Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.68
Parametry1.69
Cena1.97
Obsługa klienta1.48
Niezawodność1.56

Cyfrowy Polsat Internet

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • wkurzony / 2015-01-22 13:56
  Potwierdzam. po przekroczeniu 30G internetu bez limitu można powiedzieć że
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Potwierdzam. po przekroczeniu 30G internetu bez limitu można powiedzieć że wyłączają internet. nie da się nawet otworzyć strony. Oszuści. Nie dajcie się oszukać polszitowi.
  Zaletynigdy więcej nie podpiszę z nimi umowy mam nauczkę
  Wadysame
 • Adolfik / 2015-01-20 09:59
  Normalnie ktoś powinien cos zrobic z tym polsatem po przekroczeniu limitu prędkość
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Niezawodność1
  Normalnie ktoś powinien cos zrobic z tym polsatem po przekroczeniu limitu prędkość łacza spada prawie do zera nawet glupiego youtuba nie mozna poogladac bo sie zacina szkoda gadac o tym lte to byla moja najwieksza pomylka w zyciu zdecydowanie odradzam tak jak kolega nizej napisal sprzedawcy tego lte klamia
  Zaletybrak
  Wadypo wykorzystaniu limitu predkosc prawie zerowa
 • po fakcie / 2015-01-18 20:03
  Po wykorzystaniu pakietu podstawowego 30 GB pakiet najwyższy gdzie po wykorzystaniu tego
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Po wykorzystaniu pakietu podstawowego 30 GB pakiet najwyższy gdzie po wykorzystaniu tego pakietu prędkość powinna pozostać bez zmian prędkość wieczorami spada do 0 - 0.3 Mbps zazwyczaj zatrzymuje się na sztywno na 0.2 Mbps jakby ktoś specjalnie wieczorami i w weekendy nakładał takie ograniczenie, ponad to naliczają średnio o 1/3 transferu więcej niż jest w rzeczywistości, obsługa jest fatalna i albo nieudolna albo tak każą im się zachowywać, odradzam ten zakup, przynajmniej do domu. polkomtel jest oszustem i nie wywiązuje się z zawartej umowy. poszło zawiadomienie do uke uokik , i federacji konsumenckiej, mam nadzieje że zajmą się tym odpowiednio i zamkną parę osób z polkomtelu.
  Zaletybrak,
  Wadysprzedawcy kłamią a internet chodzi jak za czasów atari
  Okres użytkowania i cena4 miesiące
 • Zbigniew / 2015-01-18 18:13
  Potwierdzam wszystko co piszą poprzednicy.Przy podpisywaniu umowy potwierdziłem, że
  [...] pokaż całą opinię ↓ Potwierdzam wszystko co piszą poprzednicy.Przy podpisywaniu umowy potwierdziłem, że zapoznałem się z regulaminem a nawet mi go nie przedłożono do przeczytania.Po pobraniu z sieci w domu przeczytałem i szczena mi opadła jak mogę być ograniczony po przekroczeniu limitu. Max transferu o 8:00 w dzień powszedni 26.75 Mbps. Test w tym samym czasie na internecie z kabla 33 Mbps(wykupione 20Mbps). Prędkość w wekend w granicach 15 Mbps.Porażka. Jutro zwracam po 5 dniach użytkowania.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko co możliwe.
  Okres użytkowania i cenaNa szczęście jutro mija piąty dzień i oddam go o 09:01.
 • pittttt / 2015-01-18 17:55
  oszuści i tyle limit po przekroczeniu abonamentu prawie do zera!!!!! nie da się
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Niezawodność1
  oszuści i tyle limit po przekroczeniu abonamentu prawie do zera!!!!! nie da się używać
  gdyby zwolniło do 3 mega nikt by się nie upomonał sami s...ą w swoje gniazdo!!!!
 • kasja / 2015-01-18 13:06
  cyfrowy polsat to tragedia. Zdecydowanie odradzam. Problemy z multiroomem jakieś
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Parametry3
  Cena3
  cyfrowy polsat to tragedia. Zdecydowanie odradzam. Problemy z multiroomem jakieś przekładanie karty z dekodera do dekodera żenada. Polecili mi też w punkcie sprzedaży montera, który przyszedł kompletnie nieprzygotowany odwalił fuszerke zgarnoł 200zł i sie zmył partacz, a teraz problemy z rezygnacją.Jakieś pisma każą pisać spisywać nr dekodera karty tylko problem że ja z tego nie kożystam i nie mam jak spisać trych nr. Wszystko robia byle przeciągać umowe w nieskończonosć i tylkokasować> Złodzieje. W JEDNYM PUNKCIE pan powiedział mi ze musze złożyć rezygnacje przez internet tylko że szukałam, szukałam i nie znalazłam żadnej zakładki gdzie moge to zrobic. Drugi pan w innym punkcie łaskawie przyjmie odemnie pismo o rezygnacji ala musze podac nr do którego nie mam dostepu. Oni w bazie maą dostęp do takich informacji i mogli by mi go podac ale po co jak można dalej DOIĆ kase.
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • Andrzej / 2015-01-18 11:45
  To, że CP nakłada blokadypo przekroczeniu limitu to oczywiste patrząc po opiniach
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.75
  Parametry4
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  To, że CP nakłada blokadypo przekroczeniu limitu to oczywiste patrząc po opiniach innych. Ja mam jednak inny problem, do tej pory korzystałem z Orange (Też internet mobilny), i mój transfer miesięczny wynosił około 30-35 GB, było tak od ponad roku. Świadom ograniczeń podpisałem umowę z CP. Korzystam z internetu tylko na jednym komputerze stacjonarnym, wyłączone WiFi na routerze. Sprawdzam historię transferu na icok.cyfrowypolsat a tam ponad 80 GB, kolejny miesiąc 73 GB i nałożona blokada. Ściągnąłem więc program zliczający transfer na komputer, który pokazuje, że dziennie zużywam około 1,2 GB natomiast na stronie CP mam prawie 2,5 GB dziennie. Jak to jest możliwe???? Przez ponad rok wystarczało mi 35 GB z Orange a teraz, raptem zużywam 80 GB jak twierdzi CP, podczas gdy licznik na komputerze wskazuje właśnie na około 30-35 GB miesięcznie?! Moi drodzy, ktoś nas tutaj BARDZO MOCNO robi w Ch**a!!!
  ZaletyDziała całkiem przyzwoicie
  WadyFUP, Źle zliczany transfer!!!!
  Okres użytkowania i cena3 miesiące, 35 zł. miesięcznie (Smartdom)
 • joko / 2015-01-16 23:53
 • kasss / 2015-01-15 21:45
  Nie polecam, niby wszystko ok do czasu pierwszej faktury, obiecali 3 miesiące internetu
  [...] pokaż całą opinię ↓ Nie polecam, niby wszystko ok do czasu pierwszej faktury, obiecali 3 miesiące internetu za darmo. po DWÓCH miesiącach przychodzi faktura za poprzednie DWA miesiące, Ja składam reklamację i co? I reklamacja nie uznana bo oni nie przewidują 3 miesięcy internetu za darmo... Nie dajcie się oszukać!
 • Jola / 2015-01-14 10:50
  Internet domowy bez limitu i ograniczeń z polsatu za 100 złotych miesięcznie to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Internet domowy bez limitu i ograniczeń z polsatu za 100 złotych miesięcznie to oszustwo. Dodatkowo mam pakiet nocny 100 GB ale aby z niego skorzystań musisz mieć modem który można przełączyc z ich "lte" na niższą klasę o 1 w nocy bo inaczej nie zadziała a jak się wykorzysta pakied podstawowy szybciej niż te 100 GB to i tak nie skorzystasz bo jest blokowany. Mój modem łączy się tylko i wyłącznie w ich tak zwanym "lte" z pingami od 90 do 1000 + ms a pozatym mam w zasięgu lte bez limitu ? który ja się okazuje kończy się już po 40 GB danych łącznie. Dodam że mam siłę sygnału na poziomie -40 RSSI i jakość tego internetu jest gorsza od radiówki którą ma sąsiad. Zglaszajcię wszystko do uke uokik i federacji konsumenta i gdzie się tam jeszcze da.
  Zaletybrak, no morze dobrze oszukują i mamią
  Wadysą oszustami
  Okres użytkowania i cena100 zł i 2 miesiące "internet domowy" bo tak go sprzedają
 • Jacek / 2015-01-14 08:02
  Co wy piszecie internet Mobilny ma służyć jak jego nazwa ,a nie jako podstawowy w moim
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.50
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta5
  Niezawodność3
  Co wy piszecie internet Mobilny ma służyć jak jego nazwa ,a nie jako podstawowy w moim przypadku mam stacjonarny bez ograniczeń ten jest dodatkowy i dlatego nie narzekam ,wziąłem na próbę okazało ze jest ok 35-40 mb /s ,będę go używał na wyjazdach w domu za miastem i do tego on jest .Jak nie sprawdziliście to po cholerę tu narzekacie co do ceny to na prawdzie trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby dawać 70-90 zł za neta mobilnego ,za te cenę to nie opłaca sie ja dałem 1 zł za miesiąc skorzystałem z promocji i nawet jak tu piszecie było by nie tak to mam to gdzieś bo nawet zapłaciłem za 2 lata z góry ps mam 5 gb w dzień i za darmo 100 gb w nocy ,co do biura obsługi klienta mam Polsat od 6 miesięcy i korzystałem 2 razy bo szwankował dekoder i z 2 razy zapytaniem czekanie max 5 min
  ZaletyMobilny i w promocji
  Wadyna razie żadne
  Okres użytkowania i cena1 zł/miesięcznie
 • Janek Konieczny / 2015-01-13 22:10
  Oferta 30 GB power lte za 89.90 modem odu router idu. Duże pingi i straszne wachania
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Oferta 30 GB power lte za 89.90 modem odu router idu. Duże pingi i straszne wachania prędkości. Wieczorami nie da się nic robić nawet jak ma się pakiet, a jak się wykorzysta pakiet to nakładają kaganiec na i tak niestabilne łącze. W grach jak łącze się po HSDPA z orange na starej karcie jeszcze z Idea, ma porównywalny ping, a nawet w niektórych przypadkach lepszy, napewno stabilniejszy niż ten shit z plusa i polsatu. Oprócz słabego internetu w zestawie dostajecie długie godziny na infolini i kompletne zlewanie konsumenta, nie polecam. Osobiście staram się zerwać z nimi umowę ponieważ nie wykonują warunków umowy. ZŁODZIEJE
  Zaletybrak
  Wadydużo nerwów, fatalna obsługa, ignorancja, kombletny brak obsługi. prędkość jak 15 lat temu od 0 do 0.5 Mbps
  Okres użytkowania i cena6 miesięcy za 89.90 zł
 • jacek / 2015-01-13 13:38
  Powiem tak wiozłem net mobilny za 1 zł miesięcznie 5 gb do wykorzystania i 100 gb w
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 4.50
  Parametry5
  Cena5
  Obsługa klienta5
  Niezawodność3
  Powiem tak wiozłem net mobilny za 1 zł miesięcznie 5 gb do wykorzystania i 100 gb w nocy za darmo ,co do szybkości to w domu mam 30-40 mb/sek net tylko do przeglądania i odbierania poczty taki ma być,żeby to osiągnąć musicie byc w zasięgu LTE jestem z Wrocławia wiec nie mam z tym problemu, co do ucieczki MB to cos jest na rzeczy bo szybko one uciekają ,reasumując za 1 zł juz opłaciłem za 2 lata to sie opłaca
  Zaletyszybkość w LTE ,cena
  Wadyszybko uciekają MB
  Okres użytkowania i cena1 zł modem i aktywacja 49 zł
 • copernicus / 2015-01-12 22:28
  Uważaj na tych bandytów, internet bez limitu ma w rzeczywistości limit; po
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Uważaj na tych bandytów, internet bez limitu ma w rzeczywistości limit; po przekroczeniu 30 GB Cyfrowy Polsat może sobie wyłączyć internet kiedy zechce. Odbywa się to przez zmniejszenie transferu do 0.3 mbs. A jak chcesz zrezygnować z umowy to kara jest 1800 zł.
  Zaletyżeby cię lepiej oszukać dadzą ci wypróbować to na 7 dni, a wyłącza kiedy im się spodoba, w moim przypadku w 14 dniu.
  WadyBandyci, przeczytaj
  Okres użytkowania i cenanie działało od 14 dnia zakupu
 • firma / 2015-01-12 20:25
 • Mirek / 2015-01-11 20:58
 • ,,misia / 2015-01-11 20:30
 • Roman / 2015-01-11 20:20
  Niestety to co piszą koledzy poniżej to prawda. Mieszkam we Wrześni. Cały czas ledwo
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Niestety to co piszą koledzy poniżej to prawda. Mieszkam we Wrześni. Cały czas ledwo to chodzi a od trzeciego tygodnia zwalnia do 0,5 Mb. Katastrofa. Nie polecam LTE z Cyfrowego Polsatu. Arogancja i cwaniactwo. Oczywiście pracownicy Polsatu będą wam wciskać, że to Was nie będzie dotyczyło. Niestety też dałem się omamić.
  Zaletybrak
  Wadyusługa niezgodna z umową.
  Okres użytkowania i cena5 miesięcy 45 zł
 • oszukany / 2015-01-11 19:39
  Nie dajcie się nabrać, za 45 zł macie internet z play bez umowy na kartę albo z t
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Nie dajcie się nabrać, za 45 zł macie internet z play bez umowy na kartę albo z t mobile i z redbule mobile podobne warunki bez umowy ale jasne warunki że mogą ograniczyć po 100 GB, ja się wpakowałem w ten chłam w polsacie za 90 zł niby bez limitu, tylko że prędkość jest do 0.5 Mbps, już po 30 GB nie da się korzystać z internetu wieczorami i w weekendy, na infolini mają cie gdzieś i traktują jak złodziej "bo za dużo pan korzysta." W 2015r. 30 GB to za dużo ? poprosiłem znajomych aby przez miesiąc sprawdzili ile im wychodzi na kablówce i wyszło 166 GB a druga 342 GB, według Neti średnia w 2014 wychodziła 100 GB czyli 30 GB to według polsatu wielokrotne przekroczenie średniego zużycia internetu, uważajcie na plus i cyfrowy polsat, oszukują i okradają klientów bo nie wywiązują się z umowy.
  Zaletybrak,
  Wadyoszuści
  Okres użytkowania i cena5 miesięcy za 89.90 zł
 • Mariaanszczecin / 2015-01-10 19:30
  Posiadam Polsat LTE bez ograniczeń od czerwca 2014 , muszę z nim jeszcze męczyć się
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Posiadam Polsat LTE bez ograniczeń od czerwca 2014 , muszę z nim jeszcze męczyć się 14 miesięcy. To jedno wielkie gó_no. Miało być bez ograniczeń w zasięgu LTE a mam cały czas spowolnione łącze do 500 Kb . Ne da się na tym nic zrobić . Kasa wyrzucona w błoto a umowa tak skonstruowana że nic się z tym nie da zrobić , wypowiedzieć bez kary 1200 zł. NIE BIERZCIE TEGO BO BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ !
  Zaletybrak
  Wadyto jedna wielka wada
  Okres użytkowania i cena6 miesięcy - 45 zł miesięcznie

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Telpol - Internet
Ocena: 5.00, ilość opinii: 2
Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
CYBERNET WMW
Ocena: 3.83, ilość opinii: 6
Megacentrum.com.pl
Ocena: 3.63, ilość opinii: 5