Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Kategoria: Ubezpieczenia komunikacyjne

AXA

Ocena (ilośc opinii: 40)
OGÓLNA 1.88
Cena/Jakość1.88
Obsługa klienta1.72
Oferta2.04

Dodaj własną opinię »

 • Anna / 2015-03-18 19:23
  Witam, Kupiłeś/aś samochód z polisą w TUiR axa? Masz problem, nie da się normalnie
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witam,

  Kupiłeś/aś samochód z polisą w TUiR axa? Masz problem, nie da się normalnie wypowiedzieć umowy. 45 minut byłam odsyłana przełączana i NIC nie udało się załatwić ani nawet dowiedzieć.

  Infolinia jest łączna dla AXA i AXADirect, które utrzymują ze są odrębnymi firmami które ze sobą nie współpracują mając wspólny adres i infolinię. Coś jak prawy Twix i lewy Twix.

  Napisałam skargę na działanie niekompetentnej infolinii, na której nie udało się uzyskać żadnej informacji w celu załatwienia sprawy.

  Podsumowując, chcesz jedną polisę na całe swoje zycie, wybierz TUiR AXA - nie da się tego wypowiedzieć!!!

  Zaletybrak
  Wadybrak kompetencji na infolinii, nie mozna znaleźć informacji o ubezpieczeniach komunikacyjnych w AXA Tuir (przekierowują na direct),
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • David / 2014-04-10 12:55
  Próbowałem skontaktować się z firmą AXA w celu przedłużenia umowy na kolejny rok -
  [...] pokaż całą opinię ↓ Próbowałem skontaktować się z firmą AXA w celu przedłużenia umowy na kolejny rok - bezskutecznie, drogo.
  ZaletyMarka
  WadyBrak kontaktu ze strony firmy, brak dbałości o klienta, cena
  Okres użytkowania i cena3 lata
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • Piotr Mliński / 2013-12-14 11:23
  Drodzy panstwo , doznałem szkody na parkingu , nie dosc ze kierowca probowal
  [...] pokaż całą opinię ↓ Drodzy panstwo , doznałem szkody na parkingu , nie dosc ze kierowca probowal ,,zwiac" z miejsca zdarzenia , na szczescie po mojej szybkiej interwencji tzn. zastawieniu mu drogi moja osoba , to prawdziwe schody zaczely sie dopiero po zgloszeniu szkody , po 90 dniach od tej feralnej stluczki otrzymalem od towarzystwa axa odpowiedz odmowna , w uzasadnieniu o trssci iz te szkody nie mogly powstac podczas tego zdarzenia , drodzy panstwo zagiety blotnik, maska przy laczeniu z lampa i zderzak, nie wiem jakich axa ma rzeczoznawcow i co wedlug nich moze zostac uszkodzone podczas szkody parkingowej , ale przestrzegam przed ta firma wszystkich panstwa , byc moze ceny atrkcyjne ale jako kierowcy szanujacy sie nawzajem powinnismy wybierac bardziej solidne firmy , sprawy oczywiscie nie odpuszcze , mam juz radce prawnego i gotowa skarge do rzecznika . p.s. kierowca drugiego auta mial zabrany dowod za brak lusterek wstecznych !!! Kpina totalna ...
  Zaletynie ma
  Wadybrak rzetelności , pruby kontaktu tylko dla bardzo cierpliwych ludzi.
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • AXA NAJGORSZY UBEZPIECZYCIEL / 2013-11-28 21:41
  Witam, nikomu nie polecam AXA, ani w ubezpieczeniach majątkowych, ani życiowych, ani tu
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witam, nikomu nie polecam AXA, ani w ubezpieczeniach majątkowych, ani życiowych, ani tu ani tu nie płacą odszkodowań, można do nich pisać, prosić, uzasadniać i nie, jak grochem o ścianę. mają jeden cel ściągnąć kasę za ubezpieczenie i dalej nie wywiązują się z obowiązku wypłaty należnych odszkodowań cz świadczeń. Najwięcej jest na nich skarg do Rzecznika Ubezpieczonych, do KNFu, nawet zapisy ich umów są uznawane jako klauzule niedozwolone, rażąco naruszające interesy konsumentów, więc szczerze radzę zastanówcie się, zanim zawrzecie z nimi jakąkolwiek umowę.
  Zaletybrak
  Wadyzłodzieje, oszuści, malwersanci
  Okres użytkowania i cena3
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • Alfa / 2013-08-08 23:02
  Wielka porażka. Żenada za to jak ludzi robią w .... 2013-08-08 22:51 czwartek ~Alfa
  [...] pokaż całą opinię ↓ Wielka porażka. Żenada za to jak ludzi robią w ....
  2013-08-08 22:51 czwartek ~Alfa
  Witam Moje doświadczenie z AXA stanowią wielką nauczkę że nie należy w nic co twierdzą ich konsultanci wierzyć. Wręcz śmiem twierdzić że oszukują ludzi i naciągają jak pospolici oszuści. A dokładniej: Ubezpieczyłem u nich pojazd (samo OC) od 20 lat mam bezszkodowy przebieg ubezpieczenia. Cena spoko była więc ok. Nagle po kilku miesiącach stwierdzili że jestem szkodowym kierowcą...i zażądali dopłaty grożąc KRD itd... Okazało się że stwierdzili to na podstawie wypłaty z AC przez innego ubezpieczyciela w związku z gradobiciem... Konsultanci wiele razy zapewniali że jeśli dostarczę dokumenty od tamtego ubezpieczyciela że wypłata była wynikiem gradobicia anulują zwyżkę składki... Mimo że wiele razy przesyłałem im wszystko co miałem na ten temat od innego ubezpieczyciela, zawsze im było mało... i nic nie anulowali. Żenada jak się traktuje klienta i wymusza na nim kasę. Jak by tego było mało po sprzedaży auta o której ich powiadomiłem przez formularz na ich stronie (dołączyłem skan wypełnionego formularza jaki żądają oficjalnie) po prawie 2 tygodniach otrzymałem wznowioną polisę sprzedanego pojazdu. Oczywiście kolejny raz ich powiadomiłem o sprzedaży pojazdu (mam potwierdzenie), po pewnym czasie zażądali od mnie na piśmie opłacenia polisy listem zwykłym. Telefon do wyjątkowo nieuprzejmego konsultanta. I kolejny raz przesłałem im powiadomienie o sprzedaży pojazdu. (mam potwierdzenie)... Nie minęło kilka tygodni i kolejny raz zażądali prze mnie opłacenia polisy którą wystawili automatycznie mimo że wiedzieli że pojazd jest sprzedany.... Zastanawiam się czy ich działania nie można w tej konkretnej sytuacji podciągnąć pod oszustwo i próbę wyłudzenia...Biorąc do tego ich nękanie listami mimo że mam dowody że wiedzą że pojazd został sprzedany... ZANIM ZACZNIESZ KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG DOBRZE SIĘ ZASTANÓW !!! Na potwierdzenie wszystkiego co napisałem posiadam dowody !!!
  ZaletyBrak
  WadyTraktowanie klienta jak idiota i dojna krowa.
  Okres użytkowania i cenaROK. Za drogo.
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • NIKO / 2011-02-01 19:39
  JA UBEZPIECZAM OC W PZU NA AC MNIE NIE STAĆ . NIE WIEM JAKIE JEST ALE MAM NADZIEJĘ ŻE
  [...] pokaż całą opinię ↓ JA UBEZPIECZAM OC W PZU NA AC MNIE NIE STAĆ . NIE WIEM JAKIE JEST ALE MAM NADZIEJĘ ŻE OSOBA KTÓRA KIEDYŚ MOŻE BYĆ PRZEZE MNIE POSZKODOWANA NIE BĘDZIE MIAŁA PROBLEMU Z UZYSKANIEM ODSZKODOWANIA .
  Ja miałem mniej szczęścia kolizję miałem z kobietą ubezpieczoną w AXA do tej pory nie dostałem odszkodowania ona prowadziłą bez ważnego prawo jazdy nie przyjęła od policji mandatu a AXA mówi że jak nie będzie wyroku to ona jest nie winna a oni nie zapłacą a że termin miną to po sprawie moge się znów odwoływaĆ może wznowią sprawę odszkodowania . Kontakt tylko maeilem lub telefonicznie z niekompetentnymi konsultantami po prostu dramat .
  POLSKA TO PAŃSTWO PRAWA G.... PRAWDA POZWALAJĄ NA TO BY POWSTAWAŁY TAKIE DZIADOWSKIE FIRMY UBEZPIECZENIOWE I ONE NIBY SĄ TANIE .
  TO CHCĘ POWIEDZIEĆ WSZYSTKIM OSZCZĘDZICIE NA POLISIE OK ALE JA JAKO OSOBA WYSTAWIAJĄCA MANDATY MAM WIDEŁKI I TYCH KTÓRZY BĘDĄ MIELI UBEZPIECZENIE W JAKIEJŚ DIAJREKTOWEJ FIRMIE CZYLI TYCH OSZCZĘDNYCH JADĘ Z GÓRNEJ TARYFY . JEDYNE BY TEGO UNIKNĄĆ TO NIE ŁAMAĆ PRZEPISÓW!!!!!!!
  A OZNAJMIAM ŻE NIE JESTEM SAM :)
  POZDRAWIAM
  WadySAME MINUSY - NIE POWINNO BYĆ TAKICH FIRM
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • kuba29 / 2010-10-29 09:46
 • odstraszony przez Axe / 2010-10-11 17:38
  calkowicie nie polecam!!!! pierwsze rozmowy ladnie ale jacys tam ludzie niekumaci,
  [...] pokaż całą opinię ↓ calkowicie nie polecam!!!! pierwsze rozmowy ladnie ale jacys tam ludzie niekumaci, specjalnie manipuluja oferta aby uzysac stawke jakiej kilent oczekuje, usuwaja istotne rzeczy z polisy jak brak wklad wlasnego, czy zniesiona amortyzacja!
  w trakcie wyboru pakietu, dziwonili do mnie kilak razy jakby chcac na sile cos sprzedac, jednego dnia przedstawili mi oferte na 1900 zl a za dwa dni na 1400 zl, co za brak profesjonalizmu, i szacunku na czasu klienta.
  Zaletyniska cena
  Wadymasz to czego nie chciales
  Okres użytkowania i cenanie kupelem na szcescie
  Ocena
  OGÓLNA 1.33
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta2
 • magduu / 2010-10-08 13:11
  Szukasz DOBREGO I TANIEGO OC ??? Ja już przeanalizowałem różne oferty i warunki umów
  [...] pokaż całą opinię ↓ Szukasz DOBREGO I TANIEGO OC ??? Ja już przeanalizowałem różne oferty i warunki umów i w AXA dostałem najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC. I ponieważ wiem, że AXA od lat ma dobra renomę na rynku międzynarodowym, to zdecydowałem się właśnie na AXA.
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  AA/2033589/01
  Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom
  Zaletyjakosc, niezawodnosc, cena
  Wadyniestwierdzono
  Okres użytkowania i cenaponad rok
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
 • Jakubowski Mariusz / 2010-09-08 13:20
  Trudny kontakt, praktycznie tylko pocztą elektroniczną, też bez odzewu. To jest absurd
  [...] pokaż całą opinię ↓ Trudny kontakt, praktycznie tylko pocztą elektroniczną, też bez odzewu. To jest absurd !!! Po czterokrotnej próbie połączenia z infolinią konsultant ze znikomą wiedzą o szkodzie, gdzie dzisiaj mija 30 dni od zdarzenia mówi,że Pani Skolmowska w zastępstwie Pani Kacperskiej wyśle mi pismo jaka jest sytuacja, jakby nie mogła mi powiedzieć tego przez telefon. Kosztorys, dużo zaniżony dostałem dopiero gdy sam się o niego upomniałem. Przypuszczam,że grają na czas i dążą do odmowy odszkodowania, gdzie baran od nich wymusza pierwszeństwo! Nie będę więcej tracił czasu i nerwów, dzisiaj jadę do prawnika. KRĘTACZE PEŁNĄ GĘBĄ !!!
  Wady100
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • blawi / 2010-09-07 12:46
  wejdz na strone axadirect.pl lub zadzwon 19522 i sprawdz sam skontaktuj sie z axa direct
  [...] pokaż całą opinię ↓ wejdz na strone axadirect.pl lub zadzwon 19522 i sprawdz sam
  skontaktuj sie z axa direct i powołaj sie na ten nr
  BA/2018422/00 (na poczatku wyliczenia wpisz ten nr lub podaj go BA/2018422/00 telefonicznie)
  BA/2018422/00 otrzymasz 50 zl znizki na oc lub 100zl na ac lub motocykl
  sprawdzone!!!!!
  Ocena
  OGÓLNA 4.67
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta4
  Oferta5
 • maaatrix / 2010-08-19 10:00
  chcialem poczytac opinie o wyplacie z OC w tej firmie a znalazlem niestety tylko
  [...] pokaż całą opinię ↓ chcialem poczytac opinie o wyplacie z OC w tej firmie a znalazlem niestety tylko reklamodawcow i lowcow bonow znizkowych na ubezpieczenie, ale co jesli przyjdzie skorzystac z tego ubezpieczenia???......
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • zaju / 2010-05-19 18:11
  Witajcie, nazywam sie Mariusz Zając i chcialbym Panstwu polecic axa jako firme
  [...] pokaż całą opinię ↓ Witajcie,
  nazywam sie Mariusz Zając i chcialbym Panstwu polecic axa jako firme ubezpieczeniowa , szybka tania solidna i bezproblemowa w przypadkui ikwidacji szkody probowalem.
  powolujac sie na kod

  BC/1847122/00

  zyskujesz 50 zl przy zakupie samego oc i 100zł przy zakupie oc i ac.

  polecam
  Mariusz
  zusakmy razem
  dziekuje
  Zaletycena, jakosc , bezproblemowosc, dobry kontakt
  Wadybrak
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • rozumny / 2010-05-13 13:46
  Piszcie autentyczne opinie a nie usiłujecie ukręcic loda za akwizycję. sabina ty to
  [...] pokaż całą opinię ↓ Piszcie autentyczne opinie a nie usiłujecie ukręcic loda za akwizycję. sabina ty to idź do agencji towarzyskiej pracować ruro jedna.
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • valdi68 / 2010-04-09 15:02
  50 PLN na samo OC a 100 PLN na pakiet OC+AC. Ja dostane bon na 50 PLN. Zawsze ubezpieczam
  [...] pokaż całą opinię ↓ 50 PLN na samo OC a 100 PLN na pakiet OC+AC. Ja dostane bon na 50 PLN. Zawsze ubezpieczam wcześniej analizując oferty ubezpieczycieli. W AXA jestem od 2 lat. W tym roku również są bezkonkurencyjni. Za Audi A4 '03 OC + NNW + kradzież, pożar i inne dodatki zapłaciłem 639 PLN. U innych te same warunki ok. 1100 PLN.
  Ocena
  OGÓLNA 5.00
  Cena/Jakość5
  Obsługa klienta5
  Oferta5
 • Rafał / 2010-03-11 15:44
 • barrt / 2010-03-10 21:56
  Dla chętnych na rabat OC lub AC pojazdu, proszę powoływać się na polise znajomego,
  [...] pokaż całą opinię ↓ Dla chętnych na rabat OC lub AC pojazdu, proszę powoływać się na polise znajomego, czyli moją ;-) BC/1758709/00
  Pozdrawiam.
  50 lub 100 zł taniej
 • bartek / 2010-03-10 21:50
 • zorba / 2010-02-16 09:20
  tv - podaj w jakim celu chcesz aby się kontaktowały z Tobą osoby poszkodowane przez
  [...] pokaż całą opinię ↓ tv - podaj w jakim celu chcesz aby się kontaktowały z Tobą osoby poszkodowane przez AXA?
  Za mało informacji :( Samo AXA wywołuje już negatywne skojarzenia - więc Twój wpis jest dwuznaczny.
  Zaletymają kolorowe reklamy
  Wadytylko oferują kolorowe reklamy
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena/Jakość1
  Obsługa klienta1
  Oferta1
 • komcio / 2010-02-01 19:43

Najlepsze w kategorii

Compensa
Ocena: 4.31, ilość opinii: 23
Libertydirect
Ocena: 3.65, ilość opinii: 75
HDI Asekuracja
Ocena: 2.56, ilość opinii: 41
Cigna / InterRisk
Ocena: 2.49, ilość opinii: 38
Generali
Ocena: 2.26, ilość opinii: 79

Kategorie