Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.71
Parametry1.71
Cena1.98
Obsługa klienta1.54
Niezawodność1.60

Cyfrowy Polsat Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • Wojtek / 2014-03-07 10:30
  Po blisko 2 latach użytkowania LTE z Cyfrowego Polsatu i opłacania słonych rachunków
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Po blisko 2 latach użytkowania LTE z Cyfrowego Polsatu i opłacania słonych rachunków (po 100-120zł miesięcznie) nadeszła nareszcie pora rozstać się z tą firmą. Oczywiście niemal natychmiast po wypowiedzeniu umowy zadzwonił do mnie przyjemniaczek z działu utrzymania klienta i zaczął proponować "bardzo atrakcyjne, wręcz rewelacyjne warunki przedłużenia oferty". Okazało się, że pan proponuje mi teraz całe 20GB miesięcznie za jedyne 79,90zł (dotychczas miałem 10GB za 69,00zł) - po prostu szalenie atrakcyjna propozycja. Zacząłem marudzić, że to dla mnie żaden cymes i chyba podziękuję. Na to pan konsultant mówi, że dorzuci jeszcze 3GB od siebie ;-). Razem 23GB - poprosiłem o przesłanie oferty na mail ale okazało się, że to niemożliwe - pewnie mają problem z dostępem do internetu ;-) Podziękowałem za ofertę i powiedziałem, że się zastanowię. Zaraz po rozmowie zajrzałem stronę CP, a tam szok - oferta dla nowych klientów to 30GB za 79,90zł. Ten skur...syn próbował mi wcisnąć za za te same pieniądze o 7GB mniej jako super atrakcyjną ofertę! Tydzień później zadzwoniła do mnie tym razem pani i pyta czy przyjmuję ich wspaniałą ofertę. Ja jej na to, że szczytem chamstwa jest wciskanie wieloletniemu (2 lata pakiet telewizyjny i kolejne 2 lata LTE) klientowi takiego badziewia podczas gdy przypadkowa osoba z ulicy na dzień dobry dostaje od nich dużo lepszą ofertę. Pani po krótkiej konsultacji trochę podbiła propozycję - tym razem 33GB za 69,90zł. Poprosiłem o kilka dni na zastanowienie. I kilka dni później byłem zdecydowany jednak przedłużyć umowę o kolejne dwa lata. Zadzwoniłem do ich działu utrzymania klienta. A tam odebrał kolejny cwaniaczek, a może ten sam co przy pierwszej rozmowie: "teraz ma pan 10GB, mogę zaproponować 23GB za 79,90, co pan na to?" Ja na to, że poproszę o ofertę, jaką dostałem od jego koleżanki kilka dni wcześniej. Zapytał jaka to była oferta - przekazałem to co wcześniej usłyszałem od konsultantki. " Nie, nie, to nie możliwe, za 33GB musiałby pan zapłacić 130zł..." Odpowiedziałem że nie mamy o czym rozmawiać i zakończyłem rozmowę i temat przedłużenia umowy na LTE z Cyfrowym Polsatem. W mojej decyzji utwierdził mnie ostatni rachunek. Za przekroczenie dopuszczalnego transferu o 880MB muszę dopłacić 17zł. Jedna rada - jeśli tylko masz możliwość, unikaj LTE z CP bo przez dwa lata będziesz słono przepłacał. A jeśli kończy Ci się umowa, to nie wierz w ani jedno słowo tych miłych tzw. konsultantów bo zostaniesz nabity w butelkę.
  ZaletyDosyć duża szybkość - około 50Mb/s, chociaż to tylko połowa tego co obiecują.
  WadyNiskie limity transferu. Bardzo wysokie koszty po nawet niewielkim przekroczeniu limitu. Nieuczciwi konsultanci. 3-miesięczny termin wypowiedzenia umowy.
  Okres użytkowania i cena2lata - 69,00zł miesięcznie.
 • Joanna / 2015-02-02 20:40
  Power lte za 89.90 zl w zasiegu lte a srednie zuzycie miesieczne to 60 GB na chwile
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  Power lte za 89.90 zl w zasiegu lte a srednie zuzycie miesieczne to 60 GB na chwile obecna zacinaja sie filmiki na youtube w 144 p to jest niedopuszczalne bo jakbym chciala predkosc darmowego internetu to bym wziela areo2. Z iternetu korzystam sama i po wykorzystaniu tych pierwszych 30 GB krew mnie zalewa. Dla mnie sa zlodziejami bo biora pieniadze za nic. Staram sie zerwac umowe z ich winy ale musze czekac co uokik mi odpisze bo polsat odzucil rezygnacje z ich winy. Oszusci
 • Mirosław Żochowski / 2013-07-02 14:52
  W trakcie okresu próbnego LTE działalo nienagannie, jednak gdy podpisalem umowę ( to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta2
  Niezawodność2
  W trakcie okresu próbnego LTE działalo nienagannie, jednak gdy podpisalem umowę ( to chyba nie przypadek ) LTE w ogóle nie ma a UMTS chodzi jak żółw. Gdzie ta reklamowana szybkość i dostępność? Obsługa konsultantów niezadawalająca, czuje się że najbardziej zależy im na grzecznym acz stanowczym zbyciu klienta. Powiedziano mi że wyjaśnienie mojej skargi zajmie do 30 dni. Skandal. Dałem sie nabrać.
  ZaletyBrak
  WadyBrak LTE, UMTS wolniejszy niż powinien być.
  Okres użytkowania i cena3 tygodnie, miesięczny abonament 49 Pln
 • mada / 2013-11-21 14:14
  Kochani. Nieuczciwość polsatu polega na tym, że dając wam mobilny internet z max. 25
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Obsługa klienta1
  Kochani. Nieuczciwość polsatu polega na tym, że dając wam mobilny internet z max. 25 gb na miesiąc, jednocześnie instaluje się na waszym komputerze ipla - a ta sciąga sobie w tle, bez waszej wiedzy całą masę danych. Niby można zrezygnować z tej usługi ale ipla zainstalowana na waszym komputerze pozostaje i dalej ściąga w tle - głównie reklamy. Polsat doskonale wie, że w ten sposób skazuje każdego na wysokie rachunki. Jednocześnie w rachunku szczegółowym nie podaje dokładnie z czym łączył się wasz komputer. I wykręca się od udzielenia takiej informacji nawet na waszą wyraźną prośbę. RADA? - ODINSTALUJ IPLĘ W SWOIM KOMPUTERZE a radykalnie spadnie ci ilość wykorzystanych gb i skończy się przepłacanie za rachunki
 • Paweł / 2013-07-05 23:33
  Ja również uważam, że to szczyt naciągania klientów. Na początku działało OK.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ja również uważam, że to szczyt naciągania klientów. Na początku działało OK. Teraz muszę robić dziennie od kilku do kilkunastu restartów - czasem nie da sie 2 zdań napisać w e-mailu i rozłączone... tzn. modem pokazuje niby połączenie, ale łączności nie ma z czymkolwiek. Po restarcie rusza na jakiś czas. Złożyłem pisemną reklamację. Odpowiedź firmy to szczyt arogancji. W skrócie informują: za nic nie ponoszą odpowiedzialności, za żadną jakość usługi, to że kiedyś działało dobrze w tym samym miejscu, a teraz źle w ogóle ich nie interesuje, nie wykazano się żadną próbą pomocy - tylko informacja że można rozwiązać umowę, ale będą kary naliczone, że reklamacja jest odrzucona i jeśli mam dalsze roszczenia to postępowanie sądowe. Pismo podpisane przez Agnieszkę Gniadek-Cichecką - kierownika sekcji reklamacji w Cyfrowym Polsacie.
  Zatem stanowczo wszystkim odradzam - fatalna jakość usługi, arogancka obsługa.
  Zaletyhm.. trudno odnaleźć...
  WadyCała usługa to wielka wada...
  Okres użytkowania i cena18 miesiecy
 • Waldemar / 2014-12-11 00:44
  Posiadam maksymalny pakiet 30GB LTE bez limitu (PAKIET PREMIUM) Cyfrowego Polsatu.PO 3
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Posiadam maksymalny pakiet 30GB LTE bez limitu (PAKIET PREMIUM) Cyfrowego Polsatu.PO 3 tygodniach zużyłem 20 gb ponad limit i prędkość mi spadła do 1mb,a po zużyciu kolejnych 10GB PONIŻEJ 0,5 MB (praktycznie nie mam internetu).Zaznaczam że zasięg LTE mam bardzo dobry.Na infolinii konsultant powiedział mi że drastycznie przekroczyłem pakiet,i zalożono mi lejek do następnego okresu rozliczeniowego.Na nic nie zdały się moje argumenty że mam zagwarantowaną prędkość( PREMIUM LTE) po przekroczeniu pakietu podstawowego.Teraz trzeba męczyć się lub wykupić dodatkowo internet w innej sieci.Zdecydowanie- NIE POLECAM , OSZUŚCI, KŁAMCY i NACIĄGACZE
  Zaletyna początku okresu rozliczeniowego
  WadyLimity,brak internetu
  Okres użytkowania i cena2 m
 • Antek / 2015-02-01 20:02
  zestaw domowy ten max super za 100 zł, po wykorzystaniu pakietu podstawowego prędkość
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  zestaw domowy ten max super za 100 zł, po wykorzystaniu pakietu podstawowego prędkość spada do 0,1 - 0,2 Mbps aby normalnie przetestować to łącze ściągałem pliczek ze sprawdzonego servera, średnia na godzinę wyszła 105 Kb/s . dodam że wykorzystałem 30,1 GB według icok, a zasięg lte 5/5 w związku z tym iż do nadajnika mam 500 metrów. Poszło zawiadomienie do uke i uokik ponieważ polsat ma klienta za śmiecia i na reklamacje odpowiadają w jeden sposób że tak im wolno a ty kliencie spadaj, banda złodzieji i oszustów, na jutro jestem umuwiony w federacji konsumenta. Skoro w USA sieć dostała 40 milionów kary za zapis "bez limitu" to tu też może dostać, tępić złodzieji i oszustów .
  Zaletybrak
  Wadypolsat. złodziej. oszust.
  Okres użytkowania i cenaza długo
 • awygo / 2014-10-07 09:44
  Przez 3,5 roku pracowałem w Cyfrowym Polsacie, sprzedając między innymi internet. Sam
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Przez 3,5 roku pracowałem w Cyfrowym Polsacie, sprzedając między innymi internet. Sam również z niego korzystałem. Podchodziłem do sprawy świadomie, zdawałem sobie sprawę ze wszelkich ograniczeń, dlatego nie narzekałem.
  Problem pojawił się dopiero gdy kupiłem Power LTE, bez limitu.
  Cyfrowy Polsat to oszust. Od półtora miesiąca BTS w mojej okolicy jest przeciążony. Download 1Mb/sek. Złożyłem reklamację. Ponieważ Cyfrowy Polsat nie może zapewnić mi przepustowości na jakimś przyzwoitym poziomie, wymyślili sobie że dokonałem nadużycia, bo przetransferowalem ponad 70 GB i ograniczyli mi transfer do 32 Kb/sek.
  Przekroczyłem limit internetu "bez limitu"? Przestrzegam przed oszustami!
  Wstyd mi że pracowałem w tej firmie i nieświadomie przyczyniłem się do oszukania wielu ludzi.
  ZaletyDostępny tam, gdzie nie sięgają kable TP.
  WadyOszustwa operatora, konsultanci infolinii udają głupszych niż są.
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • Adam.S / 2015-02-23 10:16
  masakra , ja i moi koledzy z Inowrocławia juz skarge piszemy . jest nas 15 z
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  masakra , ja i moi koledzy z Inowrocławia juz skarge piszemy . jest nas 15 z Inowrocławia.
  Zaletybrak !!! oszukiwanie klienta
  Wadyoszustwo !!!!!!
  Okres użytkowania i cenapół roku
 • Bogdan / 2015-02-22 12:56
  SZAJS !!!!!!!! Jestem zły sam na siebie ze dałem sie nabrać tym oszustom. Banda
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  SZAJS !!!!!!!! Jestem zły sam na siebie ze dałem sie nabrać tym oszustom. Banda złodziei !!!!!!!!
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie
  Okres użytkowania i cenaPół roku
 • Adam Zieliński / 2012-12-29 13:52
  Witam, Jestem użytkownikiem od roku i powiem szczerze że nie mogę się doczekać dnia
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Witam,
  Jestem użytkownikiem od roku i powiem szczerze że nie mogę się doczekać dnia w którym podziękuję Polsatowi za ich niby najszybszy internet, to jedna wielka ściem z tym LTE.
  Mieszkam w linii prostej 25 km od centrum Warszawy czyli wszystko powinno być ok, ale internet z Polsatu kojarzy mi się głównie z ciągłego braku zasięgu ( w końcu korzystają z anten Plusa )
  Ostrzegam przyszłych nabywców ,nie dajcie się złapać na super prędkość.
  Pozdrawiam,
  Adam Zieliński
  Zaletybrak
  Wadycała masa
  Okres użytkowania i cena1 rok za długo
 • Piotr Skrzyniarz / 2015-02-25 20:56
  TRAGEDIA. Narzekałem na Tepsę,ale to jest ZENADA!!! W tepsie miałem 512Kb/sek.Internet
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  TRAGEDIA. Narzekałem na Tepsę,ale to jest ZENADA!!! W tepsie miałem 512Kb/sek.Internet działał 10x szybciej niż 10MB/sek polsatowskiego gówna.Tak, tak sprawdziany szybkośći internetu to kolejna ściema i totalna lipa. Liczniki pokazują 8Mb/sek a transfer 650 MB trawa 2,5 godziny bo szybkość jest 35 Kb/sek.Mam NIELIMITOWANY dostęp do 10MB/sek i 20MB/sek w limicie.Dranie jaja sobie robią. Tak wygląa XXI wiek w tym poparanym kraju.Mam potężny komputer z dyskami SSD i gówno!!! Cholerne zlodzieje.
  Zaletyżadnych zalet
  Wadywszystkie jakie tylko mogą być w dostępie do internetu
  Okres użytkowania i cenapół roku. Jakie to ma znaczenie? Użytkuję internet w różnej formie os 15 lat.
 • l@redo_wrukwiony / 2014-11-01 15:57
  CP traktuje podpisaną ze mną umowę jak papier toaletowy. Na nic reklamacje i skargi
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  CP traktuje podpisaną ze mną umowę jak papier toaletowy. Na nic reklamacje i skargi mają klienta gdzieś... a internet 0,5 Mb/s jest bezużyteczny (chyba że ktoś lubi czekać na otwarcie strony 10min, albo filmy z YT 144p).

  Oczywiście okres testowy bez zarzutów. Po tym okresie tragedia i złodziejstwo.
  Jeśli płacę 50 zł za 150M/s a mam 1/300 z tego czyli 0,5Mb/s to zapłacę im 1/300 z 50zł czyli 16gr na miesiąc. I tyle jest wart ten internet!!! A jak się oburzą to odpiszę im tak jak oni mi:

  "Płacenie 16gr miesięcznie za Państwa internet jest zgodne z moimi tabelami i regulaminem obowiązującym w mojej rodzinie. Takie działanie ma na celu wyeliminowanie nadużyć i umożliwienie wszystkim moim Dostawcom Mediów ciągłości dostępu do pieniędzy. Dokładam wszelkich starań żeby zapewnić każdemu Dostawcy Mediów możliwość korzystania z pieniędzy niezależnie od obciążenia domowego budżet, który spowodowany jest przesyłaniem i pobieraniem znacznych ilości pieniędzy przez innych Dostawców Usług do mojego domu."

  Jeszce dla jasności podsumuję: Nielimitowany internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to: oszustwo, złodziejstwo, wyzysk, wprowadzanie w błąd, machlojki, uznaniowość, wybiórcze stosowanie regulaminu, brak kompetencji, granda, kłamstwo, naciąganie, amatorstwo, przekręt, partactwo, łganie w żywe oczy i robienie ze zwykłego człowieka idioty.
  ZaletyWady przyćmiły zalety
  WadyOszustwo, złodziejstwo, wyzysk, wprowadzanie w błąd, machlojki, uznaniowość, wybiórcze stosowanie regulaminu, brak kompetencji, granda, kłamstwo, naciąganie, amatorstwo, przekręt, partactwo, łganie w żywe oczy i robienie ze zwykłego człowieka idioty.
  Okres użytkowania i cena50zł/miesiąć, pół roku
 • Przemek / 2014-10-21 13:31
  Oszuści, oszuści i jeszcze raz oszuści. W Internecie Power LTE otrzymujesz 30GB za
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Oszuści, oszuści i jeszcze raz oszuści.
  W Internecie Power LTE otrzymujesz 30GB za 89.90zł. Po wykorzystaniu pakietu transfer jest regularnie spowalniany, tak, że po ok. 70GB przesłanych danych internet działa z prędkością do 0.5Mb/s. Nic nie da się zrobić. W obsłudze klienta pracuję debile, zasłaniają się działaniem "FUP", które jest w ogóle nieuzasadnione.
  Dla przykładu chcemy pobrać Titanfalla, legalnie zakupionego na Originie, który waży ~50GB. Po pobraniu tego internet zostanie drastycznie spowolniony do końca okresu rozliczeniowego. Parodia. Dodatkowo regulamin jest napisany w taki sposób, aby wprowadzić klienta w błąd.
  Już odradziłem ten Internet około 20 osobom. Nigdy więcej Cyfrowego Polsatu / Plusa.
  Zaletybrak
  Wadyregularne rozłączanie internetu co 24h, limity prędkości (lejki 0.5Mb/s) po przekroczeniu podstawowego pakietu (30GB).
  Okres użytkowania i cena~250zł aktywacja + 89.90zł co miesiąc przez 2 lata
 • Łukasz / 2014-10-13 11:43
  mam ten sam problem transfer obcięty, a jak mi zapewniała pani w punkcie CP
  [...] pokaż całą opinię ↓ mam ten sam problem transfer obcięty, a jak mi zapewniała pani w punkcie CP "limitu dany przy abonamencie 30 Gb nie ma", po czym okazuje się ze jak wykorzystasz 30 Gb to masz obcięty transfer bo jak to nazwali nadużywasz internetu..pytam czy to jest uczciwe nie informując klienta o tym??? założyłem profil na fb
  Cyfrowy Polsat Oszukani skrzyknijmy się i zróbmy z tym porządek czekam na wasze opinie..
 • Set / 2015-02-22 04:02
 • zawiedziony / 2015-02-02 18:27
  cyfrowy polsat normalnie porażka. Dzwonią, nakłaniają a jak podpiszesz umowę to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  cyfrowy polsat normalnie porażka. Dzwonią, nakłaniają a jak podpiszesz umowę to mają cię gdzieś, odsyłają do regulaminów. Dajcie spokój moim zdaniem najgorsza platforma cyfrowa jaka może być. Lepiej dać parę zł. więcej i mieć porządną tv z którą można się normalnie porozumieć . NIE PODPISUJCIE Z NIMI W ŻADNYM WYPADKU UMOWY.
  Zaletyżadnych
  Wadymnustwo
  Okres użytkowania i cenaszkoda gadać
 • po fakcie / 2015-01-18 20:03
  Po wykorzystaniu pakietu podstawowego 30 GB pakiet najwyższy gdzie po wykorzystaniu tego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Po wykorzystaniu pakietu podstawowego 30 GB pakiet najwyższy gdzie po wykorzystaniu tego pakietu prędkość powinna pozostać bez zmian prędkość wieczorami spada do 0 - 0.3 Mbps zazwyczaj zatrzymuje się na sztywno na 0.2 Mbps jakby ktoś specjalnie wieczorami i w weekendy nakładał takie ograniczenie, ponad to naliczają średnio o 1/3 transferu więcej niż jest w rzeczywistości, obsługa jest fatalna i albo nieudolna albo tak każą im się zachowywać, odradzam ten zakup, przynajmniej do domu. polkomtel jest oszustem i nie wywiązuje się z zawartej umowy. poszło zawiadomienie do uke uokik , i federacji konsumenckiej, mam nadzieje że zajmą się tym odpowiednio i zamkną parę osób z polkomtelu.
  Zaletybrak,
  Wadysprzedawcy kłamią a internet chodzi jak za czasów atari
  Okres użytkowania i cena4 miesiące
 • Rafaell / 2014-12-14 11:00
  Odradzam każdemu kto tylko wpadnie na tyle szalony pomysł, żeby zdecydować się na to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Odradzam każdemu kto tylko wpadnie na tyle szalony pomysł, żeby zdecydować się na to oszustwo.
  - limit jak tylko wyczerpiesz pakiet
  - dodatkowe 100 GB nocnego transferu to ściema, działa tylko w sieci 3G, a oni dają urządzenia które jej nie obsługują ! ( obsługują tylko LTE)
  - żaden program liczący dane nie pokrywa mi się z tym co nalicza mi cyfrowy polsat ( oszust nalicz mi od 30 % w zwyż)
  -15 minut wiszenia na telefonie, żeby się dodzwonić do infolinii
  Omijać !!!
  Zalety3 dni dnia normalnie
  WadyDrastyczne limity po przekroczeniu pakietu, niejasne naliczanie danych, nie dzialajacy pakiet nocny
  Okres użytkowania i cena2 miesiáce
 • Sławek / 2013-06-13 19:50
  Używałem 2 dekoderów CP przez około 5 lat (pakiet familijny i mini). Przez ten czas
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Używałem 2 dekoderów CP przez około 5 lat (pakiet familijny i mini). Przez ten czas jedynym na co trafiał mnie szlag były komunikaty przypominające o płatnościach wyświetlane nachalnie po kilkanaście razy, licha jakość HD oraz ciągłe reklamy. Czym jest ta firma dowiedziałem się jak większość użytkowników podczas rozwiązania umowy. Z pakietem familijnym nie było kłopotów, trzeba było jedynie wesprzeć się punktem w regulaminie mówiącym o zmianie w ofercie. Rozwiązanie drugiej umowy zacząłem od telefonu do obsługi (chyba w grudniu) i uzyskania informacji do kiedy jest umowa i do kiedy wysłać rezygnację. I tak też uczyniłem. Potem miałem cztery telefony z megapromocjami, żeby tylko nie odchodzić. Byłem nieugięty i podziękowałem za współpracę. Dzisiaj zaś otrzymałem pismo, że moja umowa została automatycznie przedłużona w styczniu 2013 do stycznia 2014 roku (bez mojej wiedzy i zgody), a jeśli chcę koniecznie rozwiązania to jakaś super "specjalistka" naliczy mi karę umowną. Jednym słowem ta posrana firma zamiast podziękować chce mnie ukarać za korzystanie z ich usług. Karę umowną w wysokości 13,60 (słownie trzynaście....- miałem swój dekoder i marniutki pakiet) już uiściłem i mam ich w dalekim poważaniu. Niech te nieustające reklamy oglądają sami. Ostrzegam, czytajcie i przechowujcie umowy, a najlepiej jak najszybciej je rozwiązujcie, bo współpraca z CP to rzeczywiście porażka (zawsze możecie zostać za nią ukarani jakąś karą umowną). I na prawdę nie chodzi tutaj o pieniądze, bo to śmieszne kwoty, ale o to jak my szara masa jesteśmy przez takie firmy traktowani. Pozdrawiam i miłego odbioru.
  ZaletyTeraz nie widzę żadnych
  WadyTrudny kontakt, zawieszanie dekoderów, mizerna jakość szczególnie HD
  Okres użytkowania i cenaMiałem przez 5 lat 2 dekodery. Za całość z anteną i konwerterem i kablem wtedy zapłaciłem 450 zł

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Telpol - Internet
Ocena: 4.50, ilość opinii: 3
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
CYBERNET WMW
Ocena: 4.00, ilość opinii: 7
Megacentrum.com.pl
Ocena: 3.63, ilość opinii: 5