Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.80
Parametry1.83
Cena2.17
Obsługa klienta1.53
Niezawodność1.68

Cyfrowy Polsat Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • Karol / 2014-10-18 17:41
  Nie dajcie się nabrać na internet bez limitu. Po przekroczeniu limitu internet zwalnia
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Nie dajcie się nabrać na internet bez limitu. Po przekroczeniu limitu internet zwalnia do 0,5 - 1Mb. Internet dla emeryta.
 • Kris / 2013-10-27 12:38
  Nie polecam nikomu ! Zdecydowanie odradzam ! Firma działająca w tej branży zmusza
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Nie polecam nikomu ! Zdecydowanie odradzam ! Firma działająca w tej branży zmusza klienta firmowego do osobistego załatwiania formalności z przedłużeniem umowy !!!
  Obsługa klienta niekompetentna do bólu lub celowo wprowadza w błąd odnośnie warunków i ofert ! Dzwoniłem 4 razy , za każdym razem inna interpretacja tych samych warunków umowy . Podpisując wcześniejszą umowę zapłaciłem za modem , teraz próbowano mi wmówić że to jest tylko dzierżawa a modem jest ich własnością . W końcu po długim czasie sprawdzania pan "odkrywa" , że to jednak ja mam rację ! Proszę o ofertę na przedłużenie umowy na rok z moim sprzętem , ten sam transfer , liczę na mniejszy abonament ! Usłyszałem 49,90 za 10Gb - stwierdzam - takie same warunki ma klient wchodzący prosto z ulicy , ja przedłużam umowę i liczyłem na jakiś bonus - bez reakcji !
  Nie mając innego wyjścia wybieram się do punktu - Wola Park , Warszawa .
  Sytacja jakościowo bez zmian - tym razem pani pyta o nipy , regony itp. - z lekka poirytowany stwierdzam , że kopie wszystkich dokumentów otrzymali w chwili podpisywania umowy , chyba nie do końca przekonana stwierdza - znajdę sobie w systemie !
  Pytam o ofertę jak poprzednio na infolinii -tym razem małe zaskoczenie potwierdza się - 49,90 za 10 Gb , umowa przedłużona na rok .
  Za dużo szczęścia na raz ? No to jest mały haczyk - firma polsat w umowie "daje" mi w prezencie "ulgę" coś ok . 360zł która w przypadku próby wypowiedznia umowy przeradza się w karę proporcjonalną do czasu trwania umowy !
  Zdziwiony pytam z jakiego tytułu ta ulga bo nigdzie w umowie nie ma mowy o jakiejkolwiek promocji - słyszę - takie są warunki umowy !!!!!!!!!!!!!!

  Podsumowując - firmę omijać jak największym łukiem , szukać szczęścia u innych . Poziom obsługi klienta gorszy od elektrowni ! Przepraszam pracowników elektrowni !
  Zaletybrak
  Wadywszystkie możliwe
  Okres użytkowania i cena2lata
 • WK / 2013-03-27 11:55
  Witam, od 7 latam korzystałam z usług Polsatu, jako dostawcy TV. Postanowiłam
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Witam,
  od 7 latam korzystałam z usług Polsatu, jako dostawcy TV. Postanowiłam zrezygnować z dotychczasowego internetu i podpisać umowę z Polsatem Cyfrowym. Zachęciło mnie to, że będę mogła przez 3 miesiące korzystać z internetu za darmo, (bo w tym samym czasie przedłużyłam umowę u nich na TV) oraz dostałam dodatkowo 3GB na przesyłanie danych miesięcznie.
  Niestety współpraca z Polsatem okazuje się jedną wielką porażką i żałuje, że nie skorzystałam z drugiej propozycji innej firmy. W Polsacie 3 miesiące gratis = płatne. Obarczana jestem dodatkowymi kosztami, bo niby przekroczyłam limit przesyłania danych choć na modemie wyświetlała się wartość 4GB i żaden sms z informacją, że przekroczyłam limit (13GB) do mnie nie przyszedł, a powinien - tak gwarantował konsultant, gdy pytałam go o urządzenie. Czuje się oszukana! I nikomu w życiu nie polecę ich produktów! Wam też odradzam korzystania z ich usług chyba, że chcecie tracić nerwy, czas oraz pieniądze na telefony oraz na dojazdy do ich konsultantów.

  Szkoda, że nie potrafią poważnie traktować klientów.

  p.s.
  Szerokim łukiem omijajcie też punkt Polsatu w Jankach!! Gość tam pracujący ma klientów w głębokim poważaniu.
  Zaletybrak!!
  Wadyukryte koszta, niekompetentni sprzedawcy
  Okres użytkowania i cena1,5 miesiąca
 • krzych / 2012-11-15 21:24
  -Umowa na 29 miesięcy. (24 to za mało dla operatora a dla mnie te ostatnie 5 to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  -Umowa na 29 miesięcy. (24 to za mało dla operatora a dla mnie te ostatnie 5 to koszmar)
  -Abonament 49 zł (względem konkurenci może być, ale tylko dla tych którzy wcześniej nie mieli do czynienia z CP)
  -3 GB w dzień i 9 GB w nocy ( 3 GB trochę śmieszne na tak szybki internet, żeby nie przekroczyć limitu trzeba bardzo uważać - jeśli się nie wyłączy aktualizacji po zainstalowaniu windowsa to transferu zostanie tyko na przeczytanie wiadomości na WP)
  -pierwsze 6 miesięcy podwojone pakiety danych (2x 3GB i 2x 9GB to było szaleństwo:) nawet YOU TUBE w dzień można było przejrzeć, ściąganie oczywiście tylko po północy)
  - prędkość do 21 Mb/s ( przy pełnym zasięgu, antena zewnętrzna 8 Mb/s ale to było dawno, ostatnio ciężko uzyskać nawet 4 Mb/s, często gubi zasięg, który przez ostatnie miesiące z 4 kresek spadł na 0. Pomogło przewieszenie anteny o 4 m wyżej. Teraz są 2 kreski)
  - kosmiczne opłaty za transfer dzienny. Po przekroczeniu limitu, całe szczęście Cyfrowy polsat posiada coś takiego jak blokada (najniższa po przekroczeniu 10 zł)
  Ten internet to porażka. Do tej pory najgorsza umowa jaką podpisałem. Przeglądałem nowe oferty, które są tylko proporcjonalne do postępu technologicznego. 80% przyszłych użytkowników po pewnym czasie będzie tak samo niezadowolona jak ja. NIE POLECAM NIKOMU!!!
  Zaletyszybkość?
  Wadylimity!, obsługa klienta, zasięg, cena, jakość sprzętu
  Okres użytkowania i cena2 lata,
 • zefi / 2012-10-29 18:03
  Nie polecam internetu w Cyfrowym Polsacie nikomu. Podpisują umowę na dostawę szybkiego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena4
  Obsługa klienta1
  Nie polecam internetu w Cyfrowym Polsacie nikomu. Podpisują umowę na dostawę szybkiego internetu a dostarczają tylko faktury do płacenia. I nic nie można z tym zrobić. Kupiłem abonament za 70 zł. W miare dobry był tylko na czas próby 7 dni prędkość 2.4 mb a później było coraz gorzej az do zupełnego braku możliwości połączenia , a płacić trzeba za friko . Reklamacje nic nie dały. Ludzie omijajcie Cyfrowy Polsat szerokim łukiem .
  ZaletyNie ma
  WadyCała masa
  Okres użytkowania i cena1,5 roku
 • siarkozi@interia.pl / 2014-01-04 21:21
  witam jestem bardzo nie zadowolony z internetu w cp to znaczy mielismy zapłacic pierwsza
  [...] pokaż całą opinię ↓ witam jestem bardzo nie zadowolony z internetu w cp to znaczy mielismy zapłacic pierwsza rate 49.90 za internet i + 29.00 za aktywacje karty ale musieli jeszcze cos doliczyc tylko ze konsument nie wie co to i za co.na stronie icoku pisze ze mamy zapłacic 1 rate 137,59. dotego aktywowany jest jakis pakiet ipla mix gdy prubowalem wielokrotnie go dezaktywowac wyswietlal sie komunikat ze nie mozna teraz tego zrobic bo maja jakies problemy i przepraszaja i prosza aby spróbowac kiedy indziej TO SĄ JAJA. portale społecznosciowe i kozystanie z nich w moim pakiecie są nieograniczone nawet jesli wykozystalem swoje 10G no i co sie okazalo nie są za darmo na nic nie moglem sie zalogowac moim zdaniem to naciągacze którzy wprowadzają ludzi w bład i zyją na nas ludziach których wpuscili w maliny CYFROWY POLSAT TO OSZUSCI
  Okres użytkowania i cena1 mc
 • Anette / 2013-11-20 09:19
  No to nie jestem sama. Tak się cieszyłam na ten internet, bo mam super zasięg. Stronki
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Parametry5
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność5
  No to nie jestem sama. Tak się cieszyłam na ten internet, bo mam super zasięg. Stronki otwierają się błyskawicznie. Wcześniej korzystałam z T-Mobile. Zero zasięgu, koszmar. Ale ten Polsat to studnia bez dna. 10 GB starcza na 10 dni. Dokupiony transfer za 10 zł jest na 1 dzień. Płacę wysokie rachunki, a nie ściągam żadnych filmów, filmików, muzyki. Szukałam przyczyny, nie wchodziłam na niektóre strony www. ale w każdym miesiącu to samo. Zawsze przekroczony limit. Pisałam do nich o wyjaśnienie, to zbyli mnie jakimś głupim jednym zdaniem.
  ZaletyMam blisko nadajnik, więc mam super zasięg.
  WadyBardzo wysokie rachunki.
  Okres użytkowania i cena3 miesiące
 • user / 2012-10-13 13:56
  Jeśli chodzi o działanie to jest w miarę, ale cała reszta to dramat, pakiet 7GB, na
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Jeśli chodzi o działanie to jest w miarę, ale cała reszta to dramat, pakiet 7GB, na liczniku transferowym z polsatu wykorzystano 4 GB (wysyłanie+odbieranie), na dodatkowy programie wynik taki sam a u nich transfer wykorzystany! Nie ma możliwości nawet podglądu u nich gdzie zniknął ten transfer, konsultanci traktują nas jak debili, ze śmiechem informują że wg ich obliczeń jest po transferze. Nic dodać nic ująć zwykłe okradanie klienta.
  Zaletytransfer
  Wadycena, naliczanie transferu
 • Piotr / 2014-10-13 16:03
  Masakra :/ po przekroczeniu limitu włączane są ograniczenia transferu, bez żadnego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Masakra :/ po przekroczeniu limitu włączane są ograniczenia transferu, bez żadnego uprzedzenia !!! Konsultanci tylko rozkładają ręce i mówią, że nic nie mogą zrobić...
 • bayron0 / 2014-10-09 20:09
  (nie)LIMITOWANY internet POWER LTE, zarówno w sieci plus jak i cyfrowym polsacie to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  (nie)LIMITOWANY internet POWER LTE, zarówno w sieci plus jak i cyfrowym polsacie to jedna wielka ŚCIEMA, przed którą przestrzegam wszystkie, zastanawiające się nad nią osoby. Zostałem oszukany przez CP, jak z resztą wiele innych osób, a teraz wszyscy kombinują jak zerwać ten cyrograf podpisany na okres 24 miesięcy, bez konieczności ponoszenia kosztów w postaci kar umownych w wysokości 1500 - 2500 zł.
  PRZESTRZEGAM I ODRADZAM nawiązywania jakiejkolwiek współpracy z cyfrowym polsatem lub siecią PLus.
  ZaletyBRAK
  WadyAbsurdalne LIMITY ( w moim przypadku 32 kbps) nakładane na użytkowników najczęściej zaraz po przekroczeniu wykupionego pakietu danych (u mnie 30 GB)
  Okres użytkowania i cenaProdukt mam od 3 miesięcy - płącę 44.94 w promocji z TV z cyfrowego polsatu
 • maciej122 / 2013-12-25 01:03
  witam jestem tak nie zadowolony z internetu w cp to znaczy przejdzmy do rzeczy mielismy
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry3
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  witam jestem tak nie zadowolony z internetu w cp to znaczy przejdzmy do rzeczy mielismy zapłacic pierwsza rate 49.90 za internet i + 29.00 za aktywacje karty ale cóz musieli jeszcze dozucic pare groszy nie wiadomo za co. czyli na icoku pisze ze mamy zapłacic 1 rate 120.00 zł czy to nie jest przesada jak z tego co wynika z umowy i tak jak pisałem 1 rate mielismy zapłacic 49.90+29.00=78.90. liczyc i czytac potrafie i sie w konia zrobic nie dam. bede do nich dzwonił i sie dowiadywał ale tu znowu następny problem bo jak zna zycie odbierze jakas krowa w tym cp i po pierwsze tak cicho mowi ze jej prawie nie słychac i po drugie zacznie gadac jakimis archaizmami i nie bedzie wiadomo o co jej chodzi. na dzien dzisiejszy jestem nie zadowolony z ich usług.
  Zaletyjak na razie nie ma zadnych
  Wadyprawie wszystko
  Okres użytkowania i cena1 miesiac
 • Viking-v18 / 2013-03-28 20:28
  Ludzie zanim ktoś kupi internet LTE wz Polsatu to niech go w tydzień sprawdzi czy
  [...] pokaż całą opinię ↓ Ludzie zanim ktoś kupi internet LTE wz Polsatu to niech go w tydzień sprawdzi czy szybko chodzi , bo ja używam tego pól roku i prędkość nie przekroczyła 7mb mieszkam w 120tys. Mieście gdzie niby na mapach zasięgu jest LTE... wałek . Zresztą sama reklama brzmi do 100mb a od już nie mówią czyli może być i 1mb . Pamiętajcie macie tydzień na odstąpienie od umowy bo po tygodniu jest już kara za zerwanie 2000zl .a osobiście nie polecam tego szajsu
  Zalety:-(((
  WadyOszuści
  Okres użytkowania i cena6miesiecy
 • Michal / 2012-09-20 12:00
  Na początku internet działał OK, ale teraz TOTALNA PORAŻKA!!! Co chwilę zrywa
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Na początku internet działał OK, ale teraz TOTALNA PORAŻKA!!! Co chwilę zrywa połączenie i nie można się ponownie połączyć. Trzeba ciągle resetować modem i kombinować. Masakra! Zgłaszałem wielokrotnie ten problem do biura obsługi ale nadal bez zmian. NIE POLECAM!!!
  Wadyzrywa połączenie, kiepski transfer, fatalna obsługa klienta
  Okres użytkowania i cena10 miesięcy, 70 zł/m-c + 49 zł aktywacja + koszty zakupu modemu
 • Leto / 2014-11-12 07:08
  Zaraz po przekroczeniu 49 GB ograniczenie prędkości do 0.5 Mbps, Brak możliwości
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Zaraz po przekroczeniu 49 GB ograniczenie prędkości do 0.5 Mbps, Brak możliwości korzystania z internetu. RSSI -50 dBm. Najwyższy pakiet power lte 30 GB domowy z czerwca kupiony w salonie ODU i IDU. Szybkość po przekroczeniu pakietu powinna być "bez ograniczeń". Złodzieje. Zmuszony byłem dokupić usługę od neti po kablu którom miałem wcześniej. Teraz płacę podwójnie przez złodziei. polkomtel, pluc, cyfrowy polsat.
  Zaletybrak
  WadyZłodzieie
  Okres użytkowania i cenaPoczątek czerwca 89.90 zł
 • stefan / 2014-07-20 15:06
  Kupiłem internet domowy w CP z modemem zewnętrznym mimo, że wcześniej naczytałem sie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.75
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta4
  Niezawodność5
  Kupiłem internet domowy w CP z modemem zewnętrznym mimo, że wcześniej naczytałem sie negatywnych opinii i... nie żałuję. Wszystko chodzi jak trzeba, bez zacięć czy innych dziwnych historii. W porównaniu do PLAY (z którego zrezygnowałem) CP wypada bardzo dobrze, a że mam już telewizję w CP to oczywiście dostałem też kilka rabacików. Myślę, że większość negatywnych opinii bierze sie z tego, że nie sprawdzają jak jest u nich z zasięgiem, a później mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.
  ZaletyCena, sprzęt
  WadyJeszcze nie stwierdziłem
  Okres użytkowania i cena4 miesiące
 • tysonek / 2014-07-18 10:50
  zamówiłem LTE w CP 35 GB smart dom wpadł kolo z umową i sprzętem, zacząłem czytać
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Cena5
  Obsługa klienta1
  zamówiłem LTE w CP 35 GB smart dom wpadł kolo z umową i sprzętem, zacząłem czytać umowę dosyć uważnie, pojawiały się pytania na które ów pracownik PC nie miał pojęcia lub nie chciał. Doszedłem do paragrafu 3 regulaminu i się zaczęło, kolo jak wcześniej coś tam słyszał niby coś jest ale nie wie ble ble ble, zadzwoniłem na infolinię z tym samym pytaniem, drugi kolo się miotał unikając konkretnej informacji i używał ogólników. W końcu udało się z niego wydusić że jest założony kaganiec na 100 GB, po przekroczeniu prędkość spada do 32 kb.Internet bez limitu - śmiech na sali. Pomijając, że zamawiałem modem Huawei E3276 a dostałem E3272, oraz parę innych zapisów.
  Dużo ogólników, niedomówień oraz kłamstwa o limicie.
  Sami zdecydujcie co wam odpowiada.
  Wadylimit
  Okres użytkowania i cena1 dzień
 • xxxxx / 2014-03-03 16:38
  NIE DAJCIE SIĘ NIGDY NABRAĆ NA ICH... ...OSZUSTWA!!!!!! zgodziłam się na ich super
  [...] pokaż całą opinię ↓ NIE DAJCIE SIĘ NIGDY NABRAĆ NA ICH...
  ...OSZUSTWA!!!!!! zgodziłam się na ich super szybki z mega transferem internet....który miał być przez 3 miesiące darmowy, ale musiałam odstąpić od umowy bo limit wyczerpał się już po 5 dniach...:-D więc w terminie 10 dni na odstąpienie od umowy napisałam rezygnacje. Cyfrowy Polsat miał mi zwrócić jeszcze 31 zł za poniesione przeze mnie koszty, ALE dzisiaj NIESPODZIANKA!!! okazało się, że musze zapłacić im za to że korzystałam z ich internetu aż 5 dni....gdzie podczas przedstawiania mi warunków umowy nie było w ogóle o tym wzmianki...(może klienci mają im zacząć wystawiać rachunki za telefon kiedy się do nich dzwoni....????) NACIĄGACZE I TYLE. NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ.
  Zaletydobra gadka naciągaczy...
  Wadyoszustwa, niedomówienia w umowie, niekompetencja pracowników
  Okres użytkowania i cena10 dni, za 31zł + koszty naciagaczy
 • kamil / 2013-12-22 07:05
  nigdy więcej! Wybierając internt CP nie miałem wyjścia bo przeprowadziłem się pod
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry3
  Cena2
  Obsługa klienta3
  Niezawodność2
  nigdy więcej! Wybierając internt CP nie miałem wyjścia bo przeprowadziłem się pod miasto i o kablówce mogłem zapomnieć. Oceniam ten produkt jako internet domowy. Mam pakiet 17GB i do zwykłego przeglądania internetu to wystarcza ale jak ktoś chce pościągać filmy czy muzykę albo siedzi na YT to zdecydowane za mało. Cena zabojcza bo 89zł i wszystko byłoby ok gdyby nie to, że co chwila zrywa połączenie (mam modem w routerze). Instalowałem nowy soft, dzwoniłem do infolini, nic nie są w stanie zrobić. Mam dobry sygnał LTE ale co z tego jak strata na rourerze jest olbrzymia a do tego ciągle zrywa się połączenie. Szczerze odradzam tym co mają jakiś inny wybór. Nigdy nie testowałem mobilnie więć na ten temat się nie wypowiadam. Na koniec napiszę, że mam super sygnał LTE a na testach wychodzi max 35 Mb/s (z modemem wpiętym bezpośrednio do laptopa).... więc nie ma się co grzać na 100 czy 150 bo to mało realne
  Zaletymobliność
  Wadyzrywa połączenia na routerze, grzeje się, drogi
  Okres użytkowania i cenaponad rok, 89zł / miesiąc
 • Oszusci / 2013-06-20 12:30
  Mam internet w CP z limitem 3 GB. Limit odnawia mi się mniej więcej 03 każdego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Mam internet w CP z limitem 3 GB. Limit odnawia mi się mniej więcej 03 każdego miesiąca. 10/06/2013 przyszła mi wiadomość że wykorzystaną już 100 % limitu, z czego korzystałem z internetu około 3 dni. Oszustwo
  Zaletycena
  Wadywszystko
  Okres użytkowania i cenaod 01/12/2012 za 29 zł
 • Rysiek / 2014-11-18 21:47
  Cyfrowy Polsat nie wywiązuje się z umowy. Wprowadza ograniczenia prędkości internetu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Cyfrowy Polsat nie wywiązuje się z umowy. Wprowadza ograniczenia prędkości internetu LTE. I tak np. mając 30 GB LTE bez limitu do 20 Mb/s, już po przekroczeniu 50 GB ograniczają LTE bez limitu do 5 Mb/s. Powołują się na zapis w Regulaminie.
  Zapis nie jest zgodny z polskim prawem bo narusza zbiorowe interesy konsumentów.
  Zdaniem UOKIK:
  Zdaniem Urzędu, każda istotna zmiana warunków świadczenia usługi powinna powodować zmianę umowy, tym samym stwarzać konsumentom możliwość odstąpienia od niej.
  Zgłaszajcie do UOKIK jako zawiadomienie o podejrzeniu naruszenia zbiorowych interesów konsumentów przez Cyfrowy Polsat.
  Zaletyreklama, a dalej to oszukiwanie klienta
  Wadypo przekroczeniu 30 GB bezpodstawnie ograniczają prędkość internetu LTE
  Okres użytkowania i cena4 miesiące

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Cybernet Chrzanów (małopolskie)
Ocena: 4.25, ilość opinii: 6
Megacentrum.com.pl
Ocena: 3.63, ilość opinii: 5
GTS Energis Multimo
Ocena: 3.44, ilość opinii: 53