Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 2.12
Cena/Jakość2.09
Obsługa klienta2.11
Oferta2.17

Generali

Kategoria: Ubezpieczenia komunikacyjne

Dodaj opinię

 • foxwaldi / 2015-06-27 19:47
  ODRADZAM. Mam wrażenie że w Generali pracują osoby które nie potrafią czytać
  [...] pokaż całą opinię ↓ ODRADZAM. Mam wrażenie że w Generali pracują osoby które nie potrafią czytać dokumentacji medycznej jak to było w mojej sprawie , na uszkodzenie barku jakie miałem, dostałem odmowę ,generali stwierdził że za zawał serca i udar nie należy się odszkodowanie ! Hmm wiec albo ktoś nie umie czytać albo nie odróżnia serca od barku .odwołałem się i po 32 dniach upomnialem się i od razu wypłacono mi jeden procent, gdzie za ten uszczerbek na zdrowiu na stronie tej mało rzetelnej ubezpieczalni tzw. Ogólne warunki ubezpieczenia jest wyraźnie napisane od 10 procent za ten uszczerbek. Ponownie się odwołałem ale ponoć sprawa trafiła do działu odwołań gdzie niema żadnego kontaktu . Oddaję sprawę firmie zajmującej się ściąganiem należnego ubezpieczenia
  Zaletygenerali nie posiada zalet odradzam wszystkim przenoszę się do ergo hestia
 • Robert / 2015-06-25 23:43
  9 stycznia miałem wypadek, podczas pracy piłą spalinową dokonałem przecięcia skóry
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  9 stycznia miałem wypadek, podczas pracy piłą spalinową dokonałem przecięcia skóry i powłok podskórnych na długości 12 cm. Oczywiście odmówiono twierdząc, że takie zranienia ni mieszczą się w katalogu. Gdy im wskazałem poz 149, odmówiono twierdząc, że nie poniosłem żadnego uszczerbku. Odwołałem się do rzecznika praw ubezpieczonych. Trwa wymiana pism. Minęło właśnie 6 miesięcy. Katastrofa. NIGDY WIĘCEJ GENERALI!
  Zaletyżadnych
  WadyCała reszta. Naciągacze. Nie polecam nikomu
 • carino / 2015-06-21 21:58
  nie mam nic przeciwko tej firmie, mam OC i AC u nich. Przy kolizji odszkodowanie, ktore
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
  nie mam nic przeciwko tej firmie, mam OC i AC u nich. Przy kolizji odszkodowanie, ktore mi przyznano mnie satysfakcjonowało.
  Zaletyszybkie załatwienie sprawy
  Wadybrak
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • leon / 2015-06-20 11:26
  miałem kolizje drogową z winy kierowcy ubezpieczonego w generali ,po wypadku trafiłem
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  miałem kolizje drogową z winy kierowcy ubezpieczonego w generali ,po wypadku trafiłem do szpitala , leczenie trwało 2 miesiące. za rozbite auto dostałem grosze [sprzedałem dług],za zdrowotne odmowa wypłaty. ide teraz do sadu. dobra rada -omijajcie generali szerokim łukiem ,a jesli macie z nimi do czynienia to kierujcie sprawe do sądu.pozdr
  Zaletybrak
  Wadyoszustwo
 • mar / 2015-06-17 16:26
  Zwykli naciągacze i oszuści. Przy przepisaniu umowy OC z zakupionego samochodu trzeba
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Zwykli naciągacze i oszuści. Przy przepisaniu umowy OC z zakupionego samochodu trzeba zgodzić się na aneks a dopiero potem podają kwotę dopłaty. Koszt nowej polisy u nich agent wyliczył na 470 zł. Koszt który wyliczyli w centrali po podpisaniu aneksu to 1300 zł. Jedno wielkie złodziejstwo.
  Zaletybrak
  Wadyzłodziejstwo i zawyżanie cen
  Okres użytkowania i cenamiesiąc 1300zł
 • mirka / 2015-05-28 09:33
  Ja nie przekreślam firmy po kilku komentarzach w szczególności, że już likwidowałam
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
  Ja nie przekreślam firmy po kilku komentarzach w szczególności, że już likwidowałam z nimi 3 szkody, każdą miałam dobrze wycenioną, no raz odwoływałam się od decyzji, ale i tak sprawa zakończyła się pozytywnie. Jestem zadowolona z usług tego TU i zdecydowanie polecam innym.
 • Michał2333 / 2015-05-26 18:53
  Takie firmy jak generali nie mają racji bytu w cywilizowanym świecie. Na wypłatę
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Takie firmy jak generali nie mają racji bytu w cywilizowanym świecie. Na wypłatę odszkodowania z OC sprawcy czekałem 88 dni! Zero odpowiedzi na maile, na infolinii brak konkretów. Osoba "prowadząca" sprawę nie raczyła nawet odczytać wysyłanych wiadomości! Po 30 dniach informacja o braku oświadczenia od sprawcy, pomimo fakty, że sprawca oświadczył na piśmie iż dostarczył im wszystkie wymagane dokumenty.
  Miarka się przebrała. Sprzedałem szkodę firmie która wyssa z nich 2x tyle ile mi zaproponowali. A ja dostałem dopłatę 930 zł do wyceny generali. Ludzie, omijajcie to bagno z daleka. A jak już w nie wpadniecie, nie dajcie się robić w konia.
  Zaletybrak
  Wadysamo istnienie
 • Fliger / 2015-05-23 15:52
  Mini AC w cenie OC, do tego 15% zniżki dla świeżo upieczonych kierowców - dla mnie b.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
  Mini AC w cenie OC, do tego 15% zniżki dla świeżo upieczonych kierowców - dla mnie b. miłe zaskoczenie.
 • niezadowolony/zadowolony / 2015-05-14 21:26
  Czas oczekiwania na kontakt bez zarzutu natomiast merytoryczna i techniczna likwidacja
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Obsługa klienta1
  Czas oczekiwania na kontakt bez zarzutu natomiast merytoryczna i techniczna likwidacja szkody na poziomie 0. Zaniżanie wartości szkody na różne sposoby włącznie z niedorzecznymi , metoda zdartej płyty po prostu kosmici są wśród nas. Bez sądu mogę zapomnieć o rzetelnej likwidacji szkody. Jeżeli ktoś lubi komedie to polecam likwidacje szkody z oc sprawcy w generali i apeluję do wszystkich posiadaczy oc w generali omijajcie mnie na drodze szerooooooooookim łukiem.
 • Najgorsze T.U. Generali / 2015-05-05 12:47
  Walczę o odszkodowanie z O.C. sprawcy wypadku. Minął już 133 dzień bez
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Walczę o odszkodowanie z O.C. sprawcy wypadku. Minął już 133 dzień bez odszkodowania. W 90 dniu napisali pismo z odmową wypłaty odszkodowania ze względu na brak potwierdzenia ze strony sprawcy. Oczywiście oświadczenie wypisane na miejscu zdarzenia. Sprawca nie dostał żadnego listu z prośbą o potwierdzenie okoliczności. Jestem w stałym kontakcie z nim. Sami ze sprawcą wypisaliśmy oświadczenie o okolicznościach kolizji podpisane przez niego i dostarczyłem do nich mailem i potwierdzili że mają już komplet dokumentów ale cały czas zero decyzji!!! Ani pieniędzy. Dostarczyłem oświadczenie już 3 tygodnie temu. Nie wiem co robić... NAJGORSZA GENERALI!!! OSZUŚCI.
  Zaletybrak
  Wadyodmowa wypłaty odszkodowania
 • Szymon / 2015-03-11 00:47
  Beznadzieja ! Bardzo wysokie opłaty za zarządzani i prowizje. Obsługa klienta poniżej
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Beznadzieja ! Bardzo wysokie opłaty za zarządzani i prowizje. Obsługa klienta poniżej krytyki. Nie polecam nikomu, zakup polisy na życie jako inwestycji był najgorszą inwestycją jaką w życiu zrobiłem. Szczerze odradzam!
  ZaletyDobrzy agenci, którzy potrafią wciskać polisy
  WadyWysokie opłaty, Wysokie prowizje, beznadziejna obsługa klienta, brak możliwości zarządzania własnymi środkami
  Okres użytkowania i cenaProdukt za 10 tys kupiony rok temu
 • Poszkodowany / 2015-02-21 22:44
  Witam Nie polecam wręcz odradzam korzystanie z usług generali. Towarzystwo po szkodzie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.33
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta2
  Oferta1
  Witam
  Nie polecam wręcz odradzam korzystanie z usług generali. Towarzystwo po szkodzie komunikacyjnej zachowuje się jakby klient byłby "szkodnikiem" , infolinia całkowicie nie odpowiedzialna (aczkolwiek kontakt natychmiastowy nie trzeba czekać ). Wycena szkody zrobiona dokładnie 30 dnia po oględzinach ( czyli dokładnie tyle ile mają na to prawnie czasu w innych firmach zajmuje to max 10 dni ) oraz bardzo skutecznie zaniżona ( po konsultacji z rzeczoznawcą który zauważył mnóstwo nieprawidłowości wystąpiliśmy na drogę sądową ). Dodam że nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc z strony tej firmy przekonałem się na swoim przykładzie, zależało mi na czasie ponieważ nie mogłem usunąć szkody przed wyceną i pomimo moich telefonów i ich zapewnień że wycena będzie dosłownie "za chwile" oraz po tak zwanych " monitach do przełożonego" pracownika który robi wycene nic całkowicie się nie przyśpieszyło tylko teksty typu " no rzeczywiście coś to długo trwa " Po moich doświadczeniach okazało ssię że nie jestem odosobnionym przypadkiem ! Więc jeżeli się u nich ubezpieczysz to nie licz na rzetelną wycenę oraz na to że odszkodowanie otrzymasz w szybkim czasie ODRADZAM PRZESTRZEGAM !!
  Zaletyłatwo dodzwonić się do konsultanta
  Wadyzaniżone wyceny , mega super długi czas oczekiwania na jakąkolwiek decyzję
 • Żeńszeń / 2015-01-26 22:42
  Nie warto przekreslac czegos przez jedna osobe. Osobiscie nie mam zastrzezen co do pracy
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.33
  Cena/Jakość4
  Obsługa klienta5
  Oferta4
  Nie warto przekreslac czegos przez jedna osobe. Osobiscie nie mam zastrzezen co do pracy doradcow, bo bardzo sprawnie ubezpieczyli mi firme, ale jakbym byla niezadowolona z powodu czyjejs pracy, to poprosiłabym o kontakt z kims innym.
  Zaletyszeroki wybór produktów
  Okres użytkowania i cenaod 2 lat
 • beata / 2015-01-21 22:07
  Witam, mam lepszy numer.30 grudnia w Italii uderzył w nasze autko makaron, łamiąc
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witam, mam lepszy numer.30 grudnia w Italii uderzył w nasze autko makaron, łamiąc ramę, rozbijając cały tył auta, wybił podłogę w aucie, kabina przesunięta, zaznaczam że jest to renault master plandeka z 2009 roku. W poniedziałek o 17 przybył rzeczoznawca, zrobił fotki wszystkich uszkodzeń autka, pomiary kabiny coś tam opisał i pojechał. Dzisiaj dostaliśmy wycenę naprawy na zawrotną kwotę 2600zł. Ręce nam opadły, małe dziecko zobaczy że rama jest krzywa, wygięta i są duże uszkodzenia. Co radzicie? Powołać biegłego i jechać do serwisu po kosztorys i do sądu? Nie mamy czy pracować, auta zastępczego takiego nie mają i sytuacja patowa. Może ktoś coś doradzi jak dalej działać.
  beatap13 jest off-line
 • poszkodowany / 2014-12-17 19:31
  oszusci krętacze i złodzieje jak nie odpisują nie wypłacają to zróbcie tak jak ja
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  oszusci krętacze i złodzieje jak nie odpisują nie wypłacają to zróbcie tak jak ja napisałem do komisja nadzoru finansowego tam jest zakloadka na wysłane przez ich strone ,może nic z tego nie miałem ale Panio steplowsk...... tłumaczyła sie a generali dostało 3000 zł kary za nie wyłacanie odszkodowania w terminie (tylko oni im dowalaja kary za wszystko) i tylko ich się boją i sądu ja poszedłem do sądu ze swoja sprawa
  Zaletyżadne chyba że chcesz umrzeć na zawał
  Wadyogromnie za dużo pisania
 • Cześ / 2014-12-01 11:34
  Sąsiad ubezpieczony w Generali zalał mi łazienkę. Zgłosiłem szkodę do
  [...] pokaż całą opinię ↓ Sąsiad ubezpieczony w Generali zalał mi łazienkę. Zgłosiłem szkodę do ubezpieczyciela, przysłali rzeczoznawcę, zrobiono zdjęcia. Po 6 tygodniach GENIUSZE wyliczyli, że koszt szkody wynosi 47,27 zł i nie należy mi się odszkodowanie. Do remontu mam sufit i część ściany o powierzchni około 5,5 m kw.
 • Wkurzony / 2014-11-24 15:22
  Generali to dno. Lalunia o imieniu Wiolka (jakiś tam młodszy specjalista) łaskę robi,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Generali to dno. Lalunia o imieniu Wiolka (jakiś tam młodszy specjalista) łaskę robi, że odpisze na maila, jeżeli wogóle odpisze. Mija 36 dzień od zgłoszenia szkoday i ani pieniędzy ani jakiejkolwiek informacji kiedy zamierzają przelać określoną sumę. Dno. Jestem poszkodowany w drobnej stłuczce, sprawca ubezpieczył się w tym dziadostwie. Nigdy u nich auta nie ubezpieczę.
 • cylwinka / 2014-11-08 12:41
  Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta w Generali. Udzielono mi wielu ważnych
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
  Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta w Generali. Udzielono mi wielu ważnych informacji dotyczących potrzebnych dokumentów, które muszę złożyć dzięki czemu uniknęłam niepotrzebnych problemów.
 • żanet. / 2014-11-06 20:43
  Mam odmienne doświadczenia niż pozostali Państwo. W Generali jestem ubezpieczona już
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
  Mam odmienne doświadczenia niż pozostali Państwo. W Generali jestem ubezpieczona już 5 lat. Przez ten czas miałam jedno włamanie do domu a także stłuczkę samochodową. W przypadku odszkodowania za włamanie sprawa dość szybko została załatwiona, nieco inaczej było z samochodem. Nie spodobała mi się wycena dlatego też złożyłam odwołania, stąd nieco dłużej czekałam, nie mniej jednak odwołanie zostało przyjęte. Wystarczyło odpowiednio uargumentować je.
  Zaletybezproblemowe odszkodowania, duży zakres możliwości, korzystne składki
  Wadybrak
  Okres użytkowania i cenaOd 5 lat, róznie cenowo
 • mark / 2014-11-04 15:06
  Miałem ubezpieczenie domu w zakresie rozszerzonym m.in zalanie. Po ulewnych deszczach
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
  Miałem ubezpieczenie domu w zakresie rozszerzonym m.in zalanie. Po ulewnych deszczach zalało mi pomieszczenie. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty powołując się na wyjątki m.in odszkodowanie nie nalezy sie za zalanie woda deszczowa badz uszkodzony dach. 35 punktow w ktorych odszk za zalanie sie nie nalezy. To jest żenada i chamstwo. Nigdy wiecej tego dziadowskiego ubezpieczyciela.

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Libertydirect
Ocena: 3.83, ilość opinii: 65
Compensa
Ocena: 3.60, ilość opinii: 9
Allianz
Ocena: 3.07, ilość opinii: 6
HDI Asekuracja
Ocena: 2.56, ilość opinii: 40
Cigna / InterRisk
Ocena: 2.55, ilość opinii: 37