylko, że Telewizja od UPC również pozostawia wiele do życzenia
  Zaletynie ma
  Wadyza dużo wymieniać
 • jhjhjsd / 2015-04-03 16:05
 • wkurzona / 2015-03-31 19:24
  Sprawdzajcie wszyscy uzytkownicy upc faktury. Naliczaja abonament,dodaja kanaly jakie im
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Sprawdzajcie wszyscy uzytkownicy upc faktury. Naliczaja abonament,dodaja kanaly jakie im sie podoba i nawet o tym nie poinformuja. Dlatego zalecam sprawdzac co miesiac za co biora kase i prawidlowo naliczaja.ja za pozno sprawdzilam i stracilam prawie 200 zl bo za pozno zlozylam reklamacje. Zrezygnowalam z tv z upc a nadal dostaje do zaplaty za abonament. Nie polecam upc. Odbior tv,internetu i telefonu okropny. Skonczy mi sie z upc umowa i zmieniam operatora.
  Zaletynic
  Wadykiepski odbior lub wcale nie dziala. technicy nie wiele sie znaja, moze nie wszyscy. jeden madrzejszy od drugiego.
  Okres użytkowania i cenaza dlugo. zalezy co na fakturze wymysla. ciezko pozniej o odbior swoich pieniedzy. lub wcale bo za pozno zgloszona reklamacja. po to zatrunili ksiegowe, zeby pilnowaly naliczen.
 • sratytaty / 2015-03-30 21:31
  Witam Państwa, po ponad dwuletnim użytkowaniu internetu i telewizji mogę szczerze
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Witam Państwa,
  po ponad dwuletnim użytkowaniu internetu i telewizji mogę szczerze odradzić umowy z ową firmą. Jeśli chodzi o internet to w trakcie użytkowania znacznie zwalniał. Ponad to przy wypowiedzeniu umowy z dniem 31 marca ( opłaty są prowadzone do końca kwietnia) został odłączony już dzisiaj (tj.30 marca). W trakcie rozmowy z Panem konsultantem ten stwierdził, iż owszem internet został odcięty i żadnej umowy nie było, po czym zaproponował, że internet można ponownie podłączyć po podpisaniu kolejnej umowy na dwa lata.
 • Agata / 2015-03-29 18:00
  Odradzam, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy. 1) Dziadek bez kompa w domu został
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Odradzam, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy. 1) Dziadek bez kompa w domu został namówiony na pakiet z internetem (dopłacał za to oczywiście), z którego potem korzystałam i okazało się, że jest wolny i kiepski 2) namawiają na promocje z których trudno się wycofać, gdyż np. podają czyjś prywatny numer (!) pod którym rzekomo można wyłączyć usługę 3) wyłączyli dziadkowi komórę, poszedł do UPC i nakłamali, że wina tkwi w jego telefonie, kupił więc nowy, a wtedy okazało się, że "przepraszamy pana bardzo, omyłkowo wyłączyliśmy pański numer" 3) naliczali dziadkowi opłatę za transmisję danych (dziadka telefon z "zielonym" wyświetlaczem stary model, bez możliwości korzystania z internetu) 4) po mojej interwencji zwiększona prędkość neta (działa dobrze ok. 2 w nocy, gdy całe osiedle śpi). To, niestety, nie wszystkie negatywne uwagi, jednak nie ma co wymieniać dalej. Kręcą i naciągają, przy tym fatalna jakość świadczonych usług. Jeszcze raz bardzo odradzam.
  ZaletyBrak
  WadyJakość usług, jakość obsługi klienta, wysokie ceny
  Okres użytkowania i cena2 i pół roku, cena się zmienia, czasem jest 80 zł, czasem 160 (np. gdy naliczają za rzekomą transmisję danych)
 • Pozwać UPC do sądu / 2015-03-28 00:53
  Tragedia, powinno się im wytoczyć proces zbiorowy, czasem działa dobrze, czasem wcale,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Tragedia, powinno się im wytoczyć proces zbiorowy, czasem działa dobrze, czasem wcale, najczęściej beznadziejnie, prędkość pobierania 3kB/s to normalka, mimo, iż płacę 70 zł miesięcznie
  ZaletyCałkowity brak
  WadyRozłączanie internetu co chwilę, wolna prędkość, gdy już jest, przy kontakcie telefonicznym sekretarka gada w nieskończoność nabijając impulsy, obsługa w biurze całkowicie sztucznie miła i niezdolna do rozwiązania czegokolwiek, bo ich celem jest wciskanie kitu i robienie dzięki temu premii
  Okres użytkowania i cena3 lata, ok. 70 złotych miesięcznie
 • Kamil / 2015-03-24 23:42
  Normalnie nie wierze, w wasze opinie. Internet i telewizja na 6+, najlepszy operator z
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta5
  Niezawodność5
  Normalnie nie wierze, w wasze opinie. Internet i telewizja na 6+, najlepszy operator z jakiego korzystałem. Posiadam internet 60 mb/s w UPC już ok. 5-6lat i zawsze mam internet w granicach 50-57mb/s niżej nie schodzi, nie przerywa nawet jak piorunami ostro nawala, czy jest burza - ZAWSZE JEST INTERNET i 0 awarii NIGDY nie miałem - Polecam UPC, bo naprawde warto :)
  ZaletyWifi, Szybki Internet, Doskonała jakość świadczonych usług
  WadyBRAK!
  Okres użytkowania i cena5 lat, abonament 110 zł
 • Adrian / 2015-03-22 02:05
  Ciągle mi przerywa internet, na konsoli komunikat nieznany problem sieci. Po długim
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry2
  Cena3
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  Ciągle mi przerywa internet, na konsoli komunikat nieznany problem sieci. Po długim czasie dodzwoniłem się do technika, ten kazał mi zresetować modem, tłumacząc że to pomoże. Fakt zadziałało, na całe 30 minut. Mam pakiet internetu 60MB/S, i w sumie średnio pobiera mi ok. 25mb/s, NA KABLU WIĘC TU RÓWNIEŻ TNĄ. Na całe szczęście niedługo kończy mi się umowa i ją zerwę bez minuty zastanowienia NAWET JAK BY MI PROPONOWALI 120MB/S za 50 zł bo te 120MB to tylko na papierze. Stanowczo odradzam, chyba że masz stalowe nerwy, i mam nadzieje ze więcej osób doda opinie na ten temat by USTRZEC przed dego typu kiszkami.
  ZaletyKończy mi się umowa
  WadyKorzystałem z ich usług 4 lata
  Okres użytkowania i cena4 lata

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Telpol - Internet
Ocena: 4.50, ilość opinii: 3
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Gigakablówka Netia
Ocena: 4.01, ilość opinii: 14