Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.05
Parametry2.10
Cena2.03
Obsługa klienta2.06
Niezawodność2.01

TP S.A. Neostrada tp

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • andrzej / 2014-03-21 13:12
  Ja przed chwila sie dowiedzialem,ze mimo rezygnacji z umowy nieuczciwy operator
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ja przed chwila sie dowiedzialem,ze mimo rezygnacji z umowy nieuczciwy operator przedluzyl na 6 miesiecy umowe! Czekam na reklamacje z ich strony! Mysle,obym sie ymyloi,ze jest to celowe dzialanie z ich strony!!!
 • D.L / 2014-03-02 21:59
  witam, mam bardzo duży problem z łączem co 10 minut jest zerwane połączenie okazuje
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  witam,
  mam bardzo duży problem z łączem co 10 minut jest zerwane połączenie okazuje się ,że w Suchaczu prowadzone są prace związane z remontem drogi gdzie nie zwraca się uwagi na jakiekolwiek połączenia i nawet jak płacisz za kontakt to i tak nie masz możliwości rozmowy .
  Zaletyżadne
  Wadyszkoda gadać -wszystko!
  Okres użytkowania i cenadużo i za droga
 • fiko jan / 2014-02-25 11:46
  nie polecam neostrady mieszkającym na wsiach lub daleko od centrali,chyba że się
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  nie polecam neostrady mieszkającym na wsiach lub daleko od centrali,chyba że się mieszka w dużym mieście gdzie dostępne prędkości są w granicach 100 M.
  Zaletybrak
  Wadysame wady
 • SKILLOWY_MANIACZEK / 2014-02-24 23:20
  Osobiście polecam internet NEO , Dobra prędkość , pingi niskie, nie ma problemu,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Niezawodność5
  Osobiście polecam internet NEO , Dobra prędkość , pingi niskie, nie ma problemu, pracownicy w TP (Oroangę) są ogarnięci (u mnie w mieście), technik przyjechał po 2 dniach zamontować mi neo . Założenie kosztowało mnie zaledwie 49zł :) zakupiłem tylko Router i to wszystko mam po nad 10MB/s,zmienne adresy,pingi niskie jest okej oby tak dalej i przede wszystkim przepis adresów IPv6 (128bit) co daje większą kombinację w cyfrach i większą dynamikę w adresach oraz nie jest tak za pingowane neo jak kiedyś na adresach v4 32bitowych xd
  Zaletyzmienne adresy, dobra prędkość, przepis adresów IPv6, tornado w zakresach ip
  WadyNie ma wad :)
  Okres użytkowania i cenaod 2010
 • Stefan Rudy / 2014-02-20 22:04
  Porażka, wykupione 10mb/s jest ok w godzinach 02:00 do 10:00 później robi się coraz
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Porażka, wykupione 10mb/s jest ok w godzinach 02:00 do 10:00 później robi się coraz gorzej.. W godzinach 15:00 - 22:00 prędkość spada do 0.01mb/s nawet google.pl nie chce się załadować, usterki zgłaszane wiele razy lecz jak zwykle u nich wszystko w porządku lub linie przeciążone.TO JEST ŻENADA.
  DZIĘKUJE NIE POLECAM.
  WadySZKODA ŻE JESZCZE ISTNIEJA.
  Okres użytkowania i cena2lata
 • -grzesiek / 2014-02-19 22:45
  Witam. "PARANOJA ORANGE" Kilka dni temu kupiłem neostradę 10 MB/s wraz z tel
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witam. "PARANOJA ORANGE" Kilka dni temu kupiłem neostradę 10 MB/s wraz z tel i tv. Kiedy kilka miesięcy temu pytałem o ofertę Nostrady bardzo uprzejma Pani w salonie oferowała mi 40 MB/s. Postanowiłem jednak zweryfikować te dane,gdyż kilka lat temu Pan wtedy jeszcze TP.SA robił oględziny i stwierdził że istnieją warunki techniczne tylko na 10 MB/s. Udałem się więc do salonu i po sprawdzeniu przez inną konsultantkę faktycznie najwięcej mogą zaoferować 10. Cóż?- innego kablowego neta w pobliżu nie ma więc po około 2,5 h udało się dopełnić wszystkich formalności i umowa została zawarta.Pozostało czekać na podłączenie i w ciągu kilku dni miałem być szczęśliwym posiadaczem internetu. Miałem bo wczoraj pojawił się technik taki jak kilka lat temu z TP SA. Pochodził popatrzył po marudził i pojechał opisywać. Wieczorem dostałem sms-a że do tego i tego,mam oddać sprzęt bo zaczną naliczać dodatkowe koszty.(A może by tak najpierw jakieś info że nie ma warunków czy coś,ale nie!-Spadaj chamie i oddawaj sprzęt)Nie wiedząc o co chodzi zadzwoniłem i od konsultanta usłyszałem że nie ma warunków technicznych bo: Trzeba by wstawić trzy słupy, trzeba załatwić zgodę sąsiada, i koszt jest zbyt wielki. LUDZIE ONIEMIAŁEM !!! Na parterze mieszka mój brat ma NEOSTRADĘ 10 MB/s od lat kiedy była jeszcze TP. Kabel do niego idzie po słupach stojących na naszej posesji które są naszą własnością. Wchodzi do domu Ojca (w mniemaniu technika SĄSIADA) biegnie po poddaszu i przechodzi do mnie do pokoju skąd kanałem technicznym ucieka na dół do domu brata. Więc się pytam co się zmieniło że nie ma warunków? skoro kilka lat wstecz były. Słupy jak stały tak stoją nikt ich nie przestawiał więc o jakich nowych słupach mowa? Skoro kabel musiałby biec z tego samego punktu co do brata. Jaka zgoda sąsiada?- u ojca biegnie po poddaszu 7 kabli więc jeden w tą czy w tamtą nie robi żadnej różnicy.A zgodę wydał już przy techniku. Czyżby dla ORANGE kabla brakło? Bo wg niezależnego technika wystarczy tylko odpowiednia ilość kabla,gdyż cała infrastruktura potrzebna do jego instalacji już istnieje. Słupy,miejsca przelotu i otwory techniczne do wprowadzenia w budynek. Z tego co zrozumiałem podłączeniem zajmuje się firma podnajęta przez Orange. Na miejscu Orange sprawdził bym rzetelność wystawianych opinii technicznych bo trudno oprzeć się wrażeniu że specjalnie szuka się problemów aby wytargać pieniądze za dodatkową i niepotrzebną robociznę.Lub specjalnie nabija kasę dla konkurencji. Bo prawda jest taka że Orange stracił klienta ale nie wie o tym że gdyby to wystartowało i się sprawdziło zarobili by na mnie dużo więcej.Gdyż prowadzę firmę i miałem zamiar wszystko poprzenosić do nich. Ale chwała im za to że już mnie do tego zniechęcili bo z firmą o takim podejściu do klienta NIE CHCĘ MIEĆ NIC WSPÓLNEGO!!!!!
  Tak że pozdrawiam Orange serdecznie i życzę powodzenia bo z takim podejściem do klienta koniec może być bliski.
  ZaletyNie pozwolili się przekonać.
  WadyPodejście do klienta, jak czują Twoją kasę to ok, jak nie to " spieprzaj Dziadu "
  Okres użytkowania i cena7 dni umowa / 104 zł/mies
 • Jan K / 2014-01-29 22:40
  Mam umowę - Neostrada - do 40 Mb. Od tygodnia zrywa się regularnie co wieczór.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  Mam umowę - Neostrada - do 40 Mb. Od tygodnia zrywa się regularnie co wieczór. Prędkość oscyluje minimalnie ponad 20 MB. I tak jest dobrze - zgodnie z umową do 40 Mb. I nic nie zrobisz. Do 40 Mb oznacza 20 Mb. Czytając pozostałe opinie widzę że regułą jest dawanie połowy tego co jest w nazwie usługi! W białych rękawiczkach... Można tez nazwać to spokojnie umową do 500 Mb - w umowie i tak nie ma dolnej granicy - o widełkach dowiedzieć można się na infolinii. A widełki zmieniły się ostatnio - kiedys były takie, a dziś są takie - obwieszcza pani z CALL CENTER (najgorszy wynalazek do obsługi klienta, nikt sie do niczego nie poczuwa, nikogo nie widzi i nic nikomu nie udowodni). Przez telefon - co chwila informacja, że w trosce itd... rozmowa jest nagrywana, oraz zadzwoni ktoś od badania opinii... a czas leci i za awarię i możliwość jej zgłoszenia płacę z własnych pieniedzy.
  Czasami panie oddzwonią, ale inna znów stwierdziłą, że nie ma takiej technicznej możliwości nigdzie na callcenter (czyli tamte z prywatnych komórek dzwoniły ?)
  Zaletyjuż wiem że usługa do N Mb oznacza N/2 Mb
  Wadypatrz opis
  Okres użytkowania i cenaod 2 lat - po roku zaproponowano właśnie rewelacyjne do 40 - i nic się nie zmieniło :), ok 120 zł
 • DWM / 2014-01-26 11:37
  Neostrada 1-10 Mb/s.W salonie sprawdzano prędkość przed podpisaniem umowy.Miało być
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Neostrada 1-10 Mb/s.W salonie sprawdzano prędkość przed podpisaniem umowy.Miało być wg. ich systemu 6Mb/s a w praktyce 4.Niestety prędkość startowała od 2.8 a kilka tygodni później spadła do 2 Mb/s.Na reklamacje odpowiadają,że wszystko jest OK,a co do udzielanych wcześniej informacji - nie przyznają się dziś to powyższych faktów.Czyli udzielają fałszywych informacji tylko po to by zdobyć kolejną umowę.Przestrzegam również przed tzw.stabilizacją linii,mającą trwać 10 dni.Jest to wybieg mający uniemożliwić zerwanie umowy.
  Ostrzegam przed Neostradą
  Zaletybrak
  Wadyfałszywe informacje,ignorowanie reklamacji,bałagan po zgłoszeniu reklamacji.
  Okres użytkowania i cena1 rok ,59 PLN
 • endi / 2014-01-23 14:37
 • gość / 2014-01-21 18:31
  Normalnie złodziejstwo płace za 10Mb/s a mam jedną piątą po trzech zgłoszeniach
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Normalnie złodziejstwo płace za 10Mb/s a mam jedną piątą po trzech zgłoszeniach nieuprzejmy pan powiedział że tak ma być , mają przeciążoną linię . To po co sprzedają 10Mb/s. Będę pisał gdzie się da !!!!!!!!!!!!!
  Zaletybrak
  Wadymała prędkość
 • Piotr / 2014-01-20 13:05
  Najgorszy operator - teraz w postaci Orange - z niezmiennie fatalnie działającą od lat
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Najgorszy operator - teraz w postaci Orange - z niezmiennie fatalnie działającą od lat usługą internetu. Zerowa obsługa klienta i ciągle zawyżane opłaty - absolutnie nie polecam!
  Zaletyduża dostępność
  Wadywszystko inne
  Okres użytkowania i cenaod 2005 r.
 • netianaTP / 2014-01-18 10:19
 • Informatyk / 2014-01-11 09:16
  Zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Płacę za 8Mbit prędkości pobierania, a
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Płacę za 8Mbit prędkości pobierania, a prędkość nie przekracza nawet 4Mbit. Nie polecam i polecać nie będę!!!
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • papas44 / 2013-12-27 19:43
  neostrada do 10MB to jakiś horror. Dlaczego w umowie nie podają, że do 10MB, ba do 1MB
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  neostrada do 10MB to jakiś horror. Dlaczego w umowie nie podają, że do 10MB, ba do 1MB działa tylko czasami. W godzinach 15-23 to fundowany powrót do epoki powolnych modemów telefonicznych. TRAGEDIA i zwykłe oszustwo.
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  Okres użytkowania i cenaponad rok
 • tomash / 2013-12-26 18:21
  Neostrada z czasem staje się coraz gorsza. Przez kilka ostatnich dni prędkość
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Neostrada z czasem staje się coraz gorsza. Przez kilka ostatnich dni prędkość pobierania mam niższą niż wysyłania. Z 10 mbit zrobiło się 0,5 mbit... I to nie pierwszy raz! Przynajmniej raz w miesiącu trzeba dzwonić żeby naprawili usterkę (czasami po kilka razy do jednej usterki). To zdecydowanie mój ostatni sezon z tym operatorem.

  Przeglądanie internetu staje się coraz bardziej wymagające. Oglądanie tv online, pobieranie plików itp. generują coraz większy ruch, a TP po prostu wymięka. Liczy się tylko nowy klient i pieniądze bo o jakości usług już dawno zapomniano...
  ZaletyMożna się wyleczyć z uzależnienia od internetu (przy 0,5 mbit odechciewa się odpalać kompa)
  WadyPrędkość, zawodność, obsługa klienta, cena i szerokopojęta jakość
  Okres użytkowania i cenaOk. 10 lat, zaczynając od 512kbit, teraz 10mbit. Obecnie wraz z abonamentem miesięcznie płacę 100zł pod warunkiem że nie korzystam z telefonu.
 • Kondzio_313 / 2013-12-20 18:53
  Za drogi jest ten internet. Nieraz się zawiesza. Nie da mi gwarancji. Zmienię
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta2
  Niezawodność2
  Za drogi jest ten internet. Nieraz się zawiesza. Nie da mi gwarancji. Zmienię Neostradę na internet LTE.
 • Beata / 2013-12-06 22:23
  Wspołpracą z TPSA to jakaś paranoja !! Są w stanie wystawiać tylko faktury . Od
  [...] pokaż całą opinię ↓ Wspołpracą z TPSA to jakaś paranoja !! Są w stanie wystawiać tylko faktury . Od wrzesnia czekam na załatwienie sprawy , wykonalam dzisiatki zgloszeń , przekierowywano mnie do kolejnych osób , ktore obiecywały cuda wianki , mowiąc ze tym razem...... I dalej nic . Nie polecam , totalna ignorancja , monopolisci !,,zalezy im tylko na pozyskaniu ofiary , bo jak juz jestes u nich w sieci to smialo mozesz tak się nazwać !!! BEZNADZIEJNA SKUTECZNOŚĆ .
  ZaletyBrak zalet
 • Kolejny Niezadowolony / 2013-11-26 17:54
  Przeszedlem z oferty do 10mb\s na oferte do 40mb\s jak narazie wszystko dziala ok z
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Przeszedlem z oferty do 10mb\s na oferte do 40mb\s jak narazie wszystko dziala ok z wyjatkiem tel stacjonarnego do ktorego po zmianie internetu musze wprowadzic haslo. Powiedziano mi ze haslo to wygeneruje orange i w ciagu 48 dostane je na maila czekam 2gi tydzien i nic... 20 tel do konsultanta nic nie dalo masakra jakas a do tego kazde polaczenie jest platne... naciagaja ludzi ile wlezie
  Zaletysa
  Wadybrak komunikacji i reakci w razie awarii
 • Oszuścizneo / 2013-11-19 02:57
  Na początku zaproponowali umowę do 20mb, miało być wszystko super extra cacy, ale jak
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Na początku zaproponowali umowę do 20mb, miało być wszystko super extra cacy, ale jak przyszło co do czego to dali nam marne do 10mb które rozłącza się parę razy dziennie i tylko przez pierwsze 2 tyg. chodziło poprawnie. Upload jak na internet 6-7mb ale download jak na 1mb SYF
  Zaletypierwsze 2 tygodnie owocnej współpracy
  Wadyprawie wszystko
 • lakajs / 2013-11-14 21:30
  Od 2 tygodni mam przedłużoną umowę na internet do 10MB za 69,90 (oferta z
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Od 2 tygodni mam przedłużoną umowę na internet do 10MB za 69,90 (oferta z tabletem)Chcę przestrzec innych przed podpisaniem takiej umowy na 24 miesiące. Internet chodzi strasznie wolno,nigdy nie osiąga szybkości powyżej 6MB a w dodatku ciągle się rozłącza!!! Dodzwonienie na infolinię graniczy z cudem !!! Po 10 minutach słuchania muzyki klasycznej w końcu dochodzi do rozmowy z pracownikiem,z której można się dowiedzieć,że jeśli internet się ciągle rozłącza to należy odłączyć modem i podłączyć ponownie =D Nie ma co profesjonalna obsługa ! Skandal!!!!!!!!!!!!!! Za takie pieniądze to powinno wszystko chodzić tip-top!!! Oszuści i tyle w tym temacie.
  ZaletyBrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  WadyBrak fachowej obsługi,naciąganie klientów,internet o wiele słabszy niż o tym mówią pracownicy przed podpisaniem umowy,internet ciągle się rozłącza, generalnie rzecz ujmując minusów jest wiele , zalet niestety brak!!!!!!
  Okres użytkowania i cena2 tygodnie, 69.90 na 24 miesiące

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Telpol - Internet
Ocena: 4.50, ilość opinii: 3
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
CYBERNET WMW
Ocena: 4.13, ilość opinii: 8