Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.15
Parametry2.42
Cena2.23
Obsługa klienta1.77
Niezawodność2.16

UPC Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • Łukasz / 2015-09-04 15:52
  Ogólnie totalna tragedia Przyszli i zamontowali ... Monter nie dysponował wtyczkami pod
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry4
  Cena4
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ogólnie totalna tragedia
  Przyszli i zamontowali ... Monter nie dysponował wtyczkami pod kątem 90 stopni w związku z tym instalacja wyglądała jakby zamontował ją mały kazio.
  Potem odłączyli mi w routerze wifi bo stwierdzili że nie mam tej opcji ...
  Po rozmowie i analizie umowy przyłączyli usługę
  Potem też masakra net się wiesza non stop
  Każdy problem wymaga rozmowy na infolini conajmniej pół godziny więc przyda się dobry abonament ... inaczej ich pomoc słono kosztuje
  Zaletybrak
  Wadynieprofesjonalny montaż, brak pomocy technicznej, infolinia tragedia
  Okres użytkowania i cena6 miesięcy
 • Róża / 2015-09-04 10:22
  Polecam kontakt z przedstawicielem UPC pod tel. 796450002. Można otrzymać bardzo fajną
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta5
  Niezawodność5
  Polecam kontakt z przedstawicielem UPC pod tel. 796450002. Można otrzymać bardzo fajną ofertę. Ten przedstawiciel odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów.
  ZaletyWygoda
  WadyNie dostrzegłam
  Okres użytkowania i cena3 miesiące
 • meh / 2015-09-03 01:15
  Odnowiłem umowę z UPC na internet, bo niestety nie ma u mnie żadnego innego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Odnowiłem umowę z UPC na internet, bo niestety nie ma u mnie żadnego innego dostawcy... Jak przeklinałem UPC tak dalej będę przeklinać, bo dalej jest poniżej miernego to czym jest ten internet. A co UPC na to? No nic, bo zawsze jest 'postaramy się naprawić ten problem'.
 • sztosogień34 / 2015-08-27 10:10
  nie wiem o co tu chodzi z nimi, ale nagle zrobilo sb opur-slabo dlatego przeszlem do
  [...] pokaż całą opinię ↓ nie wiem o co tu chodzi z nimi, ale nagle zrobilo sb opur-slabo dlatego przeszlem do netii jakis czas temu i ogarnalem sobie taka fajan promocyjke jak macie x-boxa i bierzesz go w e-ratach to wychodzi mega. ważne że na internet nie narzekam hehe, to ważne naprawdę fajne loncze wszystko szybko i fajnie
 • onaa / 2015-08-26 00:22
  A ja jestem zadowolona, mam select + internet 120 mb za 55 zł, wszystko działa, nie mam
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.75
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność4
  A ja jestem zadowolona, mam select + internet 120 mb za 55 zł, wszystko działa, nie mam żadnych problemów (GDAŃSK)
  Zaletyszybki internet, zadnych problemów
  Wadyinfolinia ogólne i pracownicy w upc galeria przymorze
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • Wiktor / 2015-08-24 14:58
  UPC to ŻART!!!!! Firma która zdziera z klienta.Zamówiłem w połowie lipca. Faktura za
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność3
  UPC to ŻART!!!!! Firma która zdziera z klienta.Zamówiłem w połowie lipca. Faktura za ten okres została wliczona do sierpniowej bez JAKIEJKOLWIEK informacji!!!! Pytając technika czy instalacja jest płatna usłyszałem: nie. Do pierwszego rachunku widze doliczone 70 zł za "Instalacje modemu". Oczywiście mogłem sie spodziewać ale coż, ja jestem głupi i ja za to zapłace. Kolejna sprawą jest to że w upc pracuja analfabeci. Źle wpisali e-mail (Qmail zamiast Gmail !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--!! IDIOCI!!!!!!!!!!!!!!--!) i tak czekam na fakture już ponad miesiąc jak głupi. Mam nadzieje ze ten rok minie szybko i pożegnam ozięble UPC niech prezez ginie w męczarniach za oszukiwanie klientow!!!
  ZaletyPrędkość
  WadyKiepska infolinia, klienci nie sa informowani w pełni o warunkach, brak informacji o wystawianiu faktur
  Okres użytkowania i cena79zł, 6 tygodni
 • Michał / 2015-08-24 10:25
  Dno dna, poziom usług poniżej poziomu krawężnika. Dekoder Horizon to jakaś kpina,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Dno dna, poziom usług poniżej poziomu krawężnika. Dekoder Horizon to jakaś kpina, psuje się średnio 1-2 razy dziennie i pomaga tylko restart. Pakiet TV w podstawowej wersji nie oferuje nic poza teleturniejami, reklamami, serialami i innym gównem nie do oglądania. ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG UPC!
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • Gandi / 2015-08-19 14:42
  Proponuję kilkukrotne rozważenie skorzystania z usług UPC, zwłaszcza w Krakowie. Jak
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Proponuję kilkukrotne rozważenie skorzystania z usług UPC, zwłaszcza w Krakowie. Jak widać dowolna burza jest w stanie wyłączyć internet w połowie miasta na kilka dni. Dodatkowo technicy na infolinii wymyślają kolejne terminy napraw, które z dnia na dzień ulegają zmianie. Dopiero dzisiaj trafiłem na szczerego technika, który wprost powiedział "może będzie dzisiaj, może jutro, może później - nie wiem"... Generalnie nie polecam - słabe 2/10.
  WadyDługie naprawy wszelkich awarii, prędkość internetu wielokrotnie niższa, niż na umowie, oszukiwanie przez techników.
  Okres użytkowania i cena1.5 roku.
 • PaolitoGringo / 2015-08-17 16:44
  Codzienne przerwy w dostawie netu co godzinę po kilkanaście nawet sekund,dla
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.25
  Parametry4
  Cena1
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Codzienne przerwy w dostawie netu co godzinę po kilkanaście nawet sekund,dla wprowadzającego dane na serwer on-line to porażka.Dobrze,że zrezygnowałem z UPeCe.Ceny.......kosmicznie wysokie.Popowiększali się i się w d..pach poprzewalało.
  ZaletyNie wiem.Za wysoką cenę oczekuję TOP usługi.
  WadyBrak w dostawie netu,przerywające programy TV
 • Josphi / 2015-08-16 18:15
  Zmieniłem krzak-neta na UPC ze względu na wzrost UP i DOWN -loadu. Za tą samą cenę
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Parametry3
  Cena5
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Zmieniłem krzak-neta na UPC ze względu na wzrost UP i DOWN -loadu. Za tą samą cenę miałem 27 mb więcej, więc się nawet nie namyślałem i zerwałem umowę i przeszedłem na upc. Z krzak-netem nie miałem żadnych problemów, rozłączał się może raz na rok albo w ogóle, a pingi były solidne cały czas. UPC mam półtora miesiąca rozłącza się co najmniej 4 razy na tydzień, a pingi w grach są o 20ms większe niż w krzak-necie i skaczą o 30ms. Dodatkowo wciśnięto mi na siłę WiFree, który wykorzystywał moje łącze aby wzmocnić przepust sieci w innych budynkach, kosztem mojego pingu i zwiększonym jitterem w grach...
  Zaletystabilne prędkości pobierania i wysyłania
  Wadyping w grach, częste usterki i rozłączanie się internetu, oszukiwywanie klienta "WiFree"
  Okres użytkowania i cena1.5 miesiąca
 • Internet w upc to ściema. / 2015-08-12 15:40
  Firma robi dużo szumu marketingowego, ale tak naprawdę jakość usług jest mierna. Ja
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Firma robi dużo szumu marketingowego, ale tak naprawdę jakość usług jest mierna. Ja mam dłuższy czas Internet w UPC o prędkości 60/6Mbs . Długo miałem problemy z uzyskaniem stabilności połączenia, po wymianie routera Thomsonna na Ubee EVW3226, potem na Technicolor, potem na Ubee EVW3226, potem na cisco epc3925, potem na cisco 3208 problem ze stabilnością ustąpił. Dodam, że zarówno Cisco epc3925 jak i cisco 3208 działają stabilnie. Zmieniłem cisco epc3925 tylko dlatego bo UPC zablokowało w tym routerze opcję bridge, która uniemożliwia przekierowanie publicznego IP na mój router Asus. Operacja ciągłych wizyt serwisowych trwała 4 miesiące - raz poprawiali kable w budynku, raz poprawili je wewnątrz mieszkania i od czasu do czasu wymienili powyżej wymienione urządzenia na inne (routery/modemy).
  Po tym jak dostałem długo oczekiwane Cisco 3208 przystąpiłem po raz kolejny do testów i udawało mi się pobierać co niektóre pliki po FTP z prędkością około 60 mbps. Ale co się okazuje? UPC nie ma wykupionych rezerw pasma do wymiany ruchu międzyoperatorskiego na tyle mocnych, abyśmy byli w stanie wykorzystać łącza UPC w połączeniach zagranicznych i wielu operatorach krajowych. W efekcie mamy tylko zestawione szybkie połączenie do ich centrali, ale dalej wyjście na świat jest mocno okrojone (Sugeruje sprawdzić test z Orange). Dlatego, też większość plików będziecie ściągać z prędkością poniżej możliwości technicznych łącza. Ostatnio poprosiłem o test Internetu 120/10 Mbp/s i wyniki są masakryczne. Jedynie z uniwersytetu warszawskiego mogłem pobrać pliki z prędkością prawie 120 Mbs. Inne uniwersytety na świecie Niemcy, USA, które dysponują znacznie szybszymi łączami osiągały transfery do 20-60 Mbps. Więc na zdrowy rozum po co mi Internet 120 Mbps w UPC skoro i tak nie mogę go wykorzystać? Infrastruktura UPC nie jest na to gotowa. Skoro UPC nie ma wykupionych przepustowości na węzłach wymiany ruchu międzyoperatorskiego Internet nie będzie nam działać tak jak nam się marzy. Posiadam też super szybkie serwery dedykowane ulokowane we Francji z łączami 10 Gbit. Z pracy ściągam z nich dane z prędkością 400 Mbps, w domu z prędkością 20 Mbps, a przecież mam łącze 120 Mbps. Sam konfigurowałem te serwery i nie ma na nich żadnych limitów. Nie może być też mowy o kiepskim sprzęcie w domu. Mam kilka laptopów i stacjonarny komputer z Lanem 1 Gbit. Cała sieć Lan w mieszkaniu jest gigabitowa. Na laptopach nie korzystam z WiFi od UPC, gdyż mam własny router Asus RT-Ac68u, który jest najszybszym routerom wifi na świecie. Prędkość wifi na tym sprzęcie to 1900 Mbps. Żeby nie było, że to może mój router był jakiś wąskim gardłem to także podłączałem komputery (z osobna) bezpośrednio do urządzeń od UPC.
  Ostrzegam wszystkich, ze korzystając z routera Ubee/technicolor/thomson nie jesteście w stanie wykorzystać w pełni łącza. Strony będą wczytywać się powoli. Te urządzenia są strasznie niestabilne i się zawieszają. Ich procesory są bardzo słabe, a firmware jest skopane. Niezależnie od trybu w jakim paruje Ubee - router/most to urządzenie będzie się Wam zawieszać. Większość z Was tego nie zauważy, ale to urządzenie podczas obciążenia np. BitTorrent już przy 10 Mbps downloadu praktycznie co chwilę zrywa pingi. Zawiesza się również podczas steamingów do youtube, rozmów skype itd. Sugeruję kupić własny router i wsiąść od UPC zwykły modem cisco 3208 (zużywa tylko 9 watt prądu). UPC ma też cisco 3212 – (pobiera 10 Watt), ale to równie dobre urządzenie. Jeśli zależy Wam na routerze od UPC to polecam też cisco epc3925 (14 Watt), który dysponuje też 5 Ghz wifi z 40 Mhz kanałem (mniejsze zakłócenia i podwójny szyna danych w N). Pamiętacie też, że na infolinii będą Wam ścieniać, że Cisco jest dla klientów biznesowych, że nie ma ich na magazynie, że są wycofane itd. Ja walczyłem o te cisco 4 miesiące. W końcu powiedziałem twardo, że żądam cisco 3212 lub 3208 albo zmieniam na Vetra i je otrzymałem. Naprawdę dużo nerwów mnie to kosztowało i dużo straconego czasu na serwisantów. Z tego co wiem Internet w Vectra daje routery/modemy cisco z defaultu, więc jak możecie zmieniać (nie macie lojalki) to może warto się zastanowić nad ich ofertą.

  W moim asusie RT68u jest opcja włączenia QOS (piorytetowanie ruchu z opcją ograniczenia przepustowości), którą włączyłem ze względu na to, że gdy wysycam prawie całe pasmo tracę na stabilności łącza (zrywa pingi). Dlatego polecam więc włączyć tą opcję. Niestety żadne z urządzeń UPC nie oferuje na tyle dobrego QOS, aby było można tam je włączyć. W moim Asusie ustawiłem QOS na łącze 110/9 Mbps, dzięki czemu nie wysycam pasma na max i nie tracę pakietów.
  Koniecznie wyłączcie też usługę WIFI-free, bo to spowalnia Wasz Internet i jest niebezpiecznie. Wifi nie jest z gumy i jeśli ktoś będzie łączył się przez wasz punkt dostępu (wasze urządzenie) to prędkość będzie spadać. Aby wyłączyć wifi –free trzeba się zalogować do panelu klienta i tam to wyłączyć (nie da się tego zrobić bezpośrednio na routerze). Nie wiem czy wiecie, ale dużo routerów jakie oferuje UPC ma dziurawe oprogramowanie, którego UPC nie załatało. Wystarczy np. odwiedzić stronę internetową, na której znajdzie się złośliwy kod, aby uniemożliwić Wam korzystanie z Internetu. Przy włączeniu usługi wifi-free może to zrobić ktokolwiek, kto zaloguje się przez Wasz punkt dostępu. Jeśli macie włączoną usługę telefonu ryzykujecie, że ktoś będzie Was podsłuchiwać. Rozmowy Voip w UPC nie są zaszyfrowane. Sniffery sieci mogą potencjalnie nasłuchiwać waszą aktywność w Internecie. Wszędzie tam gdzie połączenie nie jest szyfrowane i wprowadzacie dane do poczty np. o2.pl, może zostać przechwycone przez Hakera.
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • PIT / 2015-08-12 12:15
  Na początku firma była OK, natomiast gdy wypowiedziałem umowę to przez ostatni
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Na początku firma była OK, natomiast gdy wypowiedziałem umowę to przez ostatni miesiąc "korzystania" z internetu nie mogłem nawet uruchomić strony startowej onetu.(dziwnym trafem problem pojawił się kilka godzin po zgłoszeniu rezygnacji z ich usług) Gdy zgłaszałem pracownikom problem to i tak niczego nie zrobili, dlatego omijajcie ich szerokim łukiem, niesolidni, nieuczciwi i jak powyższy przykład wskazuje nieprofesjonalni.
  ZaletyBRAK
  WadyNiewywiązanie się z warunków umowy w ostatnim miesiącu przez UPC
  Okres użytkowania i cenaNiestety miałem ponad rok :(
 • M :) / 2015-08-12 11:40
  niby działa ale po blokadzie tragedia - na zawsze przy braku wpłaty blokuje wszystkie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.75
  Parametry3
  Cena3
  Obsługa klienta3
  Niezawodność2
  niby działa ale po blokadzie tragedia - na zawsze przy braku wpłaty blokuje wszystkie przeglądarki jak wirus i nie dają się uruchomić nie pomaga czyszczenie historii w telefonie kompletna tragedia
  Czyli po uruchomieniu na nowo UPC masz przewalone na kolejnych kilka miesięcy.. a na cześć stron już nigdy nie wejdziesz
  Zaletydziała jakoś
  Wadypo zablokowaniu wszystko sie sypie w przeglądarce na wiele tygodni...
  Okres użytkowania i cenaponad rok
 • Łukasz / 2015-08-10 01:12
  Witam, chciałem się podzielić opinią odnośnie dostawcy internetu UPC. Mam 10 mb/s i
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.25
  Parametry2
  Cena3
  Obsługa klienta3
  Niezawodność5
  Witam, chciałem się podzielić opinią odnośnie dostawcy internetu UPC.

  Mam 10 mb/s i internet wzięliśmy od lutego 2015 roku, a teraz od ok. miesiąca zauważyłem,że w dzień wyłączają mi internet i dopiero działa przed godziną 20:00 i był u mnie informatyk sprawdzał wszystko i powiedział,że to jest tylko i wyłącznie wina dostawcy internetu więc jutro idziemy załatwiać i wszystko wskazuje na to,że zrezygnujemy z ich oferty.
  Natomiast mamy od UPC telewizję kablową i nigdy nie było z nią problemu śmiga,aż miło i widzę,że bardzo dużo osób ma tu podobny problem z internetem czyli wynika z tego,że to UPC pozostawia wiele do myślenia.

  Pozdrawiam.
  Łukasz.
  ZaletySzybkość,Stabilność,Jakość
  WadyCena, Wyłączanie internetu w dzień
  Okres użytkowania i cenaProdukt ten mam od lutego 2015r. i za internet płacę 49zł nie wliczając do tego telewizji kablowej UPC,którą posiadam.
 • Miki / 2015-08-05 21:11
  Ja jakiś czas temu zrezygnowałem. Nie byłem zadowolony przede wszystkim z obsługi
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ja jakiś czas temu zrezygnowałem. Nie byłem zadowolony przede wszystkim z obsługi bok. Wygórowane ceny.
 • Minash / 2015-07-30 18:45
  ja mam netię na kabatach (wwa), sprawdza się świetnie żadnych problemów, internet
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  ja mam netię na kabatach (wwa), sprawdza się świetnie żadnych problemów, internet smiga bez zarzutów, obsluga tez jest supermila chociaz czasem jest problem z dostawcami rozwieszającymi reklamy ale to chyba nie jest ich wina (?????). zmienilam po upc bylo beznadziejnie i caly czas cos tam sie wieszalo i nie zgadzalo sb z opisem tego co kupilam no więc zmienilam na netie i nie zaluje!
  Okres użytkowania i cena49,90
 • Kamil / 2015-07-28 00:07
  Mam Neta z UPC i męczę się z nimi od 3 lat w Warszawie na kabatach. W soboty,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Mam Neta z UPC i męczę się z nimi od 3 lat w Warszawie na kabatach. W soboty, niedzielę net jest przeciążony - prawie strony się nie wczytują. Router Ubee EVW3226 zawiesza się bezprzerwowy z uwagi na to, że ma błąd w oprogramowaniu. Niestety to nie przeszkadza UPC wciskać tego badziewia dla klientów.
  Zaletybrak
  Wadyzrywa neta, router się wiesza, transfer przycina w godzianach szczytu lepiej pracuje się na necie mobilnym
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • Madziako / 2015-07-25 23:43
  Uważajcie na internet z UPC a szczególnie na pseudo routery bezprzewodowe!!!Płacę za
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta4
  Niezawodność1
  Uważajcie na internet z UPC a szczególnie na pseudo routery bezprzewodowe!!!Płacę za cały pakiet czyli TV/TELEFON/NET i wszystko ok oprócz neta!!!! Po co ten router skoro net poza obszarem 8 metrów nie odbiera!! Nie będę wchodzić w szczegóły ale zrobię wszystko żeby przestrzec innych!!
  Zaletyżadnych
  Wadysame
  Okres użytkowania i cenawystarczająco za długo!!!
 • Adam / 2015-07-22 21:20
  dotyczy uslugi Horizon. Beznadzieja w kazdym calu. Meczy sie z tym bublem od marca br.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  dotyczy uslugi Horizon. Beznadzieja w kazdym calu. Meczy sie z tym bublem od marca br. Kilkadziesiat razy telefonowalem do tzw. konsultatow- nic nie pomogli. Wzywany byl swreisant, wymienil dekoder i.... dalej dno. Co jakis czas nie dziala telefon-internet. Luzdie oszukanie przez UPC skrzyknijmy sie aby tych oszustow skarzyc!!!!!!
  Zaletynie ma
  Wadyjw.
  Okres użytkowania i cenaod marce br
 • manik90 / 2015-07-21 10:54

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Gigakablówka Netia
Ocena: 4.21, ilość opinii: 23
CYBERNET WMW
Ocena: 4.13, ilość opinii: 8