Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.09
Parametry1.99
Cena2.57
Obsługa klienta1.95
Niezawodność1.85

Play Online

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • PLAY Aleksandrów łódzki BRAOSZEWSKIEGO / 2015-08-02 18:15
  Ostrzegam i nie polecam nikomu PLAY na 24m ,Oferta INTERNET bez limitu . !!!Jak się
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ostrzegam i nie polecam nikomu PLAY na 24m ,Oferta INTERNET bez limitu .
  !!!Jak się okazuje po upływie 6 miesięcy zmniejszają limit na 20GB .
  Sprzedający w salonie Aleksandrów łódzki ,nic o tym nie powiedział bo by stracił PROWIZJE od zarobku
  ZaletyNIGDY NIKOMU NIE POLECĘ UMOWY Z PLAY !!!
  WadyOSTRZEGAM PRZED ZAWIERANIEM UMOWY Z PLAY !!!!
  Okres użytkowania i cenaUmowa na 24H
 • Marcin / 2015-07-31 11:44
  Uwaga na sieć play. Ja miałem taki przypadek że po raz drugi przedłużyłem umowę na
  [...] pokaż całą opinię ↓ Uwaga na sieć play. Ja miałem taki przypadek że po raz drugi przedłużyłem umowę na firmę wraz z telefonem dodam że abonament ten najwyższy to znaczy 119 zł za miesiąc dodam że poprzednio miałem przez 2 lata 109 zł. Że względu że przebywam bardzo długo za granicą zdecydowałem się na tak wysokie abonamenty , chodzi o to że w tych abonamentach odbierane rozmowy w roamingu przez cały okres są darmowe przynajmniej tak było przez 2 lata, jak podpisałem nową umowę na 2 lata według wszelkich ulotek reklam wraz z UMOWĄ teoretycznie jest tak samo. Jakie zdziwienie mnie wzięło gdy po 14 dniach w danym miesiącu przebywania za granicą przychodzi do mnie SMS z treścią WYKORZYSTANO 14 DNI NIELIMITOWANEGO ODBIERANIA POŁĄCZEŃ W UE. Co się okazało to TYLKO w regulaminie sieć play zapisało sobie że nielimitowane odbieranie rozmów jest w danym miejscu tylko na 14 dni, a nie na cały miesiąc, potem rozmowy są naliczane normalnie dodatkowo według cennika do końca miesiąca. Złożyłem oczywiście reklamację że nawet w umowie nie ma o tym ani słowa, dostałem od sieci Play odpowiedź że nie uzna mojej reklamacji bo w regulaminie jest wyraźnie napisane że odbierane rozmowy w roamingu są w danym miesiącu tylko na 14 dni. Jak podpisywałem umowę oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował. Oczywiście można powiedzieć że wyszło jak zawsze, pierwsza umowa wszystko ok, nawet można powiedzieć że znakomicie potem przy następnej wyciągnięcie od "klienta" jak największej ilości pieniędzy. Na dzień dzisiejszy mi pozostaje poczekać do końca umowy i przenieść a mam 4 numery do innej sieci, chyba że ktoś ma inne pomysły.
  ZaletySieć Play jest tylko dobra przy pierwszej umowie.
  WadyPrzy podpisywaniu drugiej umowy to jest tylko wyciągnięcie od klienta jak najwięcej pieniędzy.
 • Jarek Mistrzak / 2015-07-31 01:30
  Kupiłem doładowanie , w ZABCE, dostałem pokwitowanie na dwuch karteczkach. Jedna ma
  [...] pokaż całą opinię ↓ Kupiłem doładowanie , w ZABCE, dostałem pokwitowanie na dwuch karteczkach. Jedna ma 17cm długości, i 7,5 cm szerokości, druga ma 6 cm, na 7,5. za to kod doładywujący jest napisany na 2 cm długości, i 0,5 cm szerokości. 14 cyfr!!!!! Mam 40 lat, nie nosze okularów, ale zgadnąć co tam pisze , to trzeba być magikiem. może ktoś sie tym zajmnie? następna kwestia, 20 stron reklam, ofert, ba 20 ,ha ze 100. ale najciężej znależć taką na której chce się coś ocenioć, albo wypowiedzieć. wkońcu kto tu komu płaci?
  Zaletyzalety takie, że każdy miał już play, i zmieniłem z orange- tylko to
  Wadydrogo, rozmowy zagraniczne kasują ostro. dziennie doładowywuje telefon i internet, i badziewie. osiadliście na laurach, przydała by się wam konkurencja
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • mamka / 2015-07-29 19:04
  Play to złodzieje, a szczególnie niby "autoryzowany salon" w Żorach (nie w
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Play to złodzieje, a szczególnie niby "autoryzowany salon" w Żorach (nie w Auchan). Salon ten sprzedaje wadliwe telefony (już używane ale nieumiejętnie czyszczone). Uważajcie na tego oszusta.
  Zaletyżadnych
  Wadyoszukańcza firma
 • gargamel / 2015-07-28 10:57
  Znowu wkurw z powodu debinego BOK.Przychodzi pismna oferta mająca zachęcić do
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Znowu wkurw z powodu debinego BOK.Przychodzi pismna oferta mająca zachęcić do przedłużenia umowy tyle że gorsza niż dla nowych klientów bo w FORMULE 4.0 UNLIMITET proponująnielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i nielimitowane SMS i MMS oraz pakiet 1.5 GB internetu za 39,99 zł gdzie noemu klientowi oferują to samo z 2 GB pakietem internetu a przedłużającemu umowę z pakietem 4GB.Tylko do tępych konsultantów nie dociera że numer jest wyprowadzany z sieci na wskutek jednostronnego zmienienia warunków umowy przez Play a mianowicie usunięcia bezpłatnej zmiany nr telefonu na dowolny wolny którą to miałem na swym koncie.Zlecenie było przyjęte w Salonie ale BOK postanowił złupić klienta i zażądano kasy po 49 zł za zmianę na tkz złoty nr lub po 150 zł z zmianę na dowolny.To dla mnie dowodzi o braku szacunku dla klientów których widocznie konsultanci uważają za debili
  Zaletybrak
  Wadybrak szacunku dla klienta po podpisaniu umowy
 • Niezadowolona / 2015-07-24 15:40
  Jak dla mnie oszuści. Podpisali ze mną aneks do umowy zapominając powiedzieć, że
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Jak dla mnie oszuści. Podpisali ze mną aneks do umowy zapominając powiedzieć, że żeby utrzymać zaproponowaną cenę abonamentu muszę spełnić dwa warunki: otrzymywać efakturę i płacić każdą fakturę w terminie choć termin jej płatności jest dla mnie bardzo niewygodny bo przed wypłatą. Oczywiście terminu opłaty faktury nie można sobie dostosować, bo przecież w XXI wieku jest to niemożliwe lepiej zarobić na Kliencie karając go opłatą 6zł za nieterminowa zapłatę faktury. Oczywiście wina leży po stronie Klienta bo przecież wszystko jest w Regulaminie a ich pracownik przecież nie ma obowiązku informować Klienta o tak istotnych postanowieniach. To było ostatnie moje przedłużenie umowy z tą firmą, ponieważ to nie pierwszy raz jak robią ludzi w balona, a dla Klienta który jest z nimi 6 lat nie mają nic do zaproponowania. NIE POLECAM!
  Zaletynie ma
  WadyCała sieć
  Okres użytkowania i cena6 lat
 • klodziu / 2015-07-24 12:31
  W tym momencie chyba najgorsza możliwa sieć na rynku. Kłamcy, złodzieje, można
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  W tym momencie chyba najgorsza możliwa sieć na rynku. Kłamcy, złodzieje, można przeczytać wszelkie regulaminy, dopytać się o tysiąc rzeczy w punkcie obsługi, a potem okazuje się, że jest inaczej - abonamenty droższe, internetu mniej i tak dalej bez końca. To już nawet nie jest zatajenie pewnych informacji, ale kłamstwo w żywe oczy.
 • Samanta / 2015-07-24 08:34
  Play namówił mnie na zmianę taryfy z nową komórką i zachowaniem numeru, po
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Play namówił mnie na zmianę taryfy z nową komórką i zachowaniem numeru, po podpisaniu umowy wyczyścili mi konto do 0 z poprzedniej taryfy, a miałam 72 zł!!!! Po rezygnacji z nowej taryfy elastyczny mix play( miałam na to 14 dni) nie ma zamiaru oddać mi moich pieniędzy na konto, to jest złodziejstwo!!!! konsultant nie poinformował mnie o fakcie , ze z chwilą zmiany taryfy konto czyszczą do zera. Pisałam mail, tel....ale cisza, mają klienta w d.... za przeproszeniem. NIE POLECAM PLAY!!!!!
  Wadyoszustwo
 • Ania / 2015-07-21 14:39
  Jeśli chodzi o internet w telefonie to jestem zawiedziona...Fakt Play łapie zasięg
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.25
  Parametry3
  Cena4
  Obsługa klienta5
  Niezawodność1
  Jeśli chodzi o internet w telefonie to jestem zawiedziona...Fakt Play łapie zasięg czterech sieci ale oczywiście tyczy się to tylko połączeń telefonicznych. Jadąc pociągiem, a robię to codziennie łapię T-mobile co oznacza, że nie ma żadnego internetu ani LTE anie 3G nic zupełnie... nie raz zdarzało mi się jeździć na nawigacji po mieście, jak tylko łapałam zasięg innej sieci połączenie zostało zerwane. Fajnie że odstaje od Play duży pakiet, szkoda że nie mogę z niego korzystać wtedy gdy jest mi potrzebny
  Okres użytkowania i cena1 rok
 • Piotr T / 2015-07-18 14:04
  Uwaga dla wszystkich którzy liczą na internet LTE w PLAY w czasie pobytu nad Zatoką
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  Uwaga dla wszystkich którzy liczą na internet LTE w PLAY w czasie pobytu nad Zatoką Pucką. Jestem na campingu Polaris. W zeszłym roku miałem tu transfer nawet do 8Mb/s. W tym roku jest to 0.1-0.3 Mb/s. Nie da się przy takiej szybkości nic zrobić !!! - Kilka razy dzwoniłem do Playa ale nie sa w stanie nic z tym zrobić. NIE POLECAM !!!, szukajcie opcji wakacyjnych innych operatorów. Sąsiedzi mają transfery do kilku MB/s.

  Szkoda ze nie mogę dodać załączników ze Speed Test.

  Testy losowo z ostatnich 3 dni:
  Latency / Download / Upload:
  1. 262ms / 0.25 Mb/s /0.55Mb/s
  2. 112ms / 0.12 Mb/s /0.26Mb/s
  3. 98ms / 0.31 Mb/s /2.02 Mb/s
  ZaletyNad Zatoką Pucką - BRAK
  WadyLTE w PLAY nad Zatoką Pucką nie działa
  Okres użytkowania i cena14 miesięcy
 • Jarek / 2015-07-12 17:22
  PLAY ZABLOKOWAŁ MI NOWA KARTE SIM PRZEZNICH SPĘDZILEM 12 GODZIN W AUCIE PO DOŁADOWANIU
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  PLAY ZABLOKOWAŁ MI NOWA KARTE SIM PRZEZNICH SPĘDZILEM 12 GODZIN W AUCIE PO DOŁADOWANIU ZABLOKOWALI MI ROZMOWY WYCHODZACE ZŁAMAŁEM JAKIS REGULAMIN BO WYSŁAŁEM DILKA SMSOW TAKIEJ SAMEJ TRESCI 6 TZN CHCIAŁEM ZAKUPIC UZYWANE ŁOŻKO DLA DZIECI I W TRESCI BYŁO CZY OGŁOSZENIE JEST AKTUALNE TO JEST SMIESZNE BO NA BIORO OBSLUGI DODZWONILEM SIE ALE PANI M NIE OLALA POWIEDZIALA ZE NIC NIE MOZE ZROBIC A MI SIE AUTO POPSUŁO I NAWET PO POMOC DROGOWA NIEMOGŁEM SIE DODZWONIC TO JEST SZCZYT CHAMSTWA CZOJE SIE OSZUKANY PRZEZ FIRME PLAY SP.Z O O ŚMIESZNE BO DZIS DZWONIŁEM DO BIURA OBSŁUGI I PANI MI POWIEDZIAŁA ZE MAM SIE PRZEBIEC DO SALONU FIRMOWEGO Z DOWODEM OSOBISTYM TO MI BLOKADE ZDEJMĄ
  TO MNIE NAJBARDZIEJ ROZBAWIŁO PONIEWAŻ PANI STWIERDZIŁA ŻE JESTEM OSZUSTEM BO PISZE SMS-Y O TEJ SAMEJ LUB PODOBNEJ TRESCI ALE CO JEST JESZCZE SMIESZNIEJSZE TO ZE TO MOJA 3 KARTA SIM W PLAY I POWIEM TYLE Z TAMTYMI KARTAMI BYŁ TO SAMO I NIE PISAŁEM SMS-OW TYLKO DO ZONY DZWONILEM I TEZ ZABLOKOWANO MI KARTY I POWIEDZIANO ZE ZADUŻO DZWONIE POD TEN SAM NUMER TO JEST ŻENADA PONIEWAŻ PLAY CHCE MIEC TWOJE DANE IMIE NAZWISKO ORAZ NR PESEL I NR TELEFONU A CO SMIESZNIEJSZE JAK MASZ GDZIEŚ ZADŁUŻENIE TO DZIWNYM TRAFEM W MOIM PRZYPADKU MAM TROCHE DŁOGÓW I ZARAZ PO ODBLOKOWANIU DWIE FIRMY WINDYKACYJNE DOMNIE DZWONIŁY A TO BYŁ NOWY NR NA KARTE PODAŁEM GO TYLKO JAK BYLEM ODBLOKOWAC KARTE W SALONIE FIRMOWYM MIAŁA GO MOJA PRZYJACIOŁKA I ŻONA
  POPRPSTU SMIEM TWIERDZIC ZE KTOŚ SPRZEDAJE DANE MOŻE MOJA PRZYJACIOŁKA CHCIAŁA ZAROBIC I SPRZEDAŁA NAMIARY NA MNIE-)-)-) A MOZE PL... TO POPROSTU SZCZYT CHAMSTWA I TO FIRAM PLAY JEST OSZUSTEM I NACIĄGACZAMI
  ZaletyOSZUSCI PLAYSPZOO
  WadyBLOKADA ROZMOW WYCHODZACYCH
  Okres użytkowania i cena5ZŁ ZA KARTE + 30ZŁ DOŁADOWANIE+12GODZIN W SAMOCHODZIE
 • ela / 2015-07-10 11:57
  NAJGORSZA SIEC TO PLAY i jak tylko uda sie mi wrescie rozwiaza umowe ktura rowiazuje od
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  NAJGORSZA SIEC TO PLAY i jak tylko uda sie mi wrescie rozwiaza umowe ktura rowiazuje od marca a jest lipiec to bede play omijac wielkim łukiem nigdy wiecem i NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!1
  ZaletyZADNE
  WadyZE JEST
  Okres użytkowania i cenaZA DŁUGO ABONAMENT KTURY PŁACE MIMO ZE UMOWA SIE SKACZYŁA
 • radek / 2015-07-09 18:39
  Dziadostowo. Ostatnio wydzwania do mnie od rana do wieczora jakieś Metley by mi
  [...] pokaż całą opinię ↓ Dziadostowo. Ostatnio wydzwania do mnie od rana do wieczora jakieś Metley by mi sprzedać ubezpieczenia. Dostali mój nr od play. Zadzwoniłem na infolinię gdzie dowiedziałem się, że rozmowa będzie nagrywana gdy odebrał konsultant również powiedziałem, że rozmowa będzie nagrywana a On odpowiedział, że nie wyraża zgody na nagrywanie :)Tak się traktuje klientów ? Jak ktoś napisał dno i i 1,5 metra mułu .
  Klienci zawsze się znajdą :)
 • tomasz / 2015-07-08 15:52
  Masakra, kupilem Internet na Karte , pisza ze 1GB na start, ukrywaja fakt ze na tydzien a
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Masakra, kupilem Internet na Karte , pisza ze 1GB na start, ukrywaja fakt ze na tydzien a do wykorzystania tylko faktyvzne 515 MB , najlepsze jest to ze oferuja za 20pln 3GB ale nikt niesprzeda Ci doladowania za 20pln jedynie dwa razy po 10pln I wtedy bedziesz miec 500MB na tydzien czyli pic foto montaż,czuje sie oszukany w kazdym momencie od zakupu pakietu startowego do pierwszego nabicia I na szczescie ostatniego, ciesze sie ze niezdecydowalem sie na umowe a mialem takie checi po przetestowaniu oferty przeszly mi szybko, nikomu niepolecam czytania regulaminu bo jezeli firma tlumaczy sie tym ze gdzies w internecie jest wyjasniajacy regulamin to niech sobie czytaja go sami ,polecam innych operatorów ktorzy dajá to co oferuja, Play oferuje na starcie 1GB oszczedza informacji ze na tydzien tylko I w rzeczywistosci do wykorzystania polowa, ogolnie jedne wielkie klamstwo.
  Zaletyzadnych zalet
  Wadybrak informacji na opakowaniu produktu o ilosci rzeczywistej GB i na jaki czas
  Okres użytkowania i cenana szczescie dwa tygodnie i wydalem 19pln
 • kane / 2015-07-08 15:09
  właśnie podpisałem umowę w play, podpisałem i jestem w czarnej d... przez dwa lata
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Cena2
  Obsługa klienta2
  właśnie podpisałem umowę w play, podpisałem i jestem w czarnej d... przez dwa lata jakoś to wytrzymam i nigdy więcej, dlaczego? wyjaśniam ten szybki internet działa gorzej jak za neostrady 1 Mb pingi średnio 150-200 tylko do ich węzłów dopuszczalnie 50-70 otwierając strony można spokojnie kawę robić( no może przesadzam ale trwa to od 8 sekund wartości graniczej nie podaję bo jest różnie czasami wyłączam i przeglądarkę i net i ładuję jeszcze raz aż się uda) cofnięcie strony niemożliwe ładuje i ładuje zachciało mi się mobilnego neta no i mam raz to nie zawsze i nigdy więcej
  Zaletynie ma
  Wadyto nie jest net na XXI w. jak nie muli to w ogóle nie chodzi
  Okres użytkowania i cenamiesiąc wziąłem go z tabletm za 49,99
 • tmk / 2015-07-06 12:20
  Przyjechał do mnie przedstawiciel Play Wojciech Jaszczak i sprzedał mi dwie karty do
  [...] pokaż całą opinię ↓ Przyjechał do mnie przedstawiciel Play Wojciech Jaszczak i sprzedał mi dwie karty do internetu mobilnego zapewniał że będę miał doskonały zasięg i super połączenie. Jak próbowałem zalogować sie do internetu toani razu mi się nie udało. Wydzwaniałem do w/w obiecywał że przyjedzie i na pewno usunie błąd w połączeniu tak jechał że przez 1.5 miesiąca nie dojechał. Wypowiedziałem umowy i przez 8 miesięcy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi tylko faktury do opłacenia.Postanowiłem wywiesić banery PRZENIEŚ NUMER DO PLAY BĘDZIESZ MIAŁ KŁOPOTY. NIGDY W ŻYCIU PLAY !!!!!
  Zaletywybitne umiejętności okłamywania i olewania klijenta
  WadyPłac tylko płac i myśl czemu jesteś taki głupi
  Okres użytkowania i cena9 miesięcy parametry mniej niż zero
 • epiles / 2015-07-05 14:47
  Kupiłem pakiet internetu mobilnego za 9 zł , bo potrzebowałem internetu w na
  [...] pokaż całą opinię ↓ Kupiłem pakiet internetu mobilnego za 9 zł , bo potrzebowałem internetu w na wyjeździe. Po zainstalowaniu karty w modemie nic sie nie działo. Po telefonie do info linii dowiedziałem sie że na aktywację ają 24 godziny. Nie ma ani słowa o tym w załączonych informacjach do karty. Nie miałem zaufania do swojego modemu więc dzwoniłem na info za ciężkie pieniądze i za każdym razem konsultant proponował coś innego. Nadal nie mam internetu a wydałem 9zl + ok 30 zł za rozmowy z info . ODRADZAM!!!!!
 • David / 2015-07-03 20:25
  Nie polecam badziewie miałem płacić 28.28 zł w cenie 150 min i 300 MB internetu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta4
  Niezawodność2
  Nie polecam badziewie miałem płacić 28.28 zł w cenie 150 min i 300 MB internetu pierwsza faktura za 35 zł bo włączony pakiet 150 minut który miał być za darmo no co to jest umowa czy kpiny
  Zaletyzadne
  Wadydużo
  Okres użytkowania i cenadwa miesiące 35 zł za telefon
 • Antonina / 2015-07-03 14:59
  Jeżeli jesteście klientami Play i Faktura była źle wystawiona i potrzebujecie Noty
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.25
  Parametry4
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Jeżeli jesteście klientami Play i Faktura była źle wystawiona i potrzebujecie Noty korygującej, tu koniec!! Nie ma szans dostania tego od nich.To jest piekło przez które możecie przechodzić ponad rok. Sprawa trwa od lutego, nota była wysłana faksem,mailem, listem 3 razy i nic, one znikają, ich niema i NIKT a NIKT nie jest w stanie powiedzieć gdzie są. Potwierdzenie nadania mam ale u nich niema systemu jakiego kolwiek. Odradzam tą firmę FIRMOM które szukają coś specjalnego i dopasowanego!!! Przepłaćcie 2 lub 3 złote i będziecie spać.
  Zaletyżadne
  Wadywiele
  Okres użytkowania i cenaod stycznia , 250zl
 • anonim / 2015-06-29 11:51
  doładowałem telefon,oni zabrali mi 9.20 zł i napisali mi że nie doładowałem
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.33
  Parametry3
  Cena5
  Niezawodność2
  doładowałem telefon,oni zabrali mi 9.20 zł i napisali mi że nie doładowałem
  Zaletyna początku faje taryfy
  Wadyprzerywanie rozmów,zabieranie doładowania,
  Okres użytkowania i cenaokoło 2 lat 1 zł

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.67, ilość opinii: 6
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
CYBERNET WMW
Ocena: 4.13, ilość opinii: 8
netia
Ocena: 4.13, ilość opinii: 2