Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.16
Parametry2.47
Cena2.21
Obsługa klienta1.76
Niezawodność2.21

UPC Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • KKlaudia / 2014-12-20 20:32
  Naciągacze, brak fachowości. Obiecanki cacanki, a przeciętnego Kowalskiego robią w
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Naciągacze, brak fachowości. Obiecanki cacanki, a przeciętnego Kowalskiego robią w balona.
  Zaletybrak
  Wadybrak fachowości, zła obsługa, okłamywanie klientów
  Okres użytkowania i cenacena nie idzie w parze z jakością
 • witekdaf / 2014-12-19 20:01
 • mestyn / 2014-12-16 14:21
  ja jestem zadowolona z usług internetowych od nich. moje poprzednie doświadczenia z
  [...] pokaż całą opinię ↓ ja jestem zadowolona z usług internetowych od nich. moje poprzednie doświadczenia z poprzednim operatorem są tak fatalne ze z ulgą przeszedlem wkoncu tam gdzie ten internet działa!
 • Nikita / 2014-12-15 08:18
  Właśnie zrezygnowałem z usług upc ponieważ uważałem, że proponowane przez nich
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.25
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta2
  Niezawodność3
  Właśnie zrezygnowałem z usług upc ponieważ uważałem, że proponowane przez nich ceny są zbyt wysokie. Przenosłem się do gigakablówki od netii. Płacę trzy razy niższy rachunek. Ale gdybym mógł wrócić to zrobiłbym to bez wachania. Internet nie daje nawet 20 % nominalnej przepustowości. W niedzielę wieczorem nie dział wcale. Ruter tv z netii w porównaniu do upc to różnica 10 lat w technologii. Ciagle coś nie działa albo się wiesza. Za rok wracam do upc i trzy razy wyższych rachunków.
  ZaletyDziała
  WadyMają wszystkie wady korporacji
  Okres użytkowania i cena10 lat ostatnia faktura 230 pln
 • Sfrustrowany klient / 2014-12-12 18:56
  Niestety dodzwonić się do biura obsługi klienta graniczy z cudem. Poza tym Panie na
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.75
  Parametry3
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność4
  Niestety dodzwonić się do biura obsługi klienta graniczy z cudem. Poza tym Panie na infolinii czasem zatajają pewne fakty, warto dokładnie się dopytywać co się podpisuje.

  Co do samego internetu nie narzekam, czasem ma spadki szybkości, ale ogólnie jest ok. Aczkolwiek słyszałem od znajomych, którzy mieszkają w kamienicach w Krakowie, że nieraz dopiero po tygodniu, dwóch od zgłoszenia niedziałającego internetu ktoś przychodził i to naprawiał. A jak rozmawiałem ze znajomym serwisantem UPC od takich spraw to opowiadał, że po prostu nikomu się w tym czasie nie chce tego robić i przerzucają się nawzajem zgłoszeniami.
  ZaletyStabilny, dość szybki internet
  WadyNie można dodzwonić się na infolinię
 • benio / 2014-12-11 21:52
  UPC przysyłając w ostatnim czasie informację o zmianie prędkości internetu z 30MB/s
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  UPC przysyłając w ostatnim czasie informację o zmianie prędkości internetu z 30MB/s i podwyżce opłat listem zwykłym złamało Regulamin świadczenia usług, ponieważ zgodnie z Rozdziałem VII §21 pkt 1 tego Regulaminu powinni wysłać na adres e-mail (jeśli taki klient ma) !!! Powinni dostarczyć tą informację conajmniej miesiąc przed wprowadzeniem zmiany, a jak można udowodnić dostarczenie listu zwykłego ? Należy w takiej sytuacji reklamować. U mnie przyznali się do błędu i skorygowali opłaty.
  NIE DAJMY SIĘ ROBIĆ W JAJO !!!
  Zaletyżadne
  Wadyarogancja, lekceważenie klientów
  Okres użytkowania i cenaza długo, ale się nie poddam.
 • WoeddBlath / 2014-12-10 02:42
 • slawekwawo / 2014-12-09 18:34
  Totalne dno internet 60mb/s to tak naprawdę 10mb/s tak pokazują speed testy.Do tego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Totalne dno internet 60mb/s to tak naprawdę 10mb/s tak pokazują speed testy.Do tego tępi konsultanci i technicy próbują zawsze wmówić że wina leży po stronie klienta.
  ZaletyBrak Zalet
  Wadywolny internet przerwy w dostawie
  Okres użytkowania i cenaProdukt miałem 2 lata
 • Kami / 2014-12-02 01:10
  Zmieniają ceny usług w trakcie trwania umowy co jest niezgodne z prawem. Gdy mówię,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Zmieniają ceny usług w trakcie trwania umowy co jest niezgodne z prawem. Gdy mówię, że pozwę ich do sądu za naliczanie niesłusznych opłat łaskawie idą na ustępstwa. Rezygnacji nie mogę złożyć gdyż zapłacę karę...
  ZaletySame wady
  WadyZbyt dużo
  Okres użytkowania i cenaZa długo
 • Zdzich / 2014-12-01 12:37
  Ostatnie zagranie UPC: Wziąłem od tych wydrwigroszy internet. Aby być w zgodzie z
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Ostatnie zagranie UPC: Wziąłem od tych wydrwigroszy internet. Aby być w zgodzie z umową na czas nieokreślony - zapłaciłem więc 100zł za instalację. W lokalu już było ich gniazdko więc ta "instalacja" polegała na włożeniu wtyczki. Po miesiącu przyszła informacja, że podwyższają sobie miesięczną opłatę - jak się komuś nie podoba, to może zrezygnować. Stówka oczywiście przepada. Najlepsze, że jakby się nawet chciało zostać u nich, ale, by uniknąć wyższych opłat, na niższej taryfie - trochę wolniejszym internecie, to trzebaby zapłacić kolejną stówkę... Za "opłatę instalacyjną"... To złodziejstwo, nie sądzicie? Mogą tak sobie zrobić 5 razy w roku i nic Was przed tym nie chroni. DORADZAM OMIJAĆ BEZCZELNE TOWARZYSTWO Z UPC SZEROKIM ŁUKIEM. Ja już po złożeniu wypowiedzenia :-) Udało mi się też zniechęcić już jedną rodzinę przed wykupieniem pakietu usług u nich, ale plany na przyszły rok mam znacznie ambitniejsze... Komuś, kto mnie okradł nie może to wyjść na dobre.
 • tomasz / 2014-11-29 23:42
 • Walbrzyszanka / 2014-11-29 22:40
  Wykupiłam 60Mb internet,mam odbiór 2,45,a wysyłanie 0,91. Dzwonie to każą mi
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Wykupiłam 60Mb internet,mam odbiór 2,45,a wysyłanie 0,91. Dzwonie to każą mi yłączać modem,albo wysyłają e-maila ,żebym sobie po kanałach poszukała,piszę maile na ich stronie,zero odzewu,a net jak się mulił tak dalej się muli.Za to wiedzą jak i gdzie wysłac fakture i monit za zwłokę,ale za co mam płacić?! Jak zainstalowac i umowę podpisać to 24 h,a jak problem to nikogo to nie interesuje.
  ZaletySzybki montaż
  WadySłaba prędkość i brak pomocy ze strony operatora.
  Okres użytkowania i cenaPonad 1 rok,za 60zzł
 • Adam / 2014-11-28 14:48
  Internet co chciwla się rozwłącza, nic nie można zrobić. BEZNADZIEJA!
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Internet co chciwla się rozwłącza, nic nie można zrobić. BEZNADZIEJA!
  ZaletyBRAK
  Wadyinternet się rozłącza co kilka minut, szybkość o wiele mniejsza w rzeczywistości niż w ofercie
  Okres użytkowania i cena2 rok
 • Customer / 2014-11-25 23:41
  Nie wiem jak z innymi warszawskimi operatorami w dzisiejszych czasach, ale.. jeżeli
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry2
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Nie wiem jak z innymi warszawskimi operatorami w dzisiejszych czasach, ale.. jeżeli szukasz internetu do gier typu FPS w Warszawie, to z własnego doświadczenia odradzam UPC. Ping do zagranicznych serwerów dość wysoki, dla mnie za wysoki(60 ms do Niemiec, 70 ms do Szwecji, Brytanii,), na dodatek niestabilny. Do polskich serwerów w Warszawie ping 15-25ms, do innych miast powyżej 30 ms, również niestabilny. Ponadto, zdarza się, że pakiety nie docierają do serwera albo nie wracają od serwera bo serwery na routingu UPC czasami wysiadają na kilka chwil, a to strasznie przeszkadza w grach i w ogóle nie powinno się dziać. Lagi są takie, że w gry, które nie mają chamskiego netcode jak CS:GO(który tylko nie wiele pomaga w przypadku mojego łącza)nie da się przyjemnie grać, wszyscy widzą mnie o wiele wcześniej i jeszcze mi często na replayu pokazuje, że nawet kuli nie wystrzeliłem. Ogólnie parametry łącza, routing, bardzo słabe, korzystają z dziadowskiego sprzętu i okablowania, chociaż pewnie w tych kategoriach inni providerzy są nie wiele lepsi, o ile w ogóle są lepsi, mam jednak nadzieję, że są. UPC ma jednak tą ich wspaniałą taktykę - przepustowość łącza ponad wszystko. Na dodatek ich sieci są strasznie przeciążone, często zrywa internet i czasami strony otwierają się po kilka minut, czego właściwie można było się tego spodziewać po tych ich mega ofertach jakie serwują. Dlatego też do grania sugerowałbym jakiegoś providera, który nie oferuje takich dużych prędkości przez co na bank ma mniej abonentów w twojej okolicy i może też lepsze parametry. Jakieś 8 lat temu, korzystałem z Astera i parametry łącza były znacznie lepsze. Odkąd przesiadłem się na UPC, nie miałem już tak przyjemnych sesji gejmerskich jak na Asterze, a w tamtych czasach w mojej okolicy prawie wszyscy korzystali z Astera, co bardzo źle świadczy o jakości UPC. Niestety, z UPC zrezygnować nie mogę bo moja rodzinka nie potrafi już żyć bez tych 200 Mb/s. I tutaj UPC mogę polecić, bo mam ofertę do 250 Mb/s i osiągam 220 Mb/s co jeszcze jest w porządku, bo w ofercie jest do 250 Mb/s. Sciągając pliki z odpowiednich serwerów transfery rzędu 20 Mb/s. Ale poza tym klapa. Nie będę nawet mówił o jakości ich obsługi klienta bo na to nie mam po prostu słów, tak okropna jest ich obsługa. Gdyby nie to, że rodzina chce tak szybki internet to zwiałbym z UPC 7 lat temu. Teraz jest nawet jeszcze gorzej niż kiedyś, taki jest u nich postęp. Chociaż nie wiem jak jest u innych providerów i raczej nie prędko się dowiem, jednak jedno wiem na pewno - ich podejście do klienta jest najgorsze.
  ZaletyWysoki transfer( Usługa 250 Mb/s, osiągam 220 Mb/s).
  WadyKiepskie parametry łącza(duża przepustowość łącza nie równa się dobrej jakości łącza), routing, ogólnie słaby internet do gier, żałosna obsługa klienta i brak jakiegokolwiek szacunku, ciągle próbują ci wcisnąć kit, ich pracownicy nie mają żadnych kwalifikacji, jedynie potrafią naciągać na nowe oferty i odpowiedzieć "wszystko u nas jest w porządku", starych klientów traktują jak śmieci, musisz robić im szopkę w dziale podtrzymywania klienta żeby cokolwiek od nich uzyskać.
  Okres użytkowania i cena8 lat za długo, nie mogę odejść, ponieważ reszta rodziny chce jak największą przepustowość, płacę mniej więcej 100 zł miesięcznie.
 • Jerry / 2014-11-24 13:54
  Nie mam powodów do narzekań. W umowie mam internet do 60MB i mam zawsze 58-57MB.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.25
  Parametry5
  Cena3
  Obsługa klienta5
  Niezawodność4
  Nie mam powodów do narzekań. W umowie mam internet do 60MB i mam zawsze 58-57MB. Wcześniej miałem 30MB i też tyle trzymał. Awarie bardzo rzadko. Telewizja działa jak trzeba, nagrywarka działa jak trzeba. Co tu narzekać.
  Zaletyjakość usług
  WadyStary klient jest gorzej traktowany niż nowy z ulicy.
  Okres użytkowania i cena4 lata
 • morph / 2014-11-23 20:30
  Trochę mnie dziwi wieszanie psów na UPC. Miałem u nich prawie dwa lata Internet+TV.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.75
  Parametry5
  Cena4
  Obsługa klienta5
  Niezawodność5
  Trochę mnie dziwi wieszanie psów na UPC. Miałem u nich prawie dwa lata Internet+TV. Przerwę w działaniu zanotowałem JEDNĄ! Z działem wsparcia prawie nie miałem kontaktu, więc nie wypowiem się.
  Jedyne ujemne punkty za montera. Zainstalował wszystko w pustym mieszkaniu (dopiero się wprowadzałem), powiedział, że wystarczy jeden pilot (do TV i dekodera) i się ulotnił. Oczywiście pilot z UPC nigdy nie zgrał się z telewizorem.
  Ale za internet duuuuży plus! Szybki i niezawodny.
  W sumie u Vectry ceny są lepsze, ale nie miałem wyboru, więc porównania również...
  ZaletySzybki i niezawodny internet, niezłe pakiety programów TV
  WadyNiekompetentny monter
  Okres użytkowania i cenaokoło 24 miesiące, cena za pakiet 130zł
 • Paweł / 2014-11-21 12:42
  Właśnie po walce udało mi się zrezygnować. Dzisiaj na tydzień przed odłączeniem
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Właśnie po walce udało mi się zrezygnować. Dzisiaj na tydzień przed odłączeniem usług pojechałem oddać osobiście sprzęt aby nie dać firmie możliwości na kolejne wyłudzenia. Paniusia w okienku powiedziała że nie może przyjąć bo jeszcze są aktywne usługi i takie mają procedury. Po krótkiej dość nieprzyjemnej wymianie zadań Paniusia wydrukowała formularz i przyjęła sprzęt, a jednak się dało. Ta firma robi wszystko aby utrudnić życie klientom. Podczas migracji z Aster na UPC pomylili moje nazwisko, odkręcenie tego zajęło mi 3 mc, musiałem udowadniać że nie jestem wielbłądem...ale już dosyć tego.
  Zaletybrak
  Wadydebilne procedury nastawione na naciąganie klientów
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • ewelina / 2014-11-20 13:20
 • Michał / 2014-11-18 23:13
  Tragedia, BARDZO częste zrywanie połoczenie, prędkość rzadko dochodzi do 30%
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Tragedia, BARDZO częste zrywanie połoczenie, prędkość rzadko dochodzi do 30% maksymalnej, często jest bliska zeru...
  Zaletywysoka maksymalne prędkość(niestety nieosiągana)
  Wadyzrywanie połączenia, wysoki ping, niskie prędkości rzeczywiste
 • Joanna / 2014-11-18 21:51
  Rewelacyjny chwyt dostawców usług internetowych do 60mb/s czyli prędkość o,00
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Rewelacyjny chwyt dostawców usług internetowych do 60mb/s czyli prędkość o,00 również mieści się w granicy! jeszcze nie zdarzyło się przez okres pół roku aby prędkość była większa niż 18mb/s. Żenada.
  Zaletyszybkość instalacji usługi
  Wadyprędkość, obsługa klienta
  Okres użytkowania i cenapół roku

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Megacentrum.com.pl
Ocena: 3.63, ilość opinii: 5
GTS Energis Multimo
Ocena: 3.44, ilość opinii: 53
tooway.pl
Ocena: 3.44, ilość opinii: 10