Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.72
Parametry1.78
Cena1.99
Obsługa klienta1.49
Niezawodność1.61

Cyfrowy Polsat Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • l_ilith / 2013-12-10 18:13
  Nie polecam. Wzięłam od ich internet LTE. Niestety pomimo zapewnień nie ma u mnie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Nie polecam. Wzięłam od ich internet LTE. Niestety pomimo zapewnień nie ma u mnie zasięgu, kazano mi dokupić sobie antenę z tym że nie wiadomo cy to będzie działało. Postanowiłam skorzystać z prawa do rezygnacji z usługi w ciągu 10 dni. Dziś mija 8 miesięcy kiedy Cyfrowy Polsat nie jest w stanie rozwiązać umowy. Przy każdej rozmowie z nimi otrzymuję informację,że wszystko jest w porządku, rezygnacja przyjęta mam nie płacić, a oni mają tylko awarię systemu. Pięknie, taka duża firma i mają awarię systemu przez 8 miesięcy. Strzeżcie się, może ta awaria sytemu nalicza wam dodatkowe opłaty, miliony użytkowników, każdemu wyciągną po groszu i uskłada się większa suma
  ZaletyNie miałam szansy się z nimi zapoznać
  WadyAwaria systemu
  Okres użytkowania i cena8 długich miesięcy
 • Adamo / 2013-12-07 16:33
  Nie kupujcie tego! Nawet jak będzie coś działać to oszukują przy rozwiązywaniu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Nie kupujcie tego! Nawet jak będzie coś działać to oszukują przy rozwiązywaniu umowy. Gubią listy, naliczają kary umowne, byle tylko naciągnąć na jeszcze rok. Mnie naciągnęli a ja po roku zrobiłem tak: zrezygnowałem z ich telewizji, wypowiedziałem trzy telefony z Plusa ( to ten sam właściciel) , w firmie zmieniłem operatora komórek ( 24 telefony były z Plusa ) kazałem się gonić w szmaty. Opłaciło się Solorzowi na ten rok mnie naciągać? Nie wiem. Pewnie to ma w nosie i ze wzajemnością.
  ZaletyNie ma prawie żadnych
  WadyMa i to dużo
  Okres użytkowania i cenaNie mam, nie będę miał ,miałem za długo
 • G30P / 2013-11-28 12:40
  Miałem Cyfrowy Polsat przez 10lat musiałem niestety się z nimi pożegnać ze względu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.50
  Parametry5
  Cena1
  Obsługa klienta5
  Niezawodność3
  Miałem Cyfrowy Polsat przez 10lat
  musiałem niestety się z nimi pożegnać ze względu na
  zbyt długie umowy które teraz proponują jaki polak podpisze umowę na 3 lata maksymalnie można podpisać umowę na6 miesięcy tak prawo pozwala a oni co wyrabiają w tv zero sportu puszczają same powtórki a jak leci gala MMW to PPV przecież im płace ten abonament to powinienem go dostać w ramach abonamentu .

  Zaletydobry zasięg,
  Wadybrak naziemnej tv,brak kablówki,za drogo,same reklamy.
  Okres użytkowania i cena10 lat
 • mada / 2013-11-21 14:14
  Kochani. Nieuczciwość polsatu polega na tym, że dając wam mobilny internet z max. 25
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Obsługa klienta1
  Kochani. Nieuczciwość polsatu polega na tym, że dając wam mobilny internet z max. 25 gb na miesiąc, jednocześnie instaluje się na waszym komputerze ipla - a ta sciąga sobie w tle, bez waszej wiedzy całą masę danych. Niby można zrezygnować z tej usługi ale ipla zainstalowana na waszym komputerze pozostaje i dalej ściąga w tle - głównie reklamy. Polsat doskonale wie, że w ten sposób skazuje każdego na wysokie rachunki. Jednocześnie w rachunku szczegółowym nie podaje dokładnie z czym łączył się wasz komputer. I wykręca się od udzielenia takiej informacji nawet na waszą wyraźną prośbę. RADA? - ODINSTALUJ IPLĘ W SWOIM KOMPUTERZE a radykalnie spadnie ci ilość wykorzystanych gb i skończy się przepłacanie za rachunki
 • Anette / 2013-11-20 09:19
  No to nie jestem sama. Tak się cieszyłam na ten internet, bo mam super zasięg. Stronki
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Parametry5
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność5
  No to nie jestem sama. Tak się cieszyłam na ten internet, bo mam super zasięg. Stronki otwierają się błyskawicznie. Wcześniej korzystałam z T-Mobile. Zero zasięgu, koszmar. Ale ten Polsat to studnia bez dna. 10 GB starcza na 10 dni. Dokupiony transfer za 10 zł jest na 1 dzień. Płacę wysokie rachunki, a nie ściągam żadnych filmów, filmików, muzyki. Szukałam przyczyny, nie wchodziłam na niektóre strony www. ale w każdym miesiącu to samo. Zawsze przekroczony limit. Pisałam do nich o wyjaśnienie, to zbyli mnie jakimś głupim jednym zdaniem.
  ZaletyMam blisko nadajnik, więc mam super zasięg.
  WadyBardzo wysokie rachunki.
  Okres użytkowania i cena3 miesiące
 • monika / 2013-11-11 21:26
  Właśnie nic nie ściągałam i to mnie zastanawia. A mam 10 GB + dodatkowe 5GB.
  [...] pokaż całą opinię ↓ Właśnie nic nie ściągałam i to mnie zastanawia. A mam 10 GB + dodatkowe 5GB. Korzystając z internetu z plusa też miałam 10 GB i nigdy mi się nie zdarzyło żeby wykorzystać w 100% cały transfer. Dzwoniłam i sprawdzałam na icok zostało około 20 GB nocnego a przez ten czas nawet nie korzystałam z nocnego, po prostu nie ogarniam tego .Jedynym plusem jest tylko to że mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 10 dni i tak zrobię. Raczej nie polecam internetu.
 • Kris / 2013-10-27 12:38
  Nie polecam nikomu ! Zdecydowanie odradzam ! Firma działająca w tej branży zmusza
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Nie polecam nikomu ! Zdecydowanie odradzam ! Firma działająca w tej branży zmusza klienta firmowego do osobistego załatwiania formalności z przedłużeniem umowy !!!
  Obsługa klienta niekompetentna do bólu lub celowo wprowadza w błąd odnośnie warunków i ofert ! Dzwoniłem 4 razy , za każdym razem inna interpretacja tych samych warunków umowy . Podpisując wcześniejszą umowę zapłaciłem za modem , teraz próbowano mi wmówić że to jest tylko dzierżawa a modem jest ich własnością . W końcu po długim czasie sprawdzania pan "odkrywa" , że to jednak ja mam rację ! Proszę o ofertę na przedłużenie umowy na rok z moim sprzętem , ten sam transfer , liczę na mniejszy abonament ! Usłyszałem 49,90 za 10Gb - stwierdzam - takie same warunki ma klient wchodzący prosto z ulicy , ja przedłużam umowę i liczyłem na jakiś bonus - bez reakcji !
  Nie mając innego wyjścia wybieram się do punktu - Wola Park , Warszawa .
  Sytacja jakościowo bez zmian - tym razem pani pyta o nipy , regony itp. - z lekka poirytowany stwierdzam , że kopie wszystkich dokumentów otrzymali w chwili podpisywania umowy , chyba nie do końca przekonana stwierdza - znajdę sobie w systemie !
  Pytam o ofertę jak poprzednio na infolinii -tym razem małe zaskoczenie potwierdza się - 49,90 za 10 Gb , umowa przedłużona na rok .
  Za dużo szczęścia na raz ? No to jest mały haczyk - firma polsat w umowie "daje" mi w prezencie "ulgę" coś ok . 360zł która w przypadku próby wypowiedznia umowy przeradza się w karę proporcjonalną do czasu trwania umowy !
  Zdziwiony pytam z jakiego tytułu ta ulga bo nigdzie w umowie nie ma mowy o jakiejkolwiek promocji - słyszę - takie są warunki umowy !!!!!!!!!!!!!!

  Podsumowując - firmę omijać jak największym łukiem , szukać szczęścia u innych . Poziom obsługi klienta gorszy od elektrowni ! Przepraszam pracowników elektrowni !
  Zaletybrak
  Wadywszystkie możliwe
  Okres użytkowania i cena2lata
 • gotykm / 2013-10-16 15:08
  Internet w CP jest wspaniały!!Niezawodny i mega szybki. Taki żarcik! To oszustwo i
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Internet w CP jest wspaniały!!Niezawodny i mega szybki.
  Taki żarcik! To oszustwo i strata pieniędzy.Właśnie kończę umowę (całe szczęście).Przez okres trwania umowy przeprowadzałem się kilka razy i zawsze w pobliżu centrum Łodzi.Nigdy chyba prędkość nie przekroczyła 40 Mb. Modem trzeba regularnie resetować bo traci łączność z siecią.CP nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje usługi.Konsultanci wspaniale spławiają klienta.Ogólnie NIE polecem. Internet od tego usługodawcy był wielką pomyłką.
  ZaletyModem nawet ładnie wygląda
  WadyWiele
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • irenka7 / 2013-10-11 11:27
  Telewizja jeszcze w miarę sprawnie chociaż przekladanie 2x w tygodniu karty z dekodera
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry1
  Cena2
  Telewizja jeszcze w miarę sprawnie chociaż przekladanie 2x w tygodniu karty z dekodera głownego do drugiego i zawieszanie się coraz częstsze.Internet działal w miarę sprawnie niespelna 6-mcy.Pózniej brak całkowity dostepu.Składane reklamacje,telefony bez skutku,brak jakiejkolwiek rzetelnej informacji z BOK kontaktu,wyjaśnien,ew.doszukiwanie się przyczyn użytkownika.Wreszcie na odczepne prawdopodobnie(oficjalnie do czasu wyjaśnienia)włączono sieć 2G-beznadzieja - otwieranie sie stron internetowych co minuta itp.Bedziemy próbowac rozwiązać umowę z przyczyn po stronie Polsatu.
  Zaletyw miare dobry pakiet kanałów tv.
  Wadylekceważenie klienta,brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, prawdziwych wyjasnien w rozwiązaniu problemu.u
  Okres użytkowania i cena7-mcy.Cena łączna tv+internet+opłata miesięczna za dekoder 75 zł.
 • adam01 / 2013-10-06 17:17
  Na początku (2 lata temu) udawało się osiągać prędkość w granicach 40-60 Mb/s. Po
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta2
  Niezawodność2
  Na początku (2 lata temu) udawało się osiągać prędkość w granicach 40-60 Mb/s. Po 2 latach używania byłem zadowolony więc po zakończeniu podpisałem umowę o kolejne 2 lata, niestety widzę, że teraz prędkość działania to 6-14MB/s. Dodatkowo router Edimaxa to jakaś porażka, średnio 10 razy dziennie zawiesza się połączenie internetowe. Nie pomaga ani aktualizacja ani użycie fabrycznych ustawień. Kupiłem do firmy największy pakiet za 120zł, ale mimo to jestem mocno zawiedziony. Nowy router trzeba z 10 razy dziennie restartować!!! Z tego co czytałem na necie wiele ludzi ma problemy z tymi routerami, a po oddaniu do serwisu wracają z odpowiedzią, że router jest sprawny. Szkoda, że lepszy router Huawei jest dostępny tylko dla osób prywatnych, a firmom wciska się badziewie warte na allegro nie więcej niż 100zł. PORAŻKA. Niestety jakość na przestrzeni ostatnich 2 lat bardzo się obniżyła
  Zaletyszybszy od HSDPA+ w niektórych lokalizacjach
  Wadycena, prędkość łącza, zawieszanie się połączenia,
  Okres użytkowania i cenaponad 2 lata
 • ninjapl2001 / 2013-09-24 20:03
  Witam.Mam internet LTE w cyfrowym polszcie. Czasami jest tak, że działa dobrze (100mgps
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Witam.Mam internet LTE w cyfrowym polszcie.
  Czasami jest tak, że działa dobrze (100mgps to jest kłamstwo, ponieważ ściąga umnie maksymalnie 5mgps) ale czasami jest tak że działa jak żółw ,a ja przez to dostaje nerwicy.I mi się wydaje że sam ściąga mój internet.Nie jestem tego pewien, ale schodzi błyskawicznie.
  Pozdrawiam i nie polecam.
  ZaletyDziałaj czsami jak normalny internet.
  WadyCzasami wolny i śtrasznie szybko ściąga neta.
 • madziulka / 2013-07-27 18:05
  w cyfrowym Polsacie jestem od niedawna i już czuję się oszukana i przez tych krętaczy
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  w cyfrowym Polsacie jestem od niedawna i już czuję się oszukana i przez tych krętaczy czuję się jak jakiś złodziej. wcisnęli mi dodatkowy pakiet którego cena mi wzrosła po 3 miesiącach o 10zł i nie poinformowali mnie o tym w trakcie zawierania umowy że tak będzie!! zapłaciłam swoją stałą cenę a oni upominają się o 10zł tak jakbym była jakiś złodziejem który nie opłaca rachunków od nie wiadomo jakiego czasu a przecież minął tydzień! wyłączyli mi telewizję więc zadzwoniłam do obsługi, Pani kazała mi czekać 3h na powrót telewizji więc czekałam. Po 3h znowu musiałam do nich dzwonić bo te tępactwo nie odblokowało mi telewizji!! Teraz jak dzwonię do nich to zapisuję z kim rozmawiam bo większość co tam robi to hołota i mają w dupie klienta i nie odblokują telewizji a jeszcze wcisną pakiet. W ogóle nie słuchają
  Zaletynie ma
  Wadyczęste wył telewizji za spóźnienie z opłatą nawet 1 dzień i 1zł potrafią Ci popsuć dzień, kłamią jak się dzwoni do obsługi
 • arell / 2013-07-21 00:05
  Złodzieje, złodzieje,oszuści i naciągacze. Posiadam full pakiet co miesiąc płacę
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Złodzieje, złodzieje,oszuści i naciągacze. Posiadam full pakiet co miesiąc płacę abonament ało na koncie mam często wolne środki z nadwyżek co płacę ostatnio z powodu błędu nastąpiła niedopłata w wysokości 3złotych i jestem z tego powodu bombardowany meilami, telefonami i zastraszany windykacją mimo iż wiadomo że zostaje to w okresie rozliczeniowym regulowane mało co kilka dni mam komunikat "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" !!!!!! Tłumaczenie- "z powodu siły wyższej" ciekawe jaka to siła że ja mam płacić za coś czego nie mam . A płacę co miesiąc ponad 150 złotych. A żeby było śmieszniej to na nagrywarkę stacjonarną nie można nic nagrać dla własnej potrzeby tłumaczenie -walka z piractwem. Od kiedy Polsat a właściwie POLSRAT jest taki ok. jak sam nie umie być w porządku do klienta -dodzwonić się z telefonu komurkowego graniczy z cudem by dowiedzieć się że to z przyczyn od nich nie zależnych a wina w odbiorze tkwi jak to określili "Sile wyższej" może ta "Siła Wyższa "coś pomoże i zrobi porządek z tym POSRATEM?
  ZaletyBRAK
  WadyCałe mnóstwo.
 • Paweł / 2013-07-05 23:33
  Ja również uważam, że to szczyt naciągania klientów. Na początku działało OK.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ja również uważam, że to szczyt naciągania klientów. Na początku działało OK. Teraz muszę robić dziennie od kilku do kilkunastu restartów - czasem nie da sie 2 zdań napisać w e-mailu i rozłączone... tzn. modem pokazuje niby połączenie, ale łączności nie ma z czymkolwiek. Po restarcie rusza na jakiś czas. Złożyłem pisemną reklamację. Odpowiedź firmy to szczyt arogancji. W skrócie informują: za nic nie ponoszą odpowiedzialności, za żadną jakość usługi, to że kiedyś działało dobrze w tym samym miejscu, a teraz źle w ogóle ich nie interesuje, nie wykazano się żadną próbą pomocy - tylko informacja że można rozwiązać umowę, ale będą kary naliczone, że reklamacja jest odrzucona i jeśli mam dalsze roszczenia to postępowanie sądowe. Pismo podpisane przez Agnieszkę Gniadek-Cichecką - kierownika sekcji reklamacji w Cyfrowym Polsacie.
  Zatem stanowczo wszystkim odradzam - fatalna jakość usługi, arogancka obsługa.
  Zaletyhm.. trudno odnaleźć...
  WadyCała usługa to wielka wada...
  Okres użytkowania i cena18 miesiecy
 • Mirosław Żochowski / 2013-07-02 14:52
  W trakcie okresu próbnego LTE działalo nienagannie, jednak gdy podpisalem umowę ( to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry1
  Cena3
  Obsługa klienta2
  Niezawodność2
  W trakcie okresu próbnego LTE działalo nienagannie, jednak gdy podpisalem umowę ( to chyba nie przypadek ) LTE w ogóle nie ma a UMTS chodzi jak żółw. Gdzie ta reklamowana szybkość i dostępność? Obsługa konsultantów niezadawalająca, czuje się że najbardziej zależy im na grzecznym acz stanowczym zbyciu klienta. Powiedziano mi że wyjaśnienie mojej skargi zajmie do 30 dni. Skandal. Dałem sie nabrać.
  ZaletyBrak
  WadyBrak LTE, UMTS wolniejszy niż powinien być.
  Okres użytkowania i cena3 tygodnie, miesięczny abonament 49 Pln
 • natalia / 2013-06-28 21:56
  Mam internet z cp i jestem niezadowolona, gdyż wpierw miałam 5gb to tego samego dnia
  [...] pokaż całą opinię ↓ Mam internet z cp i jestem niezadowolona, gdyż wpierw miałam 5gb to tego samego dnia kazdego miesiaca niby przekraczałam limit. Teraz mam 10gb niby starcza, ale kazdego dnia od godz 16 działa jakby chciał a nie mógł a ich wytłumaczenie było takie, że linia jest przeciążona ;/ nie maja mozliwosci wysłania potwierdzenia wpłaty i pewnie bede musiała zapłacic rachunek choc przez dłuzszy czas nie miałam możliwości korzystania z internetu. Nie polecam tego operatora!!!!
  Zaletyżadne
  Wadywszystko
 • Ruth.Eliz.Lilli.Irri / 2013-06-25 10:02
  Jestem stałym klientem Cyfrowego Polsatu posiadam pełny pakiet premium i 3 internety 8
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.75
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta5
  Niezawodność4
  Jestem stałym klientem Cyfrowego Polsatu posiadam pełny pakiet premium i 3 internety 8 GB , 9 GB, 15 GB :) I jestem w pełni zadowolona w porównaniu z kablówkami czy innymi operatorami to CP przebija wszystkich. Może czasami dobija mnie długość reklam na Polsat Film ale przynajmniej obiad zrobię :D Na infolinię dzwonie zawsze ktoś odbierze z resztą są 24h dostępni i zawsze pomogą coś doradzą aczkolwiek są czasami "Mendy" którym nie chce się pracować. Jeżeli chodzi o internet to i w mieście i na wsi mi działa aczkolwiek jest znaczna różnica do zniesienia. Także polecam w 100%.
  Zaletyszybki, ściąganie plików filmów błyskawicznie, mobilny, bez okablowania,
  Wadydarmowe noce od 1.00
  Okres użytkowania i cena2 lata , TV 3 zł, internet za 1 zł
 • stef / 2013-06-21 22:48
  Witam. 3G limitu wystarcza tylko na przeglądanie stron www. Trzeba unikać
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witam. 3G limitu wystarcza tylko na przeglądanie stron www.
  Trzeba unikać oglądania filmików i odsłuchiwania jakichkolwiek przekazów głosowych.3G wystarczy tylko do przeglądania stron www/miesiąc.
  Wadylimit.
  Okres użytkowania i cenaOd początku CP.
 • Oszusci / 2013-06-20 12:30
  Mam internet w CP z limitem 3 GB. Limit odnawia mi się mniej więcej 03 każdego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Mam internet w CP z limitem 3 GB. Limit odnawia mi się mniej więcej 03 każdego miesiąca. 10/06/2013 przyszła mi wiadomość że wykorzystaną już 100 % limitu, z czego korzystałem z internetu około 3 dni. Oszustwo
  Zaletycena
  Wadywszystko
  Okres użytkowania i cenaod 01/12/2012 za 29 zł
 • Sławek / 2013-06-13 19:50
  Używałem 2 dekoderów CP przez około 5 lat (pakiet familijny i mini). Przez ten czas
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Używałem 2 dekoderów CP przez około 5 lat (pakiet familijny i mini). Przez ten czas jedynym na co trafiał mnie szlag były komunikaty przypominające o płatnościach wyświetlane nachalnie po kilkanaście razy, licha jakość HD oraz ciągłe reklamy. Czym jest ta firma dowiedziałem się jak większość użytkowników podczas rozwiązania umowy. Z pakietem familijnym nie było kłopotów, trzeba było jedynie wesprzeć się punktem w regulaminie mówiącym o zmianie w ofercie. Rozwiązanie drugiej umowy zacząłem od telefonu do obsługi (chyba w grudniu) i uzyskania informacji do kiedy jest umowa i do kiedy wysłać rezygnację. I tak też uczyniłem. Potem miałem cztery telefony z megapromocjami, żeby tylko nie odchodzić. Byłem nieugięty i podziękowałem za współpracę. Dzisiaj zaś otrzymałem pismo, że moja umowa została automatycznie przedłużona w styczniu 2013 do stycznia 2014 roku (bez mojej wiedzy i zgody), a jeśli chcę koniecznie rozwiązania to jakaś super "specjalistka" naliczy mi karę umowną. Jednym słowem ta posrana firma zamiast podziękować chce mnie ukarać za korzystanie z ich usług. Karę umowną w wysokości 13,60 (słownie trzynaście....- miałem swój dekoder i marniutki pakiet) już uiściłem i mam ich w dalekim poważaniu. Niech te nieustające reklamy oglądają sami. Ostrzegam, czytajcie i przechowujcie umowy, a najlepiej jak najszybciej je rozwiązujcie, bo współpraca z CP to rzeczywiście porażka (zawsze możecie zostać za nią ukarani jakąś karą umowną). I na prawdę nie chodzi tutaj o pieniądze, bo to śmieszne kwoty, ale o to jak my szara masa jesteśmy przez takie firmy traktowani. Pozdrawiam i miłego odbioru.
  ZaletyTeraz nie widzę żadnych
  WadyTrudny kontakt, zawieszanie dekoderów, mizerna jakość szczególnie HD
  Okres użytkowania i cenaMiałem przez 5 lat 2 dekodery. Za całość z anteną i konwerterem i kablem wtedy zapłaciłem 450 zł

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 5.00, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Cybernet Chrzanów (małopolskie)
Ocena: 4.00, ilość opinii: 4
Megacentrum.com.pl
Ocena: 3.63, ilość opinii: 5
GTS Energis Multimo
Ocena: 3.44, ilość opinii: 53